Connect with us

Aktualitet

Dikur ishin shoqe te ngushta tani mbajne koken menjane/ Keto jane vajzat VIP qe nuk behen me

Published

on

Ndodh shpesh qe kur sherret ndodhin mes miqsh te marrin me shume vemendje..

Ne kete artikull do te lexoni disa nga sherret mes miqve te showbiz-it shqiptar.

Samanta dhe Ronela:

Kengetaret dikur kane bashkepunuar per nje projekt dhe madje ishin mikesha te ngushta. Por Samanta dhe Ronela nuk flasin me me njera tjetren pasi dicka ka ndodhur mes tyre. Vitin e kaluar mes tyre nisi nje sherr publik dhe shkak u be deklarata e Zerkes. Ai tha se Samanta nuk e fiton famen dhe kjo e fundit duke permendur Ronelen tha: “ pas nje buri (pa rr) te suksesshem fshihet nje grua si e jotja”

Enca dhe Noizy

Dikur ata ishin miq te mire dhe nje dyshe shume e suksesshme ne muzike. Noizy u shpreh se ishte i zhgenjyer nga Enca dhe keshtu nisi nje sherr publike i cili beri buje.

Nora- Tuna

Te dyja kengetaret kane pasur nje miqesi prej vitesh. Mes tyre ndodhi nje sherr por ato nuk folen kurre per te. Edhe gjate kohes qe ato u bene kunata nuk pati ndonje lajme pajtimi mes tyre. Pas ndarjes se Nores nga Roberti, vajzat u fotografuan bashke ne nje lokal.

Rezarta Shkurta me Zaiminen

Te dyja vajzat bukuroshe i shihnim shpesh bashke pasi ato dikur ishin mikesha shume te ngushta. Rezarta nuk u pa ne festen e lindjes se Khloes dhe as ne festat te tjera.Arsyeja e sherrit mes vajzave, nuk eshte bere akoma e ditur.

Juli dhe Genti

Aktoret e humorit nuk flisnin prej vitesh dhe arsyen pse nuk e treguan asnjehere. Naten e nderrmit te viteve ata u pajtuan per t’u bashkuar edhe nje here si dikur me grupin “SHBLSH”.

Alketa Vejsiu –Arilena Ara

Qe prej “X Factor” dyshja kane pasur nje marredhenie shume te mire me njera-tjetren. Nderkohe qe kupen e mori Arilena ne “Festivalin e Kenges”, Alketa beri nje postim ku i kerkonte falje Elvanes qe nuk i dha dot ze zerit te publikut.

Renato Mekolli dhe Ori Nebijaj

Per shkak te konfilkteve lidhur me punen dhe biznesin, Renato dhe Ori nuk folen per disa kohe.Ata pranuan se gjerat nuk ishin si me pare dhe kjo beri qe te ishin ne qender te vemendjes se mediave per disa kohe. Duke treguar se mes tyre nuk ka me hatermbetje. Ori e ftoi Renaton ne emisionin “Wake up”.

9 Comments

9 Comments

  1. Pingback: 5 Simple Steps To Creating Growth With A Gaming Website

  2. Pingback: ip stresser

  3. Pingback: DevOps development company

  4. Pingback: sbo

  5. Pingback: ทางเข้า maxbet

  6. Pingback: no-sign-up-porn-games.com/lv/

  7. Pingback: sbo

  8. Pingback: สินเชื่อโฉนดที่ดิน เพื่อนแท้

  9. Pingback: sbo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending