Connect with us

Aktualitet

Horoskopi date 9 Shtator i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do kujdeseni shumë për imazhin tuaj dhe do mundoheni të tregoheni më të kujdesshëm me gjithçka. Nëse keni një lidhje mundohuni të mbani larg rutinën nga jeta juaj sepse ajo mund të jetë shkatërruese. Flisni hapur me partnerin dhe bëni atë që është më e mira për të dy. Ju beqarët do keni mundësi të shumta për aventura kalimtare të cilat do ua mbushin zemrën me gëzim. Në punë do jeni tejet kurajozë dhe do i pranoni pa frikë edhe sfidat e reja. Vërtet do mundoheni pak, por do arrini atë që dëshironi. Nëse doni lidhje serioze do ju duhet të prisni edhe pak. Në planin financiar gjendja do jetë e mirë.

Demi

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Do ndiheni të pafuqishëm për të bërë gjëra të mëdha gjatë kësaj dite dhe herë pas here do ndiheni keq. Ju të dashuruarit do jeni më të ndjeshëm se kurrë dhe çdo gjest i partnerit do ndikojë drejtpërdrejt tek ndjenjat tuaja. Për fat të mirë ai do përkujdeset jashtëzakonisht dhe do ju bëjë të ndiheni më të lumturit në botë. Ju beqarët do keni një ditë të mbushur me risi dhe emocione. Sipas Dritare.net, në punë do i bëni gjërat dalëngadalë, por me siguri të plotë. Vazhdoni kështu dhe çdo gjë ka për t’iu ecur më së miri. Financat do mbeten të stabilizuara, kështu që mund t’i kryeni pa frikë shpenzimet e domosdoshme.

Binjakët

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

As mos gënjeni dhe as mos u tregoni hipokritë gjatë kësaj dite sepse do bëni gabim. Nëse jeni në një lidhje mos bëni gabim të flirtoni me persona të tjerë sepse do keni probleme serioze me partnerin. Mos e prishni me dorën tuaj harmoninë që mbizotëron. Nëse jeni beqarë ka mundësi të takoni disa persona të cilët do iu bëjnë t’iu rrahë zemra fort. Në punë nuk duhet të lini pas dore çdo detyrë vetëm se ju duket sikur nuk ja dilni dot. Bëni përpjekje njëherë e më pas thoni fjalën e fundit. Gjendja e financave do vije dalëngadalë duke u normalizuar, por mos kërkoni që të pasuroheni menjëherë.

Gaforrja

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Marsi do rregullojë çdo problem gjatë kësaj dite dhe do ju bëjë të ndiheni mirë. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë e bekuar nga yjet. Në çdo moment do ndiheni më së miri pranë partnerit dhe kënaqësitë do jenë të paimagjinueshme. Ju beqarët do kaloni një ditë të këndshme pranë miqve dhe të afërmve tuaj. Në punë do ketë disa kolegë që do mundohen t’ua bëjnë gjërat edhe më të vështira, por ju do jeni të pamposhtur. Gjithçka ka për t’iu ecur më së miri. Në planin financiar do ndiqni disa strategji strikte dhe gjendja do fillojë të ketë përmirësimet e para.

Luani

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Gjatë kësaj dite do jeni të pavendosur dhe nuk do dini çfarë vendimesh të merrni. Për ju që keni nj ë lidhje, qielli i dashurisë nuk do jetë i kthjellet. Do jeni më shumë xhelozë sesa duhet për atë që keni në krah dhe në ndonjë moment situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit. Për ju beqarët dita do fillojë dhe do mbaroj për mrekulli. Përgatituni për emocione të veçanta. Në punë do ju pushtojë stresi dhe meraku prandaj do e keni të vështirë të përqendroheni si duhet. Kërkoni pak ndihmë familjarët. Në planin financiar, pamaturia me shpenzimet do ju kushtoje shtrenjtë. Kujdes!

Virgjëresha

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Ka mundësi të jeni më kokëfortë se zakonisht gjatë kësaj dite dhe keni për të pasur probleme serioze. Ju të dashuruarit nuk do toleroni aspak dhe në shumë momente do keni debate e konflikte me partnerin. Ju beqarët nga ana tjetër do ndiheni më gati se kurrë për ta kërkuar dashurinë. Me pak mundim keni për ta gjetur atë. Në punë do keni konflikte me disa kolegë që janë munduar përherë t’iu bllokojnë. Edhe shefat do ju kritikojnë të dy palëve kështu që duhet patjetër të ndryshoni. Gjendja financiare nuk do jetë e keqe, por vazhdimësia do varet nga mënyra se si ju do e organizoni situatën. Mendoni më shumë për të ardhmen.

Peshorja

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Gjatë kësaj dite nuk do dini çfarë hapash të hidhni dhe do e përjetoni keq çdo problem. Për ju të dashuruarit priten momente goxha të tensionuara. Mes jush dhe partnerit nuk ka për të ecur asgjë si duhet. Nëse jeni beqarë më mirë të prisni edhe pak kohë para se të hidhni hapa, pasi nuk është ende momenti i duhur. Në punë keni për të marrë një lajm negativ që në mëngjes dhe dita do ju shkatërrohet. Asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si e kishit parashikuar. Sipas Dritare.net, financat nuk kanë për të qenë aspak problematike kështu që me një strategji më të mirë mund të arrini edhe ta përmirësoni situatën.

Akrepi

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Dita e sotme nuk do jetë e tensionuar aspak përkundrazi do i merrni gjërat me qetësi dhe do mendoni me shumë për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje do ndiheni më të lumtur se kurrë në krahët e partnerit tuaj. Në fakt ai që keni në krah do përkujdeset për çdo detaj. Nëse jeni beqarë më në fund do takoni një person që do ju prekë zemrën dhe shpirtin. Me të do filloni një lidhje vërtet fantastike. Në punë do bëni goxha përparime. Do jeni të vëmendshëm edhe ndaj detajeve më të vogla dhe do keni arritje të mëdha. Për financat ka për të qenë ditë e qetë. Nuk do keni aspak vështirësi për të bërë edhe disa investime të menduara.

Shigjetari

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Hëna dhe Plutoni do ju bëjnë më luftarakë gjatë kësaj dite dhe nuk do ndaleni asnjë moment. Ju të dashuruarit do bëni të pamundurën që të shmangni debatet dhe konfliktet në jetën tuaj. Durimi, qetësia dhe pozitivizmi do ju bëjnë të ecni përpara. Ju beqarët nuk do e mbani mendjen tek krijimi i një lidhjeje, por papritur do ndodhë diçka që do iu nxitë të hidhni hapa. Në punë duhet të përqendroheni tek gjërat më thelbësore dhe t’i lini të tjerat për nesër. Idetë do i keni të mira mjafton t’i vini në veprim. Financat nuk kanë për të qenë shumë të mira kështu që sa herë t’iu duhet të shpenzoni tregohuni të matur.

Bricjapi

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Edhe pse do ju ndryshoje shpesh humori gjatë kësaj dite ju sërish do doni të ecni para. Ju të dashuruarit do jeni shumë kërkues me partnerin tuaj dhe kjo mund ta nxehë herë pas here atmosferën në jetën tuaj. Ju beqarët duhet të jeni më të rezervuar dhe më të kujdesshëm gjatë takimeve që do realizoni pasi në të kundërt mundet edhe të lëndoheni. Në punë stresi mund t’iu pengojë të hidhni hapat e menduara. Do ndiheni pa fuqi dhe pa dëshirë për të bërë diçka. Gjendja e financave për fatin e mirë nuk do jetë e keqe, kështu që mund të bëni edhe ndonjë investim të vogël.

Ujori

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Edhe pse shumë do mundohen t’ua prishin harmoninë, nuk do ja dalin dot gjatë kësaj dite. Nëse keni një lidhje partneri juaj do jetë më me fat pasi do i përkushtoheni me mish e me shpirt në çdo moment. Marrëdhënia mes jush do jetë e adhuruar nga të gjithë. Nëse jeni beqarë nuk duhet t’i ndrydhin ndjenjat tuaja, por duhet t’i shprehin sa më shumë ato. Vetëm kështu do mund ta tërheqin pas vetes atë që pëlqeni. Në punë do keni shumë dëshirë të ndryshoni gjithçka për një të ardhme më të mirë. Shefat do dinë si t’ua plotësojnë dëshirat. Financat nuk do kenë aspak probleme, kështu që do jeni të qetë në këtë sektor.

Peshqit

Horoskopi i datës 9 shtator 2020

Nuk do vlejë për asgjë nevrikosja gjatë kësaj dite, përkundrazi ajo mund t’iu krijojë edhe probleme. Mundohuni të ruani qetësinë. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë normale dhe pa asgjë të jashtëzakonshme. Bëni në çdo moment atë që do ndieni. Ju beqarët duhet t’i dëgjoni me kujdes këshillat që do iu japin disa miq ose të afërm sepse ato do jenë të vyera. Në punë do e bëni çdo gjë me finesë dhe profesionalizëm. Bashkëpunëtorët do ndihen me fat që ju kanë pranë dhe ju do ndiheni më të sigurt në vetvete. Perspektivat financiare nuk duken aspak të mira, prandaj do bëni mirë të tregoheni shumë të matur me çdo shpenzim.

6 Comments

6 Comments

  1. Pingback: check this link right here now

  2. Pingback: buy weed online

  3. Pingback: 셔츠룸

  4. Pingback: บาคาร่า ขั้นต่ำ 5 บาท

  5. Pingback: Cam4 Regarder Video Enregistrée

  6. Pingback: sbo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending