Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 19 Shtator i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT ne dashuri

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Dite rutinë ka për të qenë kjo e sotmja për ju, por fatmirësisht nuk do ketë probleme serioze. Pozicionimi i Venusit në qiellin tuaj të dashurisë ka për të qenë shumë pozitiv. Do jeni më pak kërkues dhe më tolerante me atë që keni në krah. Ju beqarët duhet të flisni me sinqeritet me ata që do takoni pasi me gënjeshtra nuk mund të ndërtohet kurrë diçka serioze dhe afatgjatë. Në punë gjërat do marrin zhvillimin e duhur dhe do ndiheni të kënaqur nga arritjet. Do ju lindin edhe ide të reja për të ardhmen. Buxheti nuk do ketë aspak tronditje kështu që duhet të jeni sa më të qetë në këtë sektor.

Demi

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Më në fund do pajtoheni me personat që jeni zënë dhe do keni një marrëdhënie më të mirë me të gjithë. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë e mbushur me surpriza të këndshme. Nuk do ndiheni keq për asnjë moment, përkundrazi do përjetoni emocione të veçanta. Ju beqarët do e shfrytëzoni pafund lirinë që keni dhe nuk do bëni asnjë lëvizje për ta ndryshuar statusin tuaj. Në punë do i merrni gjërat shtruar dhe pa u stresuar aspak. Keni për ta parë sa mirë do ju ecë gjithçka. Sipas Dritare.net, sektori i financave do jetë goxha optimist dhe mund të kryeni të gjitha shpenzimet e dëshiruara.

Binjakët

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do jeni më të hapur ndaj risive dhe do tentoni gjithçka. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë jo vetëm e bukur, por edhe e mbushur me shumë pasion. Në çdo moment do përjetoni emocione të forta. Nëse jeni beqarë do takoheni rastësisht në ambiente pune me disa persona dhe do ndiheni mirë pranë tyre. Nesër mund të ndodhin gjëra edhe më të bukura. Në punë do bëni bilance për gjithë arritjet e deritanishme dhe do e keni më të lehtë për t’i shprehur mendimet. Financat do përmirësohen falë një shpërblimi në punë dhe do ndiheni më të qetë.

Gaforrja

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Mundohuni të mos bëni asgjë me inat gjatë kësaj dite dhe keni për të dalë më të fituar. Pas një periudhe jo shumë të mirë për jetën tuaj në çift, tashmë gjërat mes jush dhe atij që keni në krah do fillojnë të stabilizohen. Do i kuptoni gabimet e bëra dhe do kërkoni falje me mënyrat e duhura. Ju beqarët do keni plot takime, por ende nuk do ndiheni gati për të hedhur hapa. Jeta profesionale ka perspektiva të jetë shumë më e kënaqshme. Nuk do keni debate as me kolegët dhe as me shefat, përkundrazi do vazhdoni qetësisht rrugën e nisur. Në planin financiar do keni gjithë kohës mbështetjen e të afërmve dhe miqve prandaj nuk do gjendeni në vështirësi.

Luani

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do jeni më të motivuar dhe ka mundësi t’i arrini të gjitha objektivat që keni pasur. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë mjaft sensuale. Do kaloni çaste të zjarrta e pasionante me partnerin dhe në disa çaste do ju duket vetja si në ëndërr. Ju beqarët mund të keni disa takime apo njohje, por ato nuk do sjellin ndonjë lidhje të qëndrueshme. Në punë do i merrni gjërat me shumë qetësi dhe çdo gjë do ju realizohet sipas planeve. Në planin financiar Mërkuri do ju sjellë probleme të mëdha. Po nuk patet mbështetje nga të afërmit nuk do ja dilni dot.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Në disa momente do jeni impulsivë sot, por menjëherë do reflektoni dhe do e ndalni veten. Nëse jeni në një lidhje do merreni vesh shumë mirë me personin që keni në krah dhe nuk do mbani më asnjë të fshehtë. Ju beqarët do keni veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë më shumë sesa aq. Për lidhjet serioze do ju duhet të prisni ende kohë. Në punë performacat do i keni të shkëlqyera dhe shefat do ju japin edhe dëmshpërblime. Po vazhduat kështu do bëheni edhe më të njohur ne fushën ku veproni. Buxheti nuk do jetë i keq, megjithatë mirë është që para çdo shpenzimi t’i bëni me kujdes llogaritë.

Peshorja

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Gjatë kësaj dite nuk do përjetoni dot emocionet që keni ëndërruar prej kohësh dhe në disa momente do ndiheni të mërzitur. Për ju që keni një lidhje ka rrezik që marrëdhënia me partnerin të ftohet goxha. Nuk do jeni të gatshëm për t’ia plotësuar çdo dëshirë atij që keni në krah dhe në shumë momente do e lini vetëm. Sipas Dritare.net, ju beqarët do bëni mirë të mos luani shumë me zjarrin sepse do digjeni keq. Në punë do mbizotërojë gjatë gjithë kohës rutina dhe nuk do ketë asgjë për t’u veçuar. Në disa momente do jeni shumë të stresuar për të ardhmen, por nuk do hidhni asnjë hap. Për të përmirësuar buxhetin nuk duhet të fiksoheni tek lojërat e fatit sepse në një moment mund të fitoni dhe në tjetrin do humbni shumë.

Akrepi

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Gjërat nuk do ju vijnë gati sot, përkundrazi do ju duhet të bëni pak përpjekje që situata të normalizohet. Jupiteri dhe Merkuri do bëhen bashkë dhe do iu ofrojnë çaste të mrekullueshme juve që keni një lidhje. Mund të dilni edhe jashtë qytetit dhe do iu duket sikur keni rilindur. Ju beqarët më në fund do realizoni një takim vendimtar dhe jeta do ju ndryshoje rrënjësisht. Në punë do jeni shumë të organizuar dhe nuk do jetë nevoja të sforcoheni për t’ia dalë mbanë. Gjërat do ju ecin më së miri. Në planin financiar nuk do ketë as probleme serioze, por as ndonjë përmirësim për t’u veçuar.

Shigjetari

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do jeni më gati për të ecur para dhe do ndryshoni disi edhe stilin e jetës. Ju të dashuruarit tregohuni shumë të përkujdesur ndaj partnerit tuaj dhe mundohuni t’ia plotësoni pjesën më të madhe të dëshirave. Nëse silleni mirë mbrëmja do jetë edhe më e këndshme. Nëse jeni beqarë nuk duhet ta kërkoni larg princin e kaltër sepse ai ka për të qenë fare pranë jush. Në punë do ju mungojë shpesh durimi dhe nuk do përfitoni nga mundësitë e mira që do iu jepen. Financat, falë ndikimit të Jupiterit, do jenë të jashtëzakonshme. Mund të përfitoni edhe për të bërë ndonjë investim më tepër.

Bricjapi

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Nëse doni që gjërat t’iu ecin mirë sot në jetën tuaj në çift, duhet patjetër të zgjidhni fjalët për të shmangur konfliktet. Për ju që keni një lidhje gjërat në jetën tuaj do marrin një kthesë pozitive. Do jeni shumë më të hapur e më të logjikshëm prandaj do i zgjidhni edhe disa probleme të vogla që keni pasur më parë. Ju beqarët nuk do e duroni dot vetminë dhe ka mundësi të merrni vendime drastike për të ndryshuar gjithçka. Në punë do ju bëhen disa premtime nga shefat dhe duhet të filloni të përgatiteni për ndryshime të mëdha. Shumë gjëra do jenë më ndryshe tashmë. Në planin financiar kanë për t’iu dalë vështirësi të njëpasnjëshme prandaj do duhet më tepër kujdes.

Ujori

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Gjatë mëngjesit të sotëm do e keni të vështirë të qartësoheni dhe të zgjidhni rrugën që duhet të ndiqni, por nga mesdita gjërat do ndryshojnë. Për ju të dashuruarit pritet një ditë shumë e favorshme. Do kaloni më tepër kohë me partnerin, do dashuroheni pa dorashka dhe zemra do ju rrahë fort. Ju beqarët do ndihmoheni nga disa miq dhe do arrini ta afrojnë pas vetes personin që pëlqeni. Ja që asgjë nuk është e pamundur Në punë do jeni kokëfortë dhe nuk do ndryshoni lehtësisht mendim pa qenë tërësisht të bindur. Buxheti do ketë probleme të mëdha nëse nuk arrini ta menaxhoni si duhet. Mendoni pak edhe për të ardhmen.

Peshqit

Horoskopi i datës 19 shtator 2020

Kreativiteti do ju ndihmojë të arrini gjithçka që doni gjatë kësaj dite. Nëse keni një lidhje dhe tregoheni më pak autoritarë, marrëdhënia juaj me partnerin do ketë përmirësime. Çmojeni atë dhe thuajeni me zë kënaqësinë që ndieni nga përkushtimi i partnerit. Ju beqarët as nuk do e keni mendjen tek dashuria kështu që nuk do ju ndodhë asnjë lloj ndryshimi. Në punë do iu jepen mundësi të mira për ta treguar veten, mjafton që të tregoheni më të qetë dhe më të matur me veprimet. Sektori i financave do jetë i mbrojtur gjithë kohës. Do e keni më të lehtë të bëni edhe ndonjë shpenzim më tepër.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Do te keni nje dite te mbushur me kerkesa/ Ky eshte horoskopi i dates 22 Tetor 2020

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Dite e mbushur me shumë vështirësi ka për të qenë kjo e sotmja sidomos për planin familjar. Nëse jeni në një lidhje do përballeni me një ambient të turbullt e të mbushur me debate të njëpasnjëshme. Po nuk u treguat të kujdesshëm dhe herë pas here diplomatë situata do vijë gjithmonë duke u përkeqësuar më shumë. Ju beqarët do takoni një person që do ju dojë me të vërtetë shumë që në fillim, por do jeni në dyshim dhe të pabindur për të hedhur hapa., Në punë do keni konflikte edhe me kolegët e rinj çka do ju bëjë të merrni kritika dhe ulje në pozicionin që keni. Sektori i financave do vazhdoje të jetë i trazuar.

Demi

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Rutina do mbizotërojë gjatë gjithë kohës sot në jetën tuaj. Nëse jeni në një lidhje mund të mërziteni shumë në disa momente. Flisni me partnerin dhe mundohuni të bëni ndonjë ndryshim sepse sa më shumë të qëndroni në heshtje aq më keq për ju. Nëse jeni ende beqarë do jeni më të favorizuar dhe mund të keni ndryshime drastike të statusit. Në punë mundohuni të mos harxhoni gjithë energjitë për diçka që nuk ka për të dhënë ndonjë rezultat kushedi. Sipas Dritare.net, për financat nuk do keni për çfarë të qaheni pasi gjendja ka për të qenë e shkëlqyer në çdo moment. Nuk do jetë nevoja as të kufizoheni shumë me shpenzimet.

Binjakët

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Shpeshherë do ju mungojë delikatesa sot dhe mund t’i mërzitni ata që keni pranë, por do reflektoni shpejt. Për ju të dashuruarit do jetë ditë e bukur dhe me diell. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë që keni në krah dhe sensualiteti do rizgjohet. Nëse jeni beqarë duhet të bëni kujdes me disa zgjedhje. Jo të gjithë personat që do takoni mund t’iu përshtaten apo mund t’iu bëjnë të lumtur ashtu si doni ju. Në punë do bëni mirë të ndiqni instinktin sepse ai nuk do ju çojë në rrugë të gabuar. Sido që t’iu vijnë gjërat jini krenarë për veten dhe mos u ndalni. Financat në përgjithësi do jenë të ekuilibruara dhe aspak problematike.

Gaforrja

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Do keni më shumë besim tek vetja sot dhe përgjegjshmëria nuk do ju mungojë asnjë moment. Jeta sentimentale për ju të dashuruarit do jete përgjithësisht e ngrohtë dhe e mbushur me emocione. Do tregoheni më tolerantë me atë që keni në krah dhe nuk do i mbani inate njëri- tjetrit. Ju beqarët do jeni sharmante dhe joshës. Të shumtë do jenë personat që do iu ngacmojnë, por asnjëri nuk do jetë i përshtatshëm plotësisht. Në punë do gëzoheni kur t’iu propozohet të punoni me një koleg dhe nuk do mërziteni edhe sikur të debatoni me të. Në fund të fundit gjërat e mëdha arrihen duke shkëmbyer ide e mendime. Financat më në fund do ekuilibrohen dhe nuk do keni probleme.

Luani

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Çdo gjë që keni kërkuar deri më sot do mund t’iu plotësohet gjatë kësaj dite. Jeta juaj sentimentale do shkojë më së miri. Do i lini pas të gjitha debatet dhe konfliktet që keni pasur me partnerin dhe do jeni më optimistë për të ardhmen. Ju beqarët do jeni të mbyllur në vetvete dhe nuk do doni të dilni e të argëtohen me miq. Dijeni se ne këtë mënyrë nuk keni për ta gjetur kurrë atë që kërkoni. Në punë do jeni tej mase të ngarkuar, por ama përqendrimin do e keni maksimal. Asgjë e keqe nuk ka për t’iu ndodhur. Për sa iu përket financave ato do jenë më të qëndrueshme se me parë.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Jo çdo gjë do jetë e bukur gjatë kësaj dite, por ju do dini si të kaloni pa shumë mund çdo pengesë e të papritur. Nëse jeni në një lidhje ka mundësi që mëngjesi të ketë disa debate të vogla, por që do ju ndihmojnë të qartësoheni më tepër. Partneri do e kuptojë më mirë situatën dhe nuk do ju bëjë më vetëm ju përgjegjës të problemeve. Ju beqarët do keni frikë të pranojnë ftesat dhe do humbasin mundësi të shkëlqyera. Në punë, nëse keni në dorë një projekt që ju pëlqen vërtet, mos u ndalni së bëri atë që mendoni. Nëse jeni në kërkim të një punë të re do ju shfaqen mundësi interesante. Buxheti do fillojë të kenë tronditje për shkak të shpenzimeve të festave.

Peshorja

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Çfarëdo që të ndodhë sot ju do e ruani qetësinë dhe nuk do shmangni çdo situatë të sikletshme. Nëse jeni në një lidhje ju e dini mirë sa shumë ai ju dashuron dhe ndonjë fjalë të gabuar të tij në momente inati nuk do e merrni për keq. Marrëdhënia mes jush do jetë e ngrohtë. Ju beqarët do bëni mirë të mos nxitoheni e të hedhin hapa sepse mund të lëndohen pamasë. Sipas Dritare.net, në punë gjërat nuk do ju ecin si i kishit parashikuar, por ju sërish nuk do e lëshoni veten. Të gjithë kalojnë vështirësi dhe ata që kalojnë sprova bëhen më të fortë. Në planin financiar nuk duhet të ndërmerrni shumë rreziqe sepse situata mund të përkeqësohet.

Akrepi

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Marsi dhe Hëna do e bëjnë jetën tuaj më të mirë sot. Do flisni me takt dhe nuk do keni aspak probleme. Nëse keni një lidhje do kaloni një ditë të zakonshme dhe goxha më të qëndrueshme. Për fat të mire nuk do ketë mosmarrëveshje, por në përgjithësi do mbizotërojë qetësia. Nëse jeni beqarë dhe doni lidhje serioze duhet të prisni edhe pak kohë. Nëse nga ana tjetër preferojnë aventurat kalimtare do jeni me shumë fat për të realizuar ëndrrat. Në punë bëni kujdes nga disa kolegë dashakeqë që do mundohen t’ua prishin planet. Shmangni edhe disa propozime të dyshimta që mund t’iu bëhen. Me shpenzimet tregohuni objektivë dhe mendoni paksa edhe për të ardhmen.

Shigjetari

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Për shkak të ndikimit disi negativ të Diellit dhe Neptunit sot do e keni të vështirë ta mbani gojën dhe mund të thoni gjëra të gabuara. Për ju që keni një lidhje nuk do jetë ditë plotësisht e qëndrueshme kjo e sotmja. Meqë të dy i dini mirë dëshirat e njëri-tjetrit duhet të mundoheni më tepër për t’ia plotësuar qejfet partnerit reciprok. Ju beqarët do i kushtoni më tepër rëndësi shoqërisë dhe nuk do mendoni si e si të krijoni një lidhje. Në punë, për sfidë ndaj kolegëve ose për inat, do bëni më shumë përpjekje dhe mund të lëndoni veten vetëm për të arritur sa më lart. Vendosmëria do jetë tipari kryesor. Në planin financiar duhet ta dyfishoni maturinë. Vetëm në këtë mënyrë nuk do keni probleme.

Bricjapi

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Gjatë kësaj dite nuk do shmangni asnjë përgjegjësi dhe do ndiheni më të gatshëm t’iu përgjigjeni pyetjeve të personave me të cilët ndani interesa të përbashkëta. Ju të dashuruarit do jeni në formë të shkëlqyer dhe të gatshëm të bëni çmenduri me partnerin tuaj. Emocionet do shumëfishohen dhe do ndiheni më mirë se asnjëherë. Ju beqarët do ndikoheni mjaft nga Urani dhe do e gjeni një person që do iu përshtatet më tepër. Në punë do kaloni edhe momente të mërzitshme, por në tërësi gjërat do ju ecin mirë. Në planin financiar do kryeni investime të rëndësishme të cilat do e përmirësojnë ndjeshëm buxhetin tuaj.

Ujori

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Do jeni shumë më të organizuar gjatë kësaj dite dhe komunikimi i mirë do ju ndihmojë të gjeni qetësinë. Nëse keni një lidhje do jeni më të qartë për atë që doni dhe do bëni disa ndryshime. Kujdes mos e lëndoni partnerin pa dashje. Nëse e mendoni të arsyeshme merrni edhe disa vendime të rëndësishme të cilat do ua ndryshojnë të ardhmen. Ju beqarët do keni shije te çuditshme, por do e gjeni personin që keni ëndërruar. Në punë dita e sotme do jetë një fillim i ri me plot objektiva dhe angazhime. Në planin financiar do keni goxha vështirësi, kështu që bëni kujdes me shpenzimet.

Peshqit

Horoskopi i datës 22 tetor 2020

Me ndihmën e Mërkurit dhe Jupiterit sot do jeni shumë më të logjikshëm dhe më impresionues. Do dini si t’i kaloni edhe situatat më delikate. Atmosfera në çift do fillojë të ngrohet dhe komunikimi ndërmjet jush dhe partnerit do jetë më i mirë. Harrojeni të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Për ju beqaret nuk do ndodhë asgjë e veçantë. Bëni akoma më tepër durim nëse doni të gjeni personin e përshtatshëm. Në punë mirë është t’i bëni llogaritë mirë sepse ndonjëherë dy herë dy nuk bëjnë katër. Mos kini as besim absolut tek kolegët. Për të përmirësuar financat nuk duhet absolutisht t’iu besoni lojërave të fatit.

Continue Reading

Aktualitet

Do ju hapen portat e fatit te mire/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron keto 3 shenja horoskopi

Published

on

DEMI DITOR

Të përgjithshmet

Dita e sotme duket të jetë më e këndshme për ju në krahasim me të kaluarat, vecanërisht nëse keni lindur në dhjetditëshin e parë ku përjetoni ndryshime për shkak të Uranit dhe Merkurit të kundërt. Njëkohësisht, mezi prisni të ndiheni përsëri të lirë, por e sigurta është se do t’ju jepen arsyje të buzëqeshni, akoma dhe në vështirësi.

Dashuria

Një ditë mjaft ndihmuese për të shprehur gjithcka që mendoni tek personi që ju intereson.Pavarsisht kësaj, jeni akoma në një periudhë të rënduar për lidhjet tuaja ndërpersonale dhe ftoheni të tregoheni të përmbajtur dhe të duruar.

Karriera dhe financat

Në vija të përgjithshme klima është e këndshme, por pa munguar dhe presionet nga më të lartit tuaj. Paralelisht, familjarët do t’ju ndihmojnë ekonomikisht.

GAFORRJA DITOR

Të përgjithshmet

Hëna përballëjush ju bën të mendoni në përgjithësi rolin që luajnë të tjerët në jetën tuaj. Por paralelisht luhen lojra pushteti në lidhjet tuaja me të tjerët se kush përfundimisht e ka fjalën e fundit. Madje, kontrasti i Merkurit të kundërt me Uranin ka mundësi të sjellë disa kundërshtime dhe fjalë zemërimi…

Dashuria

Një ditë favorizuese për cështjet tuaja personale. Por paralelisht, do duhet dhe ju të dispononi kohë për të dëgjuar ato që duan të tjerët të ndajnë me ju. Fundja, në c’do rast, mos hëzitoni të kapni mundësitë që do t’ju prezantohen sot.

Karriera dhe financat

Financat vazhdojnë të favorizohen, duke respektuar rrethanat analoge, mjafton të mos bëhet kjo shkak për shpenzime të tepruara.Gjithashtu, kini kujdes debatet e papritura me kolegë.

LUANI DITOR

Të përgjithshmet

Eshtë një ditë e mirë për të sistemuar cështjet e lëna pezull dhe detyrimet e përditshmërisë, kështu që mund të tregoni talentet tuaja, nëpërmjet përpjekjeve që bëni, duke vënë në një rregull sirtaret e shtëpisë por edhe të mëndjes.

Dashuria

Përpiqeni të ruani balancat, ndërkohë akoma dhe nëpërmjet vështirësive, gjeni arsyje për të buzëqeshur, dicka që e përcillni dhe tek personat që ju rrethojnë. Por në përgjithësi, kërkesat e partnerit tuaj, janë të shumta, fundja, shokët do jenë ata që do t’ju mbështesin!

Karriera dhe financat

Ditë pozitive për karrierën tuaj, por edhe për rrugëtimin e detyrimeve në punën, për shkak të rrethanave analoge.Brenda periudhën së ardhshme madje, do të keni një zhvillim shumë pozitiv profesional.Paralelisht, ndonjë person i fuqishëm ka mundësi t’ju ndihmojë ekonomikisht.

Continue Reading

Aktualitet

Tea do e puthte për inat të Shqipes, habit reagimi i Andit: Nuk do ndodhte kurrë

Published

on

Disa puntata më parë të “Përputhen”, teksa debatonin, Tea tha me zë të ulët, se do të dëshironte të puthte Andin për inat të Shqipes. Kjo deklaratë është dëgjuar nga publiku i gjerë dhe puntatën e sotme u diskutua në studio.

Tea e pranoi se e ka thënë këtë dhe u shpreh se do e bënte për inat të Shqipes dhe jo se ndiente ndonjë gjë për Andin.

Andi nuk e priti aspak mirë këtë deklaratë dhe u shpreh se do ta refuzonte puthjen e Teas.

Tea: Thash ashtu për të provuar Shqipen se ishte origjinal takimi. Kështu ishte, nuk është se po vdisja të puthja Andin, se po të doja do e puthja në takim. Publiku më tha pse nuk e puthe.

Andi: Nuk e besoj që Tea do e bënte, edhe unë nuk e di sa do ta lejoja ta bënte një gjë të tillë. Nëse do të ndodhte ndonjë gjë do të ndodhte në takim.

Arjan Konomi i drejtohet Teas: Ti si do ndiheshe (nëse Andi do të puthte)?

Tea: Unë jo mirë.

Bora Zemani i drejtohet Shqipes: Ti do ta bëje një takim me Andin pas kësaj?

Shqipja: Ata mund të putheshin dhe me ndjenjë, edhe në qoftë se njeriu edhe ndryshon.

Andi: Si mund ta pranoja unë që ajo thotë do e puth për inat të Shqipes, me mua jo nuk ndodh. Nuk është kjo tema e kësaj. E kam tek pjesa e kësaj që do sqarohej për pjesën e puthjes. Nëse do të afroheshe me ndjenjë, unë pak a shumë e njoh, nuk e di si do ta bëja. Por siç e the për inat, kurrë në botë edhe sikur Kim Kardashian të vinte.

Continue Reading

Trending