Connect with us

Aktualitet

Do te keni nje oferte nga jashte vendit/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Elementi toke pervec prakticitetit dhe analizave te detajuara nuk le vend per fluturime imagjinare apo per plane qe nuk kane baze

Projekete bisedimet dhe ceshtjet studimore do jene ne nje periudhe shume frytedhenese dhe manaxhuese te suksesshme
Kokat e ftohta do bejne diferencen midis pasionit te zjarrte te Marsit ne Dash me urtesine e qellimeve dhe kontakteve reale

Ka nje ftohtesi ne marredheniet errotike perderisa do kemi ndikimin e kundershtimit te Aferdites ne Gaforre me Saturnin ne Bricjap por kjo nuk do na ul produktivitetin e romances dhe reales duke dhene momente te verteta dhe reale per tu shijuar ne cdo aspekt

Dashi

Vrulli i Marsit ne shenjen tuaj do kerkoj pak stabilitet duke u ulur konkretisht ne projekte reale dhe duke dale nga nevoja per te djegur gjithcka ne emer te pasionit dhe te deshires per te shijuar momentin

Demi

Kjo fundjave do jete shume e begate per ju ne planin personal dhe ne ceshtje studimore apo kontakte me jashte e ceshtje ligjore Kjo do behet realitet nese nuk do i jepni rendesi nje zjarri shpirteror qe ju drejton ne rruge te gabuar

Binjaket

Ka ardh momenti te ndertoni nje shtepi nje biznes apo te blini nje porone Kjo periudhe ju sjell shume fat duke ju bere njerez me te permbajtur Kujdes ne marredheniet shoqerore dhe erotike Nje lidhje varesie ekonomike apo shpirterore nga e kaluara mund tju sjelle pengesa

Gaforrja

Nese do arrini te ndikoni ne nje ceshtje biznesi apo projekti konkretisht do keni rezultate shume te mira Nese kjo ka te beje edhe me ceshtje studimore akoma me mire Ne jeten personale ne cift ka probleme

Luani

Ceshtjet ekonomike mund te perparojne suksesshem ne nje investim gjate ketyre diteve Ky investim mund te jete me i miri i keoheve te fundit Kujdes nga nje prapaskene ne dashuri apo pune

Virgjeresha

Kjo fundjave mund te jete me e suksesshmja per ju e muajve te fundit ne cdo projekt personal por edhe ne nje vendimarrje ne ceshtjet e ecurise se nje marredhenie erotike apo te femijeve

Peshorja

Pavaresisht se nuk po shikoni nje shkelqim te madh ne lidhje me karrieren apo po ndjeni pengesa nga punet qe keni bere gabim ne te shkuaren keni akoma mundesi apo nje as nen menge qe te perparoni suksesshem ne ekonomi politike dhe pronesiDo kete debate familjare por te perballueshme

Akrepi

Qellimet tuaja jane konkretisht te realizueshme me njerzit e duhur dhe llogjiken e duhur Kryesisht bashkepunimet me Virgjeresh Bricjap por edhe Shigjetar do jene te suksesshme Duhet te fuqizoni emerin tuaj

Shigjetari

Pak paqartesi ne ceshtjet ekonomike te cilat edhe per disa dite do kene veshtiresi dhe shepnzime Por karriera dhe puna do ju japin nje shans te madh ne jeten tuaj

Bricjapi

Nje mundesi e arte ne jeten studimore e projekte si edhe ne takime te rendesishme Jeta personale ne cift eshte ne diskutim pasi mund te kete mosmarrveshje

Ujori

Nje ofrete e re pune dhe nje investim ne nje projekt qe ka te beje me mjeksine apo manaxhimin do jete real per ju dhe i fuqishem Ju duhet pak stabilitet ne jeten erotike ku po ndjeheni se dicka ju ka ikur nga duart

Peshqit

Nje ndarje ne jeten erotike nuk do ta zbehi ecurine e mire te marredhenieve dhe punes tuaj apo miqesive kete fundjave Projektet do jene reale dhe te suksesshme

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending