Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI i fundjaves me detaje/ Kjo eshte shenja qe diten e diel do marr nje surprize

Published

on

Dashi

Ju do të dëgjoni shumë ndjesi që këndojnë në zemrën tuaj dhe sensualiteti që do të lëshoni do të jetë shumë. Mos hezitoni dhe përpiquni t’i bëni dëshirat tuaja të vërteta.Me Ujorin dhe Shigjetarin mirëkuptimi mund të funksionojë shumë mirë Ndërsa me një person që i përket shenjës së Peshores do të keni përplasje.

Demi

Mos u humbni në shumë gjëra dhe mos u merrni nga dëshira për të qenë të përsosur. Ju jeni në rregull siç jeni dhe kush nuk e pranon nuk ju meriton.

Binjakët

Argëtimi fluturon, pasioni ndizet, dashuria shkëlqen në sytë tuaj. E tëra që dëshironi është vetëm një takim shpirtrash që mund të kthehet në një takim të duarve prekëse.Do të jetë një fundjavë emocionuese!Po për Peshqit dhe Ujorin. Mendoni për këtë para se ta merrni për një vëzhgim të Peshores.

Gaforrja

Më mirë të jesh i qartë dhe të sigurohesh për detajet sesa të mos kesh nevojë për të tronditur një varg fjalësh jo të besueshme! Mund të jetë fundjava e bilbilave për fiasko , mbajeni më mirë këtë në mendje dhe planifikoni në përputhje me rrethanat. Do të shkoni mirë me Demin dhe Peshqit, preciz dhe të vëmendshëm ndaj jush, më pak me një Gaforre.

Luani

Do të thotë mundësi të shkëlqyera, me cilësi të shkëlqyeshme, mundësi të shkëlqyera për t’u argëtuar, për të takuar njerëz, për të pushtuar , dashuruar ose besuar.

Virgjëresha

Dëshironi të mendoni për zbukurimin e folesë , për të reflektuar në të ardhmen, për t’u rilidhur me njerëzit që kanë më shumë rëndësi për ju.Një fundjavë e qetë , ndoshta jo kërcitëse, por sigurisht e dobishme për drejtimin e detyrave tuaja dhe për t’u kujdesur për shumë çështje praktike.

Peshorja

LEXO EDHE: Horoskopi i ditës, 12 korrik 2020
Ju mund të përjetoni emocione të forta dhe të rizbuloni një bashkëpunim të habitshëm. Nëse jeni beqarë, shikoni me kujdes përreth .

Akrepi

Pak e pakënaqur apo thjesht inatçore? Në çdo rast, këtë fundjavë është e ndaluar të detyrosh veten të kënaqësh me programe që nuk i pëlqen ose të ndjekësh njerëz që të pëlqejnë edhe më pak.Më mirë vetëm se i shoqëruar keq. Përkëdhel veten dhe zgjidh ritmin tënd.

Shigjetari

Për pasionin, pushtimet, dashurinë, emocionet, gjallërinë dhe rastet, nga ato të thjeshtat për t’u argëtuar me miqtë ose familjen, te ato të papriturat që ndodhin herë pas here. Ju me siguri do ta kaloni kohën tuaj në një mënyrë të këndshme .

Bricjapi

Një fundjavë për të organizuar diçka me familjen ose miqtë. Keqkuptimet e shpeshta mund të shtohen duke shkaktuar vonesa apo grindje.

Ujori

Do të dyndeni me ftesa dhe do të keni ide të shkëlqyera për të organizuar fundjavën ashtu si dëshironi. Njohje të reja, një udhëtim nëse është e mundur, apo edhe një fundjavë në një qytet të artit do t’ju kthejë buzëqeshjen! Do të shkoni mirë me Dashin dhe Binjakët, ndërsa me një Akrep do të keni shumë gjëra për të ndarë.

Peshqit

Hëna ju fton të kaloni më shumë kohë me familjen, ju kërkon të dëgjoni njerëzit që doni të pranoni kërkesat e tyre të vogla për vëmendje, madje dhe mbi të gjitha ato të heshturat. Dhe kështu do të përjetoni një fundjavë relaksuese, por të dobishme në të njëjtën kohë. Do të jeni mirë me Binjakët dhe Gaforre por mos e shkurajoni një Shigjetar.

4 Comments

4 Comments

  1. Pingback: pair programing tools

  2. Pingback: Vanessa Getty net worth

  3. Pingback: Sexe Pute Gros Chat

  4. Pingback: Giấc mơ và những con số

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending