Connect with us

Aktualitet

Do mundohen tju bejne nje prapaskene/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 18 SHTATOR 2020

SUPERVLERESIM

E Premte nje dite pas henes se re ne Virgjersh dhe Jupiteri ne Bricjap takohet me asteroidhin Plaethon 3200
Hena e re tregon nje fillim te kujdesshem perpjekjesh

Jupiteri ne Bricjap eshte ne pozicion shume te veshtire duke kushtezuar shanset

Po kush eshte simbolika e Thaethondas

Djal i Diellit dhe Oqeanidhes

Humbi ekuilibrin e Kujave ne perpjekjen e tij qe ti tregonte te jatit zotesine dhe u godit nga gjate renise ne Lumin

Jordan nga vetetimat e Zeusit

Sot mund te mbivleresojme fuqite tona apo shanset qe na dalin para

Dashi

Sot dita mbart nje veshitresi qe e shkaktoni vete kryesisht ne nje ceshtje ligjore e pune Do arrini ne nje situate ku ne kulmin tuaj mund te humbni nje mundesi qe e kishit te sigurt nga pakujdesia

Demi

Duket se e keni marre me vrrull pozitivitetin e diteve te fundit dhe po beheni gati te ndermerni hapa me te fuqishem si ne jeten personale kryesisht ashtu edhe ne ate krijuese Mos u nxitoni ka nje pengese

Binjaket

Sot dita do jete e rendesishme per nje ceshtje ekonomike e cila do dikutohet shume dhe mund te rezultoj pak problematike ne ate qe premton per te ardhmen

Gaforrja

Sot keni nje mundesi te rishikoni bashkepunimet pasi ka gjera qe i ken ekuilibruar tashme nuk ka pse te beni gjera apo hapje me shume se kaq

Luani

Ne lidhje me nje marredhenie ne pune apo vleresim ekonmik nuk duhet sot te debatoni apo te kerkoni te nvestoni apo shperbleheni me mire

Virgjeresha

Keni mbivleresuar ndikimin tuaj ne dashuri apo ne nje marredhenie erotike dhe sot do shikoni qe ekuilibrat tua mund te prishen dhe ju te humbni nje marredhenie

Peshorja

Nje parapaskene ne lidhe me punen dhe disa staretgji te cilat do rezultojne te deshtuara do tregojne dobesine apo mungesen e besimit te keni per te bere nje fillim te ri

Akrepi

Sot mundesite qe te regulloni ikonen tuaj me nje komunikim te fuqishem do jete mundesia e vetme per te perparur me nj hapje te re qellimesh apo rrethesh njerzish qe ju perkrahin

Shigjetari

Duhet te mendoni shume dhe te mos mbivleresoni ceshtjet tuaja ekoonomike Ka shume rendesi te dilni si figure e paster dhe e besueshme kete periudhe

Bricjapi

Sot do merrni persiper me shume se sa mundeni te beni ne lidhje me nje udhetim pune apo bashkepunim me jashte Shanset ne nje lidhje erotike nuk mungojne pas nje periudhe te dyshimte

Ujori

Nje ngarkese e madhe emocionale do ju beje te keni sjellje te cuditshme apo ne hapjet e reja ne perditeshmeri te keni komplekse te patolerueshme

Peshqit

Do merrni lajme jo te mira pune dhe do humbni nje prespektive qe ishte hapur para jush pasi do tregoni ne nje moment qe jeni vetem te lidhur me interesat tuaja

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!