Connect with us

Aktualitet

Do te keni ndarje ne cift/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Astrologe Meri njofton se nje atmosfere melankolike qendron ne ajer. Nje hidherim sentimental do ndjenjet dhe largohemi nga optimizmi apo cdo rrezatim optimist Duhet tu largohemi kryesisht shqetesimit qe lidhet me te shkuaren meqenese situatat eshte nen ndikimin e kesaj reje te mjegullt.

Dashi

Sot nuk duhet te merrni vendime te rendesishme dhe as te veproni ne nje situate te paqarte. Pas pak Marsi do kthehet i kundert ne shenjen tuaj dhe shume situatat do rikthehen nga fillimi per tu sqaruar

Demi

Ne jeten personale sot ndjeheni te paqarte dhe shume melankolik. Kjo vjen ndoshta ngaqe zjarri i brendshem sikur po shuhet dhe nuk ndjeheni as te konfliktuar nga kundershtaret

Binjaket

Se shpejti hena do futet ne shenjen tuaj dhe nje ajer i ri do marri kete re te mjegullt te dites se sotme. Por per momentin jeni te bllokuar shpirterisht dhe psikologjikisht

Gaforrja

Thenia Ujku mjegull do sot do ishte e mire per shenjen tuaj por ndryshimi nga sot neser do jete i shpejte dhe nuk do keni shume kohe te mbuloni gabimet

Luani

Disa situatat dhe njerez do ndryshojne ne vendin ku punoni por asgje nuk do jete aq e qarte por disi e trishtueshme ne pergjithesi. Ndoshta nuk do ta pranoni nje ndryshim te papritur te pozicionit tuaj ne pune

Virgjeresha

Nje ceshtje ligjore apo nje projekt shume i rendesishem eshte shume i paqarte per ju sot madje me pengesa dhe mund t’ju fuse ne nje pesimizem dhe deshperim

Peshorja

Kujdes sot ne detyrimet shpirterore e morale pasi do ndjeheni disi te maget apo te vonuar perball dikujt qe ju intereson apo eshte i afert me ju. Kujdes ne ceshtjet ekonomike

Akrepi

Do ndjeni nje pengese perball jush si te themi nje marrveshje qe nuk behet apo nje marredhenie qe ne vend te sqarohet keqkuptohet me shume sidomos ne cift

Shigjetari

Sot nuk duhet te merrni asnje vendim per ndryshim pune apo per te ekspozuar planet tuaja. Nuk do ndjeheni te qarte me asnje plan apo udhetim pune. Kujdes shendetin

Bricjapi

Mjegullnaja do vij ne jeten personale ku nje marredhenie do shqetesohet aq shume sa do detyroheni te hiqni dore apo te qani nese jeni mashkull. Nese jeni femer kujdes nga nje e aferme

Ujori

Nje ndryshim ne nje ceshtje shtepie apo me nje figure shoqerore ju stereson ne diten e sotme. Kujdes me njerezit qe i cilesoni te afert apo qe rrine prane jush

Peshqit

Do merrni nje lajm qe nuk eshte shume i mire dhe kjo ju merzit sidomos ne ceshtje pune e miqesie. Por duhet te prisni derisa situatat te sqarohet/ lexo.al

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!