Connect with us

Aktualitet

Do te merrni nje oferte te re pune/ Ky eshte horoskopi i detajuar per daten 3 Shtator 2020

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Asgjë problematike nuk pritet të ndodhë sot në jetën tuaj. Gjithë kohës do jeni të qetë dhe do dini çfarë vendimesh të merrni. Për ju të dashuruarit do jetë një ditë e mbushur me emocione të mëdha. Në çdo moment do dashuroheni pa dorashka me atë që keni në krah. Ju beqarët do ndihmoheni nga Dielli dhe do arrini ta ndryshoni statusin tuaj. Në punë merrni gjërat sa më shtruar dhe mos kini merak për asgjë. Gjithçka ka për t’iu ecur në mënyrën më të mirë të mundshme. Në planin financiar asgjë nuk ka për të qenë si më parë. Pas masave të marra së fundmi situata do fillojë të stabilizohet.

Demi

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Gjatë kësaj dite nuk do dini çfarë vendimi të merrni dhe kjo do ju bëjë paksa me ankth. Ju të dashuruarit do ndjeni më shumë se kurrë më parë për partnerin tuaj dhe do mundoheni t’ia shprehni atij emocionet me mënyra nga më të ndryshmet. Ju beqarët nuk duhet të nxitoheni për asgjë pasi pak ditë me vonë yjet kanë programuar diçka vërtet interesante. Punën mirë është të mos e kaloni në plan të dytë. Fokusojuni sa duhet dhe keni për të pasur përfitime të shumta. Duhet patjetër të mendoni edhe për të ardhmen. Sipas Dritare.net, financat do mbeten ende delikate kështu qe tregohuni sa më të matur nëse nuk doni të keni probleme.

Binjakët

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Marsi dhe Mërkuri do bëjnë që jeta juaj sot të jetë e jashtëzakonshme. Do buzëqeshni edhe më shumë nga më parë. Nëse keni një lidhje dhe i kushtoni vëmendjen e duhur atij që keni në krah gjatë kësaj dite, marrëdhënia me të do jetë e shkëlqyer dhe të gjithë do ju kenë zili. Ju beqarët do mundoheni në çdo moment që të joshni persona me vlera, por të gjitha përpjekjet do jenë të kota. Në punë do jeni më të ndërgjegjshëm dhe nuk do stresoheni kur t’iu jepen detyra të reja. Financat do dini si t’i menaxhoni me shumë kujdes dhe gjendja nuk do ketë asnjë lloj problemi. Ka mundësi që shumë shpejt të keni edhe përmirësime.

Gaforrja

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Dashuria dhe financat duhen pasur më shumë në vëmendje gjatë kësaj dite. Ju të dashuruarit do i jepni prioritet absolut jetës tuaj në çift. Do bëni të pamundurën që ta përmirësoni marrëdhënien me partnerin dhe emocionet kanë për të qenë më të forta se asnjëherë. Për ju beqarët do jetë gjithashtu ditë me fat dhe me ndryshime rrënjësore. Në punë duhet të bëheni gati edhe për ndonjë kundërshti të mundshme nga ata që ju kanë zili, por nuk duhet kurrsesi ta lëshoni veten e të dorëzoheni, në këtë mënyrë vetëm sa do ju bëni qejfin të tjerëve. Buxheti nuk do jetë i shkëlqyer, por i mjaftueshëm për të kryer të gjitha investimet e menduara.

Luani

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Dita e sotme do jete e mrekullueshme për të gjithë. Emocionet kanë për të qenë në çdo moment të forta. Nëse keni një lidhje, do e përkëdhelni, do e ledhatoni, do e dashuroni dhe do ja shprehni ndjenjat me çdo lloj mënyre atij që keni në krah. Dita do jetë vërtet e veçantë. Ju beqarët më mirë të mos tentoni të filloni një lidhje, pasi gjërat do ju ndërlikohen edhe më tepër nga sa mendonit. Në punë do jeni ambiciozë dhe të pandalshëm. Me shumë mundësi do ua kaloni të gjithëve dhe ata do habiten. Gjendja financiare nuk do jetë ashtu si e prisnit kështu që kujdes me çdo shpenzim që do kryeni.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Gjatë kësaj dite bëni atë që do ndieni dhe keni për të dalë të fituar. Nëse keni një lidhje Dielli do e ndriçojë gjatë gjithë kohës jetën tuaj dhe më në fund do i kuptoni mirë gabimet që keni bërë. Pas mesditës do filloni të afroheni më tepër me atë që keni në krah. Ju beqarët do merrni deklarata të forta dashurie të cilave nuk do mund t’iu thoni jo. Në punë do i keni idetë e qarta dhe do dini si e kur të veproni. Mund të ndiqni edhe pista të reja dhe mund t’iu ofrohet një post më i rëndësishme. Buxheti nuk do jetë në gjendjen më të mirë të mundshme, prandaj mundohuni të shmangni sa më shumë transaksionet e pamenduara.

Peshorja

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Hëna dhe Venusi do bëhen bashkë gjatë kësaj dite dhe do ju sigurojnë një jetë më të mirë. Ju të dashuruarit, nën ndikimin e Saturnit, do jeni gati të bëni edhe lëshime vetëm që gjërat mes jush dhe partnerit të ecin sa më mirë. Çdo çast ne fakt do jete interesant. Beqaret do kenë një dite plot ngjyra dhe emocione. Jeta do ju duket edhe me e bukur. Sipas Dritare.net, në punë ka mundësi të zëvendësoni një koleg të sëmurë. Do keni pak më shumë ngarkesë, por do merrni edhe shpërblime. Financat nuk do jenë të mira prandaj kujdes me çdo shpenzim që do kryeni për të mos mbetur me xhepat bosh.

Akrepi

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Nëse bëni përpjekjet e duhura sot mund të arrini atë që dëshironi. Mos u dorëzoni edhe sikur gjërat t’iu duken të paarritshme. Për ju të dashuruarit planetët do vazhdojnë të kenë ndikim shumë të madh tek jeta juaj sentimentale. Do jeni më të afërt me partnerin tuaj dhe do kaloni më shumë çaste romantike së bashku. Ju beqarët duhet të prisni edhe pak kohë para se të hidhni hapa të rëndësishme. Tani për tani nuk ka ardhur ende momenti. Në punë do dini mirë si t’i organizoni punët dhe keni për të arritur qëllimet që i kishit vënë vetes. Ja që kur e bën diçka me dëshirë dhe këmbëngulje ja del gjithmonë. Të ardhurat do vazhdojnë të mbeten të mira.

Shigjetari

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Do jeni në humor më të mirë gjatë kësaj dite dhe dalëngadalë do arrini të zgjidhni problemet që ju kanë dalë më herët. Nëse keni një lidhje lëreni pas krahëve të shkuarën e hidhur. Nëse nuk e bëni këtë keni për të pasur probleme në çift dhe gjithë kohës do jeni të mërzitur. Ju beqarët do arrini të keni një ditë të bukur dhe me një ngjarje të rëndësishme. Bëhen gati shpirtërisht. Në punë Venusi do ju favorizojë. Do jeni ne formë të shkëlqyer dhe do e bëni çdo gjë me shumë qejf. Në planin financiar nuk do keni asnjë lloj problemi. Përfitoni për të kryer edhe ndonjë shpenzim më tepër.

Bricjapi

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Gjatë kësaj dite nuk do jeni shumë në humor dhe sado të përpiqeni nuk do jeni pozitivë. Nëse keni një lidhje, klima në jetën tuaj nuk do jetë shumë e ngrohtë. Do jeni tejet xhelozë për partnerin dhe kjo do shkaktojë debate të forta. Ju beqarët nuk do jeni me fat në dashuri kështu që do ju duhet të prisni edhe pak për ndryshimet e ëndërruara. Për punën do jetë një ditë e qetë. Nëse keni ndonjë gjë që nuk e kuptoni mirë flisni me eprorët tuaj dhe do sqaroheni. Në planin financiar duhet të bëni kujdes me gjithçka sepse çdo gjest i gabuar sot mund te shkatërrojë edhe të ardhmen.

Ujori

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Ka mundësi që në disa momente t’iu dalin të papritura që do e tensionojnë situatën dhe do sjellin konflikte. Nëse keni një lidhje, dita e sotme do jetë e mbushur me ulje dhe ngritje. Do keni edhe debate të forta, por edhe momente pasionante me partnerin tuaj. Ju beqarëve do ju plotësohen të gjitha dëshirat dhe më në fund do ndiheni tërësisht të plotësuar. Në punë, vetëm po bëtë përpjekjet e duhura do arrini rezultatet e shumëpritura. Mos u tallni dhe tregohuni sa më të organizuar që të mundeni. Buxheti do fillojë të normalizohet dalëngadalë, por kjo nuk do të thotë që të përfitoni nga kjo për të shpenzuar pafund.

Peshqit

Horoskopi i datës 3 shtator 2020

Gjatë kësaj dite mund të jeni shpesh në mëdyshje dhe jo të bindur për hapat që duhet të hidhni. Ju të dashuruarit nuk do doni të shmangni asgjë dhe do përballeni hapur me partnerin edhe për disa tema tejet delikate. Më mirë t’i zgjidhni ato njëherë e mirë sesa të qëndroni gjithë kohës në ankth. Ju beqarët duhet të prisni edhe pak kohë për të filluar lidhje sepse përndryshe do përballeni me zhgënjime. Në punë do jeni mjaft kompetentë dhe nuk do lejoni askënd t’iu shpërqendrojë. Me kolegët që ju besoni do keni marrëdhënie më të mirë. Në planin financiar duhet të bëni shumë kufizime që gjendja të mbetet e mirë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending