Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 21 Shtator i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites se pare te javes

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Gjatë kësaj dite nuk duhet të lejoni askënd të ndërhyjë në gjërat tuaja dhe as të marrë vendime në vendin tuaj. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë harmonike. Do jeni në një linjë me atë që keni në krah dhe do bëni gjërat më të mira për të dy palët. Ju beqarët më në fund do keni mundësi të filloni një lidhje të qëndrueshme dhe që do zgjatë shumë. Në punë, detyrat e reja që do iu jepen do ju marrin goxha kohë dhe do kërkojnë shumë mund. Në rast se nuk ja dilni dot kërkoni mbështetje. Në planin financiar mos ndërmerrni shumë rreziqe sepse atëherë kur nuk do e prisni situata mund t’iu dalë tërësisht jashtë kontrollit.

Demi

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Gjatë kësaj dite nuk do tregoheni të kujdesshëm me asgjë dhe ka mundësi që gjërat t’iu marrin tatëpjetën. Nëse keni një lidhje juaj do jetë shumë e trazuar. Nuk do merreni vesh për asgjë dhe do debatoni shpesh ashpër me njëri-tjetrin. Ju beqarët do keni një ditë të ngarkuar dhe do jeni gjatë gjithë kohës në lëvizje. Do keni plot mundësi për njohje interesante, por do preferoni të prisni para se të hidhni hapa. Në punë më në fund do bashkëpunoni me disa persona të fuqishëm dhe gjërat kanë për t’iu ecur akoma më mirë. Sipas Dritare.net, gjendja e financave do varet plotësisht nga mënyra sesi do silleni me to dhe sa do shpenzoni.

Binjakët

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Jupiteri do ju ndihmojë t’iu shkoni gjërave deri në fund sot dhe do ndiheni më të vendosur. Asgjë nuk do ju trembë. Për ju të dashuruarit e sotmja nuk do jetë e mirë. Në shumë momente do mërziteni e do inatoseni me atë që keni në krah. Ju beqarët do keni një takim premtues, i cili do ua ndryshojë tërësisht jetën dhe do iu bëjë të ndiheni të plotësuar. Në punë do i keni idetë shumë të qarta dhe do ecni përherë me plane strikte. Do i arrini pjesën më të madhe të objektivave. Nëse kohët e fundit e keni menaxhuar me kujdes dhe largpamësi buxhetin, gjendja ka për të qenë e shkëlqyer edhe sot.

Gaforrja

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Durimi do ju nxjerrë në rrugën e duhur sot. Vazhdoni kështu dhe keni për të fituar mjaft. Jeni në një lidhje dhe ka pak kohë që marrëdhënia juaj me partnerin është ftohur? Merrni masa sot dhe bëni gjithçka që situata të ndryshojë. Ndjenjat shprehini sa më tepër që të mundeni. Ju beqarët do keni një periudhe të këndshme, me plot njohje të reja dhe emocione. Në punë nuk do jeni shumë të organizuar megjithatë do ju propozohet pozicioni i një kolegu që sapo ka dhënë dorëheqjen. Mendohuni mirë para se të jepni një përgjigje. Për financat nuk do jetë ditë e mirë kështu që kufizojini shpenzimet sa të mundeni nëse nuk doni të mbeteni shpejt pa para.

Luani

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Sot do filloni të besoni tek magjitë sepse gjithçka do ju realizohet siç keni pasur dëshirë. Merkuri do jetë planeti që do e favorizojë jetën sentimentale për ju të dashuruarit dhe do bëjë që gjithçka mes jush të ecë më së miri. Do kërkoni edhe falje për gabimet e bëra më parë. Ju beqarët do jeni me fat dhe do filloni një lidhje vërtet të qëndrueshme. Në punë duhet të përshtateni me detyrat e reja dhe të bëni sa më shumë përpjekje për të arritur atje ku keni dashur. Buxheti do ekuilibrohet më tepër nga sa kishit menduar dhe do arrini të hiqni edhe disa para mënjanë.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Planetët nuk do jenë në anën tuaj gjatë kësaj dite dhe herë pas here mund t’iu dalin pengesa. Mes ju të dashuruarve do ketë disa incidente të vogla, por pas një periudhe reflektimi do e kuptoni se keni gabuar dhe do kërkoni falje. Ju beqarët ka mundësi të filloni aventura të jashtëzakonshme të cilat do iu bëjnë ta dashuroni akoma më tepër jetën. Në punë do keni ide më të mira dhe nuk do ju mungojë as guximi. Do merrni përgjegjësi të reja dhe do ju shkoni gjërave deri në fund. Buxhetin menaxhojeni me sa më shumë kujdes dhe maturi sepse vetëm kështu situata do mbetet e mirë.

Peshorja

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Ditë shumë e rëndësishme do jetë kjo e sotmja për ju. Do reflektoni me shumë kujdes për gjithçka. Falë ndikimit të Neptunit jeta sentimentale për ju të dashuruarit do jetë shumë e këndshme. Do dashuroheni ashtu si do e ndieni dhe nuk do lindë asnjë lloj problemi. Ju beqarët do futeni në një etape të re të jetës suaj, e cila do ju pëlqejë shumë më shumë nga sa e kishit menduar. Sipas Dritare.net, në punë do jeni më autoritarë dhe më të sigurt në vetvete. Tashmë mund të pranoni edhe të negocioni me kolegët. Në planin financiar gjendja do jetë më e mirë, megjithatë prisni edhe pak kohë para se të bëni investime të tejskajshme.

Akrepi

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Priten disa ndryshime sot ne jetën tuaj dhe e shkuara e hidhur do harrohet përgjithmonë. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj do jetë ngazëlluese dhe në shumë momente e veçantë. Do ndiheni me të vërtetë të bekuar nga yjet dhe nuk do keni asgjë për çfarë të qaheni. Ju beqarët do pëlqeni tej mase dikë, por nuk do arrini dot t’i shprehin ndjenjat plotësisht. Në punë situata do jetë goxha e ndërlikuar. Përqendrohuni tek qëllimi dhe mos u merrni me kolegët që ju ngacmojnë nga inati. Në planin financiar situata do jetë më delikate nga sa kishit menduar. Do ju duhet të kryeni shpenzime të mëdha papritur dhe në mbrëmje mund të mbeteni pa para.

Shigjetari

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do merrni vendime shumë të rëndësishme të cilat do ua ndryshojnë jetën. Ju të dashuruarit, në orët e para mëngjesit do ndiheni të qetë ju të dashuruarit, por pas mesdite situata do tej mase. Do mësoni disa gjëra të gabuara që ka bërë partneri dhe do debatoni shumë ashpër me njëri-tjetrin. Ju beqarët prisni edhe pak për të kërkuar dashurinë sepse sot nuk është aspak momenti i përshtatshëm. Në punë do ju dalin sfida të mëdha për të kaluar. Përgatituni shpirtërisht dhe në raste rreziku kërkoni ndihmë nga kolegët që iu besoni. Në planin financiar do jeni me shumë fat.

Bricjapi

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Komunikimi do lerë për të dëshiruar gjatë kësaj dite. Do keni probleme të vazhdueshme dhe nuk do ndiheni te qetë. Për ju të dashuruarit do ketë stuhi të fuqishme dhe në disa momente do mendohet edhe një ndarje e përkohshme. Asnjeri nga të dy nuk do hapë rrugë. Ju beqarët as nuk do duan te bëjnë ndryshime te statusit sepse edhe ashtu si janë ndihen mire e te përmbushur. Në punë do jeni paksa të paduruar dhe mund të bëni gjëra të gabuara. Planetët nuk do i keni në krah dhe debatet do jenë të vazhdueshme. Marsi do jete planeti qe do ua favorizojnë financat. Do ju dalin para edhe për te hequr mënjanë edhe për te shpenzuar.

Ujori

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do ju dalin pengesa e vështirësi dhe në shumë momente do jeni si në ajër. Për ju të dashuruarit e sotmja nuk do jetë e qëndrueshme. Herë pas here nuk do jeni në humor dhe mund të keni edhe debate. Ju beqarët do vazhdoni të jeni në kërkim të personit të duhur, por nuk është e sigurt nëse do jeni me fat. Gjatë kësaj dite do jeni mjaft kreativë dhe praktikë. Idetë do i keni të qarta dhe do guxoni shumë. Në planin financiar do jeni të palogjikshëm dhe mund të hidhni hapa të nxituara për të cilat do pendoheni shpejt. Gjithmonë duhet menduar edhe e ardhmja.

Peshqit

Horoskopi i datës 21 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do ju duhet pak më tepër durim për të arritur atje ku doni. Me inat dhe nxitim nuk do arrini asgjë. Ju të dashuruarit do i përkushtoheni më tepër se asnjëherë më parë partnerit tuaj dhe do bëni që lidhja mes jush të përjetojë momente fantastike. Të gjithë do ju kenë zili kështu që bëni kujdes mos ju prishin punë. Ju beqarët më në fund do keni mundësinë të takoni persona brilantë. Në punë do ju mungojë paksa organizimi dhe kjo mund t’iu futë në telashe. Disa kolegë do përfitojnë nga kjo për t’iu hequr mënjanë e për të përfituar vetë. Në planin financiar do jeni shumë më të organizuar dhe më të kujdesshëm. Gjendja ka për t’u përmirësuar goxha.

7 Comments

7 Comments

  1. Pingback: carding shop

  2. Pingback: can i buy dmt online

  3. Pingback: คาสิโนออนไลน์เว็บตรง

  4. Pingback: monsterskitten chaturbate

  5. Pingback: beretta m9

  6. Pingback: sbo

  7. Pingback: sbo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending