Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 20 Shtator nga astrologu Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT ne dashuri

Published

on

Ky është horoskopi për ditën e diel 20 shtator 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi

Ju pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të çoni deri në fund projektet që keni në mendje. Do të merrni një propozim interesant për çështjet financiare. Por mos u druani, pasi brenda fundit të vitit do të ketë zhvillime me rëndësi.

Demi

Hëna ka ndikim të kundërt në shenjën tuaj, duke ju bërë nervoz. Ky nuk është momenti për të folur. Fatmirësisht është e diel dhe nuk do të keni punë, çka do të bëjë që të qetësoheni.

Binjakët

E diela do të jetë mjaft pozitive për dashurinë. Gjatë këtyre orëve mund të lind diçka e rëndësishme. Sa i takon punës, përkushtojuni gjërave që kanë vërtetë rëndësi dhe mos u shpërqendroni.

Gaforrja

Hëna do të ketë ndikim mjaft të favorshëm në shenjën tuaj dhe për këtë arsye, do të jetë një ditë mjaft pozitive për dashurinë. Sa i takon punës, Mërkuri do të ketë ndikim të kundërt, ndaj bëni kujdes. Mund të hasni në probleme financiare.

Luani

Gjatë kësaj dite do të jeni shumë nervoz dhe në dashuri do të ketë probleme. Sa i takon punës, mund të përballeni me ndryshime. Nëse jeni të punësuar në një kompani, mund të hasni në shumë probleme.

Virgjëresha

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, ku e diela do të jetë mjaft interesante për rigjetjen e emocioneve. Me një person të familjes, mund të grindeni. Sa i takon punës, të gjitha aktivitetet janë mjaft të favorizuara.

Peshorja

Ruani qetësinë, pasi është mirë që ta përballoni këtë periudhë pa tensione. Sa i takon punës, duhet të flisni për diçka të rëndësishme, por duhet të gjeni momenti e duhur. Nuk jeni totalisht të bindur për atë që mendoni.

Akrepi

Pavarësisht se Venusin e keni ende kundër, Hëna e pranishme në shenjë, do ju bëjë që të jetoni një situatë të kënaqshme dhe interesante në dashuri. Sa i takon punës, nëse keni një projekt të cilin duhet ta çoni përpara, vazhdoni qetësisht.

Shigjetari

Nëse doni të programoni diçka të rëndësishme për periudhën në vijim, kjo është koha e duhur. Sa i takon punës, për dikë ka arritur momenti që të guxoni, shkruan noa.al. Dëgjoni propozimet e reja dhe vlerësojini me kujdes.

Bricjapi

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm në shenjën tuaj. Kjo është një ditë pozitive sa i takon ndjenjave, sidomos gjatë pasdites. Sa i takon punës, bëni mirë që të shikoni përreth dhe të përballoni me qetësi atë që mund të ndodhë gjatë kësaj periudhe.

Ujori

Hëna dhe Venusi nuk janë në anën tuaj. Kjo e diel nuk do të jetë shumë e qetë. Do të përballeni me probleme dhe dyshime në punë, gjatë gjithë ditës.

Peshqit

Në dashuri do të rikthehet qetësia. Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe do ju ndihmojë që të rikuperoni kohën e humbur. Sa i takon punës, duhet të vini në zbatim një strategji fituese.

3 Comments

3 Comments

  1. Pingback: Deep Web Seiten

  2. Pingback: Fire arms for sale online

  3. Pingback: buy cvv

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending