Connect with us

Aktualitet

Do te keni nje kontrate te re pune/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 15 SHATOR 2020
NDJENJA TE PAPRITURA

E Marte dhe Aferdita ne shenjen e Luanit do beje lidhje katerkendeshe te veshtire me Uranin ne Dem
Ndjenja e ndriteshme e dashurise shkon ne krize Bashkimi apo lidhjet shkojne ndoshta ne grindje

Cilat probleme do dalin sot ne drite

1Egoizmi ne marredhenie

2Loja per te bere pershtypje

3Ishte e gjitha thjesht nje terheqje e papritur dhe asgje me shume se pasion

4Beme pershtypje apo na bene pershtypje persona pa nje baze apo vlere

5Jo cdo gje qe shkelqen eshte flori

Sot do kuptojme se nuk ka qendrueshmeri ne ate qe e quajme te si sigurt

Jeta nuk eshte e palevizshme po ashtu edhe ndjenjat

Gjendja jone emocionale sot do ndryshoj nga nje cast ne nje cast
Do ishte mire te shmangnim grindjet sot ne cift ose me bashkepuntoret apo ne shkembime te ndryshme

Dashi

Sot do kuptoni qe keni humbur nje person te dashur ne planin erotik ne momentin qe keni refuzuar te investoni me shume shpirterisht dhe ekonomikisht Sollet pasiguri dhe do mbillni ndarje

Demi

Sot do merrni vendime te papritura ne lidhje me nje ndryshim te planeve apo qellimeve tuaja Kjo do ndikoj ne marredheniet tuaja familjare

Binjaket

Do dilni ne identitet duke mos rezistuar shume ne formatet qe e kishit futur veten me qellim qe te dukeshit me te pranueshem dhe me te dashur ne komunikim Sot komunikimi juaj i kendshem me ndjenje do permbyset

Gaforrja

Nje lidhje spersonale ne shoqeri apo nje abuzim pune do zbulohet dhe kjo do preki diret interesat tuaja ekonomike Ndoshta do shpenzoni shume per te rregulluar situatat e krijuara

Luani

Jeta juaj sot do perballet me nje te papritur qe do ju beje te mos deshironi me te qendroni ne nje marredhenie personale apo pune duke ju shkuar sharmi i diteve kot

Virgjeresha

Nje lidhje e fshehte me permasa prapaskensash do ndikoj qe te ndjeheni te tradhetuar por do shikoni qe edhe disa njerez qe ju besonin te largohen nga ju

Peshorja

Shpenzime te papritura ju dalin ne diten e sotme nese deshironi qe te mbani veten ne nivelin e duhur si ne prezence ashtu edhe ne mundesi Kujdes ne nje njohje te re Ka ndarje

Akrepi

Emri dhe fama kane nevoj per mbeshteje dhe bashkepunime te rendesishme dhe te qendrueshme Sot do ndryshoni bashkpuntoret apo do vendosni te ndryshoni edhe partneret e lodhshem

Shigjetari

Nje ndryshim pune ju pret por mos debatoni me njeri as mos provokoni situata te veshitira Investime ne lidhje me projektet tuaja sot jane ne krize Kujdes me marredheniet erotike ne pune

Bricjapi

Jeta juaj kerkon ne keto momente plotesim shpirteror dhe ekonomik Per kete ju duhet te ndaheni nga nje lidhje egzistuese apo te ndryshoni vend Te veni diku large

Ujori

Dita sot ka nevoj per nje plan te ri gje nje rigjenerim ne lidhje me ceshtje te karrieres Asgje spo ngrihet aty ku duhet prandaj nje ndryshim cilesor ju sjell shprese Marredheniet ne cift jane penguese

Peshqit

Ju jeni afer nje kontrate pune por nuk keni aspak durrim pasi nje lajm i diteve te fundit ju ka prekur psikologjikisht Nje person qe e donit shume ne lidhje me punen nuk ju mbeshtet me

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending