Connect with us

Aktualitet

Demi i pari, Gaforrja e Fundit/ Astrologia Meri paralajmeron per ndryshime ne daten 15 Shtator

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I MUAJIT SHTATOR 2020

Te gjitha shenjat duhet të bëjnë kujdes në mes të Shtatorit, ku Mërkuri në shenjën e Peshores do të bëjë një katërkëndësh të vështirë me Plutonin nga Bricjapi. Këtu mendimet, idetë nuk do gjejnë një zgjidhje, çështjet shëndetësore, çështjet ligjore do të marrin pak vështirësi, humbje, kontradikta, strese, paqartësira.

Renditja e shenjave nga ajo me pak me fat te ajo me e favorizuar:

12.Gaforre

Pozicioni i 12 i Gaforres ka të bëjë me përballjen e fuqishme që ka pasur deri tani Afrëdita që ka qenë në shenjën e Gaforres me Saturnin. Ka pasur një ftohtësi në të gjitha llojet e marrëdhënieve, bashkëpunuese, martesore. Përderisa shanset iu dhanë Gaforreve për të shijuar dhe për të bërë gjëra, tashmë sikur të gjitha këto shanse sikur iu ngurtësuan ose e kanë të vështirë të kalojnë në një etapë të dytë. Marsi është kthyer në të kundërtën që ka të bëjë me karrierën e drejtpërdrejtë. Do humbasë terren, do humbasë energji, pozicion, vitalitet dhe energji. Përsa i përket karrierës, muajin shtator Gaforret do e kenë në dilemë dhe në vështirësi. Përsa i përket shëndetit, Gaforret nuk do kenë ndonjë problem të konsiderueshëm.

11.Bricjapi

Janë në muajin më pikant ose më të rëndësishmin të jetës së tyre. Tani do jetë çdo gjë e vërtetë, e drejtpërdrejtë, nuk do ketë më dyanësi, ose nuk ka më gjëra që i shohim ose ashtu ose kështu, çdo gjë do bëhet e drejtpërdrejtë. Mund të marrin dhe shanse shumë të mira. Ajo se çfarë duhet të kenë kujdes Bricjapët, janë kundërshtimet që vijnë në fund të muajit. Çështje ligjore, çështje udhëtimesh, kontaktesh, marrëveshjesh, situatash, çështjesh shëndetësore, të gjitha këto marrin një paqartësi të çuditshëm. Përsa i përket shëndetit, tek Bricjapët nuk ka ndonjë rëndesë ose ngarkesë, por do thoja që për të gjithë një periudhë pak e pa qartë ose që do jenë më dyshues, do jetë periudha e mes-muajit kur Dielli të jetë në kundërshtim me Neptunin.

10.Peshqit

Do të kenë pak ngecje se si do e menaxhojnë anën e tyre ekonomike, investimet dhe si do e menaxhojnë jetën e tyre personale. Nuk janë të vendosur, sa dhe si do i përkushtohen një marrëdhënie. A e duan fort një lidhje dhe do kenë tërheqje mbrapa. Pra nuk do gjejnë ekuilibrimin për dy muaj të asaj se çfarë vërtet duan të ndjejnë dhe të marrin në jetën e tyre, por fati i jep mundësi të merren dhe të investojnë. Nëse e duan diçka vërtet, duhet të jenë aty për të investuar. Neptuni do shkaktojë mjegullsi dhe paqartësi.

9.Dashi

Shumë gjëra kanë arritur Dashët gjatë vetës, por nuk e di sa e kanë vlerësuar e sa do i vlerësojnë, por është një moment kritik, që nga data 9 Marsi në shenjën e tyre është kthyer i kundërt dhe shumë nga gjërat që mund të kenë arritur, mund të përmbysen, prandaj duhet të tregohen të kujdesshëm. Të bëjnë kujdes rreth datës 15 në jetën personale, por edhe në një humbje ekonomike e cila mund të vijë nga një shitblerje jo e mirëmenduar ose nga një investim i menduar jo mirë sidomos në çështje pronësie. Përsa i përket shëndetit, do i dhembë pak koka sepse Marsi kthyer i kundërt në shenjën e tyre, ka të bëjë me kokën dhe rikthen disa dhimbje ose strese të çuditshme në jetën e tyre.

8.Binjakët

Shikoj një vjeshtë që mund të rikuperojnë çështjet ekonomike, çështjet sociale, do dalin pak më këndshëm, më të besueshëm dhe do kenë fatin e një pritshmërie të mirë materiale. Më në fund Binjakët do ndjejnë se janë kapur diku ose do të kënaqen ekonomikisht. Duhet të kenë kujdes në marrëdhëniet familjare midis datës 21, 23, 24. Aty mund të përkeqësohen ose do të kemi debate familjare ose çështje shumë të vështira përsa i përket një jete personale, ku mund të ndihen, të humbur, të tradhetuar ose të larguar nga një partner. Në biznes duhet të tregohen pak më shumë të kujdesshëm.

7.Shigjetari

Shigjetarët presupozohet të çlirohen mbas datës 13 sepse Jupiteri në Bricjap kthehet në rrugën e drejtë. Të gjitha ato gjërat që pengoi për t’i rregulluar, tani do i japë më me shpejtësi dhe të parët që përfitojnë, janë Shigjetarët, por do përfitojnë në çështjet ekonomike. Do shikojmë sa përfitime do marrin, janë në një rrugë të mirë, vetëm pengesat që mund të kenë në fund pas datës 21 në çështjet ekonomike nga ndonjë plan jo i hartuar mirë, ose ndonjë bashkëpunim jo i mirë, mund t’i vejë pak në vështirësi apo humbje ose në bashkëpunime që nuk mund të arrihen ashtu siç duhet. Shigjetarët janë në një moment, ku duhet të rregullojnë shumë çështjet ekonomike. Por të merren edhe pak me famën, emrin, reputacionin e tyre, nuk do ishte keq në këtë periudhë. Pjesa erotike është e mirë, gjithmonë duke u ngacmuar edhe nga persona që kanë pasur në të kaluarën. Pra do shijojnë, por gjithmonë me prurje nga e kaluara.

6.Peshorja

Peshoret janë në një moment delikat, por unë i kam vendosur në mes të të gjithë shenjave për të treguar që duhet të ruajnë ekuilibrin. Muaji shtator ësht i vështirë për Peshoret. Marsin në të kundërt e kanë përballë shenjës së tyre në Dash, kështu që do kenë probleme në martesë dhe në bashkëpunime të rëndësishme, por kryesisht shumica e Peshoreve në martesat ekzistuese, do u dalin probleme për një periudhë dy mujore dhe do të shikojmë sa do të rezistojnë këto martesa që kanë pasur probleme. Shëndeti nuk do jetë keq për Peshoret, por gjithmonë kur ke një Mars përpara, ai është shumë provokativ, të ngre nervat, të acaron, kështu që mendoj të ushqehen mirë për të përballuar, forcat e mëdha që do kenë. Një Peshore që tenton të bëjë karrierë këtë muaj dhe mendon se do të japë një vendim të madh, do hasë një vështirësi shumë të madhe.

5.Ujori

Ujorët janë disi të favorizuar sepse janë në një fazë parapërgatitore për vitin 2021 që është viti i tyre. Nëse deri tani janë konfuzë, tani që nga data 13, planet e tyre fillojnë të ecin megjithëse janë në prapaskenë apo në strategji. Do kenë një periudhë të mirë erotike dhe do ta shijojnë shtatorin më mirë se çdo muaj tjetër të verës përsa i përket çështjeve personale, por gjithmonë duke u rikthyer në partnerët e të së kaluarës. Ujorët janë një shenjë e përparuar, që nuk bashkëpunojnë me njërëz që nuk u japin diçka në inteligjencë, kështu që do të mbartin energji bashkëpunuese në të gjitha sferat.

4. Virgjeresha

Virgjëresha ka Diellin në shënjën e vet. Kanë pasur një Hënë të plotë në datën 2 i gjithë romantizmi i botës në këto kohë të vështira erdhi përballë Virgjëreshëve dhe i tha shijojeni këtë fillim vjeshte me Hënë të plotë, ndjehuni më romantikë, më të këndshëm, përqafoni një marrëdhënie të mirë ose plotësohuni. Jupiteri kthehet në pozicion të drejtë, kështu që shumë Virgjëreshë do marrin energji pozitivë, për punë, karrierë, udhëtime jashtë vendit e të tjerë. Një zhgënjim do i vijë nga Neptuni në Peshk dhe kemi një përballje në mes të shtatorit midis Diellit në Virgjëreshe dhe Neptunit në Peshk. Disa Virgjëreshë dalin më shumë sesa duhet jashtë realitetit dhe disa të tjerë nuk e pranojnë një lloj ëndrre fare. Shëndeti është shumë mirë.

3.Akrepi

Marsi në shenjën e Dashit u dha një vitalitet gjatë verës, një lloj energjie për të punuar, për të vajtur në vende që nuk kishin shkuar më parë, kanë qenë më aktivë, më sportivë. Marsi kthehet i kundërt dhe ata duhet të rishikojnë edhe një herë për dy muaj, mundësinë për të ndrequr gabimet që kanë bërë në lidhje me punën. Mos harrojmë që Marsi është planeti i tyre ndihmues dhe detyrimisht në këto dy muaj do të japë ndihmesa. Jupiteri i jep mundësinë për plane, udhëtime, për kontakte, për biseda të këndshme dhe strategji shumë të mira. Në karrierë do kenë shansin e madh që të kenë ndriçimin e madh dhe një lloj sharmi. Në datën 15 nuk duhet të vendosin për asnjë gjë sepse do ishte një vendim që absolutisht nuk do ishte i kënaqshëm për pozicionet e tyre.

2.Luani

Kemi Afërditën në shenjën e Luanit dhe kjo i bën ata më të dukshëm, më të këndshëm, më të pranueshëm, më me shanse, më pozitivë dhe jeta do u sjellë më ëmbëlsirë në të gjitha aspektet. Do kenë kontakte dhe njohje të mira dhe rikthime të të drejtave të tyre nga e kaluara. Pavarësisht se Marsi do jetë i kundërt në Dash do kenë një pozicion të mirë kështu që edhe ato probleme apo njerëz që rikthehen ndoshta kthehen për të rregulluar situatat ose për të plotësuar jetën e tyre. Duhet të kenë kujdes pas datës 21.

1. Demi

Demët një shenjë toke që privilegjohen edhe nga Dielli në Virgjëreshë, edhe nga të gjithë plantët në Bricjap edhe nga Jupitëri. Shumë ëndrrave të Demëve marrin një lloj drejtimi të mirë. Kujdes nga ndonjë zhgënjim ose ëndërr e tepruar në mes të vetë shtatorit, kujdes në datën 15 sepse gjërat mund të bëhen të paqëndrueshme. Me paratë kujdes, jetën emocionale kujdes, mos shpenzoni dhe mos u shpërndani më shumë se sa duhet. Në fund të shtatorit duhet t’i kishtojnë më shumë rëndësi lodhjes dhe pak shëndetit. Duhet të çlodhen dhe të mos futen në mendime shumë të mëdha.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Do te keni 1 mundesi qe vjen rralle/ Ky eshte horoskopi i detajuar i dates 23 TETOR 2020

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Hëna do ju bëjë të mos i duroni dot padrejtësitë sot dhe do kërkoni me çdo kusht drejtësi. Nëse keni një lidhje pasioni do të rindizet në momentin më të papritur. Partneri juaj do jetë i gatshëm t’ua plotësojë të gjitha dëshirat vetëm e vetëm që ju të ndiheni sa më mirë. Ju beqarët nuk duhet të rrezikoni shumë për të gjetur personin e duhur. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. Në punë do inatoseni në disa momente sepse disa kolegë padrejtësisht do vlerësohen më shumë se ju. Kujdes me zërin dhe gjeni mënyrën për të folur me shefat. Kujdes edhe me shpenzimet e tejskajshme. Mos harxhoni shumë sepse do ngeleni me xhepat bosh dhe s’ka kush t’iu ndihmojë.

Demi

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Vendosmëria do jetë e nevojshme për të arritur ambiciet që i keni vënë vetes. Herë pas here duhet të bëni edhe disa lëshime. Merkuri do krijoje kushtet e përshtatshme për ju të dashuruarit bë mënyrë që të kaloni momente të lumtura në praninë e partnerit. Shfrytëzojeni çdo moment deri në maksimum dhe tregohuni më tolerantë. Ju beqarët edhe sot do jeni vetëm. Mos bini në pesimizëm, por mendoni pozitivisht. Sipas Dritare.net, në punë do jetë Saturni që do ju bëjë më të logjikshëm dhe do ju bëjë të gatshëm edhe për sakrifica për t’ia dalë mbanë. Do qëndroni edhe orë shtesë pa asnjë përfitim ngaqë çdo gjë do e bëni me dëshirë. Intuita nuk do iu çojë në rrugë të gabuar në planin financiar. Bëni vetëm kujdes me marrjet e huave.

Binjakët

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Gjatë ditës së sotme do përjetoni më shumë ndjesi negative sesa pozitive dhe buzëqeshja do ju venitet. Nëse keni një lidhje ka rrezik të zhgënjeheni nga partneri dhe do bini ne pesimizëm. Mes ju të dyve komunikimi do fillojë dalëngadalë të shkëputet. Ju beqarët lëreni veten të lirë dhe argëtojuni sa të dëshironi. Mos e mbani mendjen tek krijimi i një lidhjeje sepse çdo gjë do ndodhë në momentin e duhur. Në punë mund të lidhni marrëveshje me persona ose kompani të huaja çka është diçka pozitive. Financat do jenë goxha më të mira se më parë, por jo të shkëlqyer.

Gaforrja

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Gjatë kësaj dite do dini të zgjidhni fjalët e duhura për të bindur e për të tërhequr vëmendjen. Ju të dashuruarit do jeni shumë më të përgjegjshëm dhe marrëdhënia me partnerin ka për të pasur shumë përmirësime. Edhe ju beqarët do jeni gjithë kohës të vëmendshëm dhe do përfitoni nga mundësitë që do iu jepen për njohje e për takime. Për ju çdo gjë ka për të qenë më e bukur se më parë. Në punë do jeni me fat sepse kolegët do ju mbështesin gjatë gjithë kohës. Në planin financiar duhet të bëni më shumë durim sepse po kërkuat që situata të ndryshojë menjëherë mund të gaboni.

Luani

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Shenja juaj do influencohet pozitivisht nga yjet gjatë kësaj dite. Do i merrni gjërat me shumë seriozitet dhe nuk do reshtni së buzëqeshuri. Për ju që keni një lidhje pritet një ditë e animuar. Marrëdhënia me partnerin do konsolidohet edhe më shumë dhe do mbizotërojnë emocionet pozitive. Nëse jeni beqarë më mirë të mos hidhni asnjë lloj hap sot sepse mund të lëndoheni pamase. Për punën është dita ideale për të reaguar e për të vepruar. Planetët do iu japin një forcë të paimagjinueshme. Financat do përmirësohen falë një promocioni që do merrni nga një projekt i rëndësishëm.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Intuita nuk do ju zhgënjejë gjatë kësaj dite kështu që në tërësi gjërat do ju ecin më së miri. Nëse keni një lidhje do keni një ditë shume të rëndësishme. Do merrni vendime përfundimtare të cilat do ua ndryshojnë jetën. Ju beqarët sado që të mundoheni nuk do e gjeni dot personin që do iu përshtatet në çdo pikë. Për sa i përket jetës profesionalë përgatituni të merrni një letër ose një telefonatë që do ju japë një përgjigje pozitive për një kërkesë të bërë. Buxhetin do dini si ta mbani gjithë kohës nën kontroll dhe nuk do keni asnjë vështirësi. Kjo do bëjë që t’iu rikthehet humori.

Peshorja

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Gjatë kësaj dite do jeni shumë më bujarë dhe mund të merrni përsipër edhe disa gabime që nuk i keni bërë vetëm për një klimë sa më të qetë. Nëse keni një lidhje dhe marrëdhënia ka qenë e fortë kohët e fundit, ajo do vazhdojë edhe sot të jetë e njëjtë. Do jeni bashkëpunues dhe mjaft tolerante. Ju beqarët do ndiheni mirë pranë miqve të ngushte dhe nuk do e keni mendjen të kërkoni dashurinë. Për momentin ka gjera më të rëndësishme për ta. Për punën nuk do ketë vështirësi shumë të mëdha. Do e dini mirë se çfarë doni dhe do ecni drejt objektivave pa u hallakatur shumë. Sipas Dritare.net, në planin financiar fati do jetë në anën tuaj dhe gjendja do stabilizohet akoma më shume nga sa e kishit menduar.

Akrepi

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Hëna do jetë mbrojtësja juaj gjatë kësaj dite dhe do ju bëjë edhe shumë më të duruar nga më parë. Jeta juaj sentimentale do jetë shumë e këndshme. Do jeni të sigurt për atë që doni dhe do e arrini pa u sforcuar shumë. Nëse jeni beqarë do jeni sensuale dhe do realizoni një takim euforik. Përfitoni sa më shumë sepse nuk do iu vijë herë tjetër një mundësi kaq e mirë. Në punë intuita nuk do ju lërë të gaboni dhe do keni një kujtesë të shkëlqyer. Më në fund do mund të zgjidhni edhe çështjet më të ndërlikuara. Ditë e vështirë për sa iu përket financave. Mos bëni investime të mëdha sepse do ngeleni pa asnjë lek. Kërkoni ndihmën e familjarëve nëse do iu duhet.

Shigjetari

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Gjatë kësaj dite nuk do ju mungojë origjinaliteti dhe me pak mund do arrini t’iu gjeni zgjidhje edhe çështjeve më të ndërlikuara. Nëse keni tashmë një lidhje nuk duhet të tentoni për aventura. Kënaquni me atë që keni në krah sepse në të vërtetë ai iu do jashtë mase. Ju beqarët do jeni shumë të favorizuar në planin sentimental. Mund të ndodhe edhe ndonjë dashuri me shikim të pare dhe emocionet do jenë pafund. Në punë yjet do ju ndihmojnë të zgjidhni rrugën e duhur. Intuita nuk do ju gabojë asnjë moment dhe guximi do shtohet sidomos pas mesdite. Saturni do iu mbështesë në planin financiar dhe buxheti do përmirësohet. Më në fund do bëni edhe ndonjë shpenzim më tepër.

Bricjapi

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Mirë është që gjatë kësaj dite të bëni një bilanc të jetës tuaj dhe të merrni disa vendime. Nëse keni një lidhje dhe dyshoni se partneri nuk po ju qëndron besnik më mirë flisni hapur me të dhe zgjidhni njëherë e mirë çdo gjë. Mund të jenë edhe thjesht hamendësimet tuaja. Nëse jeni beqarë duhet të tregoheni pak më të duruar sepse tani për tani nuk do ndodhë ndonjë mrekulli. Në punë menaxhojeni me shumë kujdes çdo gjë dhe keni për ta parë do ju realizohen të gjitha planet. Buxheti do jetë i mirë dhe mund të arrini të shlyeni çdo borxh që keni marrë.

Ujori

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Bëni atë që do ju thotë zemra sot dhe nuk keni për t’u zhgënjyer në asnjë moment. Nëse keni një lidhje mendoni për ndonjë udhëtim në ditët në vijim sepse do ju bëjë mirë. Gjithsesi gjatë kësaj dite emocionet që do përjetoni do jenë goxha të forta. Ju beqarët do keni temperament të fortë dhe do dini çfarë hapash të hidhni e me kë. Në punë nuk duhet të shqetësoheni për asgjë sepse planetët do i keni pranë dhe shefat do ju vlerësojnë përherë. Mund të merrni edhe një detyrë të re shumë më të përshtatshme. Shpenzimet do i shtoni goxha, por situata do vazhdojë të mbetet e mirë.

Peshqit

Horoskopi i datës 23 tetor 2020

Planetët do ua bëjnë jetën edhe më të bukur sot. Nëse jeni në një lidhje do i shtoni dozat e fantazisë do mundoheni ta bëni çdo moment si në mini përrallë. Asgjë dhe askush nuk do iu prishë harmoninë. Ju beqarët duhet të jeni vetëm pak më të afërt dhe keni për ta para sa mirë do ju shkojnë gjërat. Mund të ndodhin edhe takime të papritura pasdite. Në punë më në fund do arrini të realizoni çdo plan të bërë dhe do ndiheni të përmbushur. Më mirë sesa kaq nuk ka qenë ndonjëherë situata. Financat do kenë më shumë përmirësime nga sa e kishit menduar kështu që shfrytëzojeni mundësinë për të hequr disa para mënjanë.

Continue Reading

Aktualitet

Me floket pa krehur dhe pa makeup ja si duket Xhemi Shehu brenda shtepise se saj

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga moderatoret me te njohura shqiptare. Ajo njihet per bukurine e saj e cila ka dal gjithmone ne pah.

Moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto apo video te ndryshme.

Se fundmi ne llogarine e saj ne “ Instagram” ajo ka publikuar nje foto nga shtepia teksa shfaqet pa make up. Bashke me Xhemin ka dal edhe macja e saj.

Permes kesaj foto ajo e ka treguar edhe nje here bukurine e saj natyrale. Fytyra duket shume bukur bashke me syte dhe buzet e palyera. Xhemi sido qe te jete, perseri del mahnitese.

Ajo asnjehere nuk e ka pasur problem qe te tregoje sesi duket pa pike make up-i apo pa filtra. Mund te themi se Xhemi shfaqet e kuruar ne cdo dalje dhe mosha duket se nuk ka ndikuar aspak tek ajo.

Moderatorja e njohur eshte nje femer ne karriere dhe nena e dy djemve. Pavaresisht viteve, Xhemi mbetet gjithmone sharmante.

Continue Reading

Aktualitet

Horoskopi 23-28 Tetor 2020 sipas astrologut Jorgo Pulla/ Keto jane shenjat qe do ndikohen nga Dielli

Published

on

Nga 23 deri më 28 tetor, Dielli do të jetë në bashkëpunim me Merkurin e kundërt në Akrep, një kënd i pafavorshëm për Demin, Luanin, Akrepin dhe Ujorin të lindur në dhjetë ditët e para dhe për ata që kanë Horoskopin dhe / ose planetët personalë ( Hëna, Merkuri, Afërdita dhe Marsi) nga shkalla 0 deri në të 5-të të shenjave të mësipërme

Gjatë kësaj kohe, universi ju ofron edhe më shumë mundësi për depërtim, por gjithashtu mund të gjendeni në konfuzion dhe kaos, varësisht nga sa i pjekur dhe i ndjeshëm jeni. Në të njëjtën kohë, ju mendoni intensivisht për të kaluarën, atë që keni mësuar deri më tani nga gabimet e së kaluarës dhe si do të lëvizni në të ardhmen për të arritur qëllimet tuaja, cili është qëllimi i jetës tuaj.

Eshtë e mençur gjatë kësaj kohe të mos nxitoni për të marrë vendime të rëndësishme për jetën, të tërhiqeni dhe të jeni të durueshëm në komunikim dhe ndryshime të mundshme ose ndryshime të qëllimeve tuaja.

Gjatë kësaj kohe, ju rivlerësoni botëkuptimet tuaja, njohuritë tuaja dhe fiksimet tuaja dhe sa tolerantë jeni me pikëpamje të ndryshme nga tuajat, përpiqeni të bëni ndryshimet dhe rregullimet e nevojshme, me këmbëngulje dhe durim. Ju do të përballeni me disa sfida në lidhje me mënyrën se si do të jeni në gjendje të dëgjoheni me pikëpamjet tuaja.

Gjatë kësaj kohe ju mund të kërkoni të gjeni veten në vende të largëta që ju kanë mësuar diçka të rëndësishme. Ritmi i zjarrtë, por thumbues i Merkurit të kundërt në Akrep rekomandon të lëvizni me zemrën tuaj në atë që dëshironi të pretendoni rreth vizionit të lumturisë që keni.

Këto ditë ju jeni gjithashtu mjaft subjektivë dhe kjo shkakton polemika pasi nuk jeni të gatshëm të dëgjoni atë që të tjerët ju thonë. Vetëm ngjarje pozitive dhe kohë të këndshme mund të ndodhin, veçanërisht me njerëzit që kishin qëndruar, për ndonjë arsye në të kaluarën! Por duhet të jeni shumë të kujdesshëm sepse egoizmi ju verbon, fjalë për fjalë ose në mënyrë figurative!

Continue Reading

Trending