Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 20 Shtator i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites me parate

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Gjatë ditës së sotme disa gjëra nuk do ju ecin sipas parashikimeve, por shumicën e fajit e keni vetë. Ju të dashuruarit nuk do keni aspak komunikim me partnerin tuaj dhe marrëdhënia në çift do lërë për të dëshiruar. Dijeni se po e latë shumë pas dore atë keni ndërtuar me aq mund, shumë shpejt gjithçka do rrënohet. Ju beqarët do keni veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë më shumë sesa aq. Në punë edhe sikur të doni nuk do mundet dot të vazhdoni në rrugën që keni nisur sepse asgjë nuk do ju realizohet. Një koleg do e keni mbështetje të madhe. Financat do stabilizohen goxha pas një shpërblimi të madh që do merrni nga puna.

Demi

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Në përgjithësi dita e sotme do jetë e mbushur me momente të lumtura dhe ju shpesh do ju duket vetja si në ëndërr. Ju të dashuruarve fati do ju buzëqeshë dhe marrëdhënia me partnerin do përmirësohet aq shumë saqë të gjithë do ju kenë zili. Sipas Dritare.net, ju beqarët do keni goxha njohje, por do preferoni t’i merrni gjërat shtruar. Do preferoni të prisni pak para se të hidhni hapa. Në punë do jeni shumë të frymëzuar dhe do e bëni çdo gjë si duhet. Mund të gjeni edhe zgjidhje për disa probleme të hershme. Me buxhetin çdo gjë do ecë më së miri nëse i kryeni me kujdes shpenzimet. Hua mos jepni sepse gjendja juaj nuk do jetë në periudhën më të mirë.

Binjakët

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Do keni një temperament paksa të vështirë gjatë kësaj dite dhe të tjerët do kenë frikë t’iu afrohen. Ju të dashuruarit do bëni çdo gjë vetëm e vetëm që të zgjidhni çdo problem të mbetur pezull në jetën tuaj. Në këtë mënyrë do keni edhe një jetë më të qetë. Vështirësitë do jenë të mëdha, por në fund do ja dilni mbanë. Ju beqarët do tërhiqeni shumë nga personat të cilët kanë sekrete dhe janë intrigues. Në punë duhet t’i dëgjoni këshillat e kolegëve dhe më pas, pasi të mendoheni mirë, duhet të veproni. Durimi të çon përherë në rrugën e duhur. Financat do i menaxhoni me shumë kujdes dhe situata do vijë duke u normalizuar.

Gaforrja

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Dielli do ju bëjë më të vendosur gjatë kësaj ditë dhe nuk do e pranoni kurrsesi disfatën. Nëse keni një lidhje dialogu do rikthehet dhe marrëdhënia me partnerin ka për të pasur goxha përmirësime. Ju beqarët do keni fat me shumicë dhe asgjë në jetën tuaj nuk ka për të qenë më si më parë. Zemra do ju rrahë shumë më fort dhe do e kuptoni se jeta qenka vërtet e bukur. Në punë do tregoheni mjaft të organizuar dhe energjia nuk do ju mungojë asnjë moment. Duke ecur me plane dhe objektiva do arrini gjithçka që doni. Shpenzimet kryejini me kujdes dhe maturi në mënyrë që të mos keni tronditje.

Luani

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do jeni shumë të duruar dhe të matur. Nuk do ju mungojë asnjë çast as organizimi. Për ju që keni një lidhje e sotmja do jetë shumë e këndshme. Do dashuroheni pa dorashka dhe çdo gjë që do keni në zemër do ja thoni partnerit. Ju beqarët do jeni të palogjikshëm dhe do hidhni hapa për të cilat do pendoheni shpejt. Në punë do keni nevojë për më shumë kohë për të arritur atje ku ju është kërkuar. Për fat shefat do ju kuptojnë dhe nuk do ju sforcojnë. Financat do jenë të privilegjuara në çdo moment kështu që bëjini pa frikë investimet që keni menduar.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do doni të analizoni gjithçka para se të veproni dhe kjo do ju mbajë larg problemeve. Ju të dashuruarit do i shtoni edhe më shumë dozat e fantazisë kështu që jeta në çift do jetë më interesante dhe më entuziaste. Për asnjë moment nuk do ju lindin mosmarrëveshje. Ju beqarët do ndiheni më të çliruar për të joshur atë që pëlqeni dhe ka mundësi t’ia arrini qëllimit. Në punë mund të bëni edhe disa gabime të vogla, megjithatë asgjë për t’u alarmuar. Nga mesdita e më tej çdo gjë do ju realizohet sipas planeve. Buxhetin do e mbani më tepër nën kujdes dhe gjendja do jetë goxha e kënaqshme.

Peshorja

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Në vend që të fiksoheni pas gjërave pa asnjë rëndësi, mundohuni të zgjidhni çështjet e mëdha të lëna pezull. Nëse keni një lidhje, jeta juaj sentimentale do jetë komplekse dhe e mbushur me vështirësi. Në shumë momente do ndiheni keq pranë atij që keni në krah dhe do pendoheni që keni filluar një lidhje. Ju beqarët do jeni me shumë fat në dashuri dhe në mbrëmje çdo gjë ka për të qenë ndryshe. Në punë, në vend që të reagoni fuqishëm pas disa gjërave që do ju thuhen, vërtetojeni njëherë nëse informacioni është i saktë. Sipas Dritare.net, buxheti nuk do ketë aspak probleme kështu që mund të përfitoni për të shlyer fillimisht borxhet e më pas për të kryer investime.

Akrepi

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do jeni shumë të vendosur për të bërë ndryshimet e duhura dhe mund të ndërmerrni edhe rreziqe për këtë gjë. Nëse keni një lidhje dhe jeta juaj ka qenë delikate gjithë këto kohë, edhe sot problemet do vazhdojnë. Në shumë momente do ndiheni vërtet keq. Ju beqarët do kënaqeni me takimet që do realizoni dhe do ndiheni gati për të filluar lidhje. Shumë gjëra për ju do ndryshojnë rrënjësisht dhe emocionet do shtohen. Në punë duhet t’i dyfishoni përpjekjet dhe të mos nxitoheni. Me dëshirën e mirë gjithçka do mund t’iu realizohet. Financat do jenë të shkëlqyera kështu që mund të kryeni çdo investim që keni menduar.

Shigjetari

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Mirë është të ecni me prioritete gjatë kësaj dite sepse vetëm kështu do arrini më shpejt atje ku doni. Diellin do e keni mbështetje. Hëna do ua bëjë ditën ju të dashuruarve më intensive dhe të mbushur me emocione të forta. Gjatë gjithë kohës do ndiheni si mbi re. Ju beqarët do keni veçse mundësi për njohje, por nuk do preferoni të hidhni hapa duke dashur të mësoni më tepër për ata persona. Në punë mbrojini me çdo kusht idetë tuaja dhe mos e ulni veten para askujt. Në fund të fundit asnjë tjetër nuk është më lart se ju. Në planin financiar do keni disa vështirësi të vogla, por asgjë për t’u alarmuar. Logjika dhe largpamësia do ju bëjë të merrni masa menjëherë.

Bricjapi

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Rikshikojini mirë gjërat gjatë kësaj dite dhe mos hidhni hapa në nxituara. Në disa raste duhet tregohuni edhe autoritarë. Për ju të dashuruarit gjërat do ecin aq mirë mes jush dhe atij që keni në krah saqë në shumë momente do ju duket vërtet sikur jeni nëpër ëndrra. Ju beqarët më mirë të tregoheni të kujdesshëm dhe të prisni edhe pak sepse mundësi më të mira kanë për t’iu ardhur. Në punë do jeni profesionistë dhe çdo gjë ka për t’iu ecur më së miri. E ardhmja juaj do jetë edhe më e ndritur. Për financat do jetë ditë e shkëlqyer. Të gjitha përpjekjet që keni bërë kohët e fundit do japin rezultatet e veta.

Ujori

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do bëni mirë ta lini pas të shkuarën dhe të mendoni vetëm për të ardhmen. Hëna dhe Saturni do nxisin emocionet e këqija. Ju të dashuruarit do keni aq shumë probleme me partnerin tuaj saqë në një moment situata mund t’iu dalë plotësisht jashtë kontrollit. Do jeni gjithë kohës të mërzitur dhe me nerva. Ju beqarët do i merrni gjërat shtruar dhe do kënaqeni vetëm me takime interesante. Në punë situata do jetë goxha e ndërlikuar. Shpesh do jeni të shpërqendruar dhe nuk do dini nga t’ia mbani. Buxheti do përmirësohet në mënyrë të ndjeshme kështu që do iu jepet mundësia të bëni edhe investime.

Peshqit

Horoskopi i datës 20 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do keni një jetë sociale goxha të mirë dhe të gjithë do ju ndihmojë të arrini ato që doni. Për ju që jeni në një lidhje dhe deri më tani keni pasur një jetë të qetë, gjërat edhe sot do ecin mirë. Ju që keni kohë që debatoni dhe ankoheni, mund të vendosni për ndarje përfundimtare. Ju beqarët do jeni tej mase kërkues dhe nuk do ndihen gati për të hedhur hapa me ata që do takoni. Në punë do jeni mjaft ambiciozë dhe falë bashkëpunimit me disa kolegë mund të arrini shumë më lart. Nëse ju bëhen propozime mendojini njëherë para se të jepni përgjigje. Buxheti nuk do jetë i shkëlqyer, por më mirë mundohuni t’ia dilni me aq sesa të merrni hua.

6 Comments

6 Comments

  1. Pingback: Express Energy Reviews

  2. Pingback: สล็อตเว็บตรง

  3. Pingback: relx

  4. Pingback: buy cz guns USA online

  5. Pingback: Date watchcopy copy watches best qualitycan you sell replica watches on ebay

  6. Pingback: สล็อตวอเลท

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending