Connect with us

Aktualitet

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Ky eshte horoskopi i detajuar për muajin Shtator 2020

Published

on

Dashi

Puna: Në shtator do të përjetoni një situatë në punë ose në biznesin tuaj që mund të çojë në ndonjë humbje, vonesë ose ndërlikime të tjera. Vështirë se do të ketë një surprizë në një situatë të tillë dhe ju keni përvojë të mjaftueshme për të reaguar në mënyrë adekuate. Sidoqoftë, vendimet e vështira nuk përjashtohen.

Dashuria: Në përgjithësi, momentet e vështira në shtator nuk duhet t’ju trembin. Ata vetëm do të pastrojnë disa gjëra në jetën tuaj për të bërë të mundur disa ndryshime. Në shtator mund të merrni lajme interesante ose të përjetoni ngjarje të lidhura me të kaluarën tuaj. Një person i rëndësishëm do të rikthehet në jetën tuaj.

Financat: Në shtator do të përjetoni një situatë në punë ose në biznesin tuaj që mund të çojë në disa humbje, vonesa ose ndërlikime të tjera. Tani është e mundur të keni marrëdhënie të ndryshme financiare me një burrë ose të punoni me burra.Në përgjithësi, momentet e vështira në shtator nuk duhet t’ju trembin. Ata vetëm do të pastrojnë disa gjëra në jetën tuaj për të bërë të mundur disa ndryshime.

Shëndet: Do të jeni energjik, dinamik, i pandalshëm . Dhe ju do të dëshironi të bëni afërsinë tuaj të ndjehen me njerëzit që ju doni, megjithë defektet dhe lëkundjet e humorit dhe pengesat në dialog.

Demi

Puna: Gjatë këtij muaji ju monitoroni zhvillimin e projekteve tuaja të filluara për të cilat keni ndarë burime kohe ose financiare. Është e mundur që një burrë i ri të shfaqet në rrethin tuaj të miqve, kolegëve, të afërmve, fqinjëve dhe të tjerët.

Dashuria: Do të kuptoni që lumturia dhe paqja juaj janë në duart tuaja. Për beqarët do të jetë një muaj plot fat. Do të keni mundësinë të gjeni dashurinë e jetës tuaj. Çiftet do të përjetojnë emocione të forta dhe do të jetë muaji i surprizave.

Financat: Zhvillimi i çështjeve tuaja financiare mund t’ju bëjë të lumtur, por asgjë nuk do të ndodhë vetë. Veprimet tuaja do të jenë të rëndësishme, por ato duhet të jenë të mençura dhe të arsyeshme sipas situatës specifike.Në Shtator do të keni një kohë të favorshme për të zgjidhur dokumente ose kontrata të një natyre financiare.Gjatë këtij muaji ju monitoroni zhvillimin e projekteve tuaja të filluara për të cilat keni ndarë burime kohe ose financiare.

Shëndet: Do të gëzoni një gjallëri të vazhdueshme që do t’ju lejojë të përfshiheni në aktivitetet tuaja të zakonshme. Sidoqoftë, ju mund të keni mungesë të duhur për t’u përkushtuar në palestrës veçanërisht sportit.

Binjakët

Puna: Nëse keni lindur nën shenjën e Binjakëve, në shtator do të përjetoni ngjarje të papritura, të bezdisshme dhe të paparashikueshme që lidhen me punën ose biznesin tuaj. Ky do të jetë një muaj i ngjeshur, i përgjegjshëm, i vështirë, kryesisht psikologjikisht dhe fizikisht, në kryerjen e detyrave tuaja profesionale. Çdo ndryshim dhe zhvendosje në këto fusha të jetës tuaj është e mundur.

Dashuria: Në shtator do të jeni në gjendje të merrni më shumë qartësi në lidhje me ndjenjat tuaja në një lidhje dashurie, por vetëm nëse doni të shihni zhvillimin e saj të vërtetë. Çdo iluzion që krijoni vetë ose dikush ju jep mund t’ju çojë në drejtimin e gabuar.Në këtë mënyrë ju mund t’i shkaktoni vetes vuajtje për shkak të shpresave joreale dhe të përjetoni një humbje të pakëndshme të kohës.

Financat: Ky muaj do të jetë bujar për ju në shumë mënyra. E gjitha do të varet nga pritjet tuaja, nga ato që mendoni se meritoni ose meritoni.Sa më realiste dhe praktike të shikoni jetën tuaj, aq më shumë të ngjarë keni për të arritur sukses të vërtetë.Surprizat tani do t’ju tregojnë se gjërat e mira në jetën tuaj kanë mënyrën e tyre për t’ju arritur.Paratë nuk ka gjasa të jenë një problem i madh këtë muaj nëse keni arritur të balanconi fondet tuaja.Mund të ketë tension mbi paratë që prisni të merrni në një mënyrë ose në një mënyrë tjetër.

Shëndet: Në dhjetë ditët e fundit do të jeni praktikisht të pandalshëm , për të mos përmendur edhe favoret astrale që do t’i pëlqejnë estetikës dhe bukurisë së lëkurës dhe flokëve.

Gaforrja

Puna: Gjatë këtij muaji, kini kujdes me pronat dhe punët e shtëpisë tuaj. Situatat ka të ngjarë të lindin që janë shumë të vështira për t’u zgjidhur në këtë fazë.Nëse jeni në proces riparimi ose ndërtimi, mos i detyroni situatat e drejtuara vetëm nga interesi juaj, sepse efekti i kundërt mund të ndodhë.

Dashuria: Nëse keni lindur nën shenjën e Gaforres në shtator do të jeni në gjendje të heqni qafe ndikimin negativ të një personi hipokrit ose ziliqar me të cilin keni qenë së bashku për arsye të ndryshme të jetës. Ka ardhur një kohë kur e kuptoni që një marrëdhënie e tillë vetëm ju krijon probleme dhe ju pengon zhvillimin.Gjatë këtij muaji do të zbuloni të vërtetën në lidhje me një intrigë ose një gënjeshtër që keni qenë viktimë e saj.

Financat: Gjatë këtij muaji, kini kujdes me pronat dhe punët e shtëpisë tuaj. Situatat ka të ngjarë të lindin që janë shumë të vështira për t’u zgjidhur në këtë fazë.Nëse jeni në proces riparimi ose ndërtimi, mos i detyroni situatat e drejtuara vetëm nga interesi juaj, sepse efekti i kundërt mund të ndodhë. Gjatë këtij muaji do të keni mundësi më të mira financiare ose një ide më të mirë të situatës suaj financiare deri në fund të vitit.

Shëndet: Këtë muaj do të shkoni në ulje-ngritje . Do të përjetoni disa momente në të cilat gjallëria do të jetë e mirë, por të tjera në të cilat nervozizmi dhe mendimet do të vjedhin forcë nga trupi dhe mendja .Ju do të keni nevojë për momente relaksimi dhe shumë përkëdhelje, për t’ju kushtuar mirëqenies tuaj. Vendoseni veten në qendër të vëmendjes, shkruan CNA.al.

Luani

Puna: Pritjet tuaja për zhvillimin e angazhimeve të paracaktuara dhe veprimeve të përbashkëta me kolegët ose partnerët e biznesit do të realizohen në mënyrën më të mirë.Shtatori do të jetë një kohë e mirë për të zhvilluar kontakte ose punë me burra.Gjatë këtij muaji do të jeni shumë më serioz në lidhje me planet dhe angazhimet e braktisura. Do të keni më shumë punë me dokumente, forma, kontrata dhe të gjitha llojet e dokumenteve.

Dashuria: Në dashuri do të jeni në gjendje të harmonizoni marrëdhënien tuaj, duke investuar më shumë ndjenja dhe arsye në stabilizimin e marrëdhënieve tashmë të krijuara ose në zhvillimin e marrëdhënieve të reja.

Financat: Gjatë këtij muaji mund të arrini një rritje të vogël të të ardhurave në familjen tuaj. Gjatë këtij muaji, jini më të kujdesshëm kur punoni me dokumente financiare. Mund të krijoni pengesa ose vështirësi të padëshiruara vetë.

Shëndet: Vitaliteti do të jetë në krye. Prandaj mund të praktikoni sport, të përfshiheni në jetën e përditshme pa hequr dorë dhe të ndiheni protagonistët e jetës tuaj. Nëse kujdeseni për pamjen e jashtme, Venusi në Luan do t’ju lejojë të kujdeseni për bukurinë tuaj ashtu siç dëshironi dhe me rezultate të shkëlqyera, të dukshme sidomos në lëkurë dhe flokë.

Virgjëresha

Puna: Shtatori do të jetë përgjithësisht një kohë e mirë për të përfunduar çështjet që kanë filluar tashmë. Disa prej tyre kanë kaluar tashmë nëpër vështirësi ose vonesa të ndryshme, për arsye përtej kontrollit tuaj. Është e mundur që njerëzit me biznes të bëjnë investime më të mëdha, të cilat do të kufizojnë buxhetin e tyre në një farë mase ose do të kërkojnë hua.

Dashuria: Shtatori do të jetë përgjithësisht një kohë e mire për të krijuar lidhje të reja. Duhet të çliroheni nga e shkuara në mënyrë që të mund të hapni sërish dyert e zemrës.

Financat: Shtatori nuk do të jetë një nga muajt më të suksesshëm për të arritur të ardhura ose fitime më të larta. Këshilla ime nuk është që ta përqendroni vëmendjen tuaj në këtë drejtim, por më tepër në cilësinë e detyrave dhe planeve tuaja.Është e mundur që njerëzit me biznes të bëjnë investime më të mëdha, të cilat do të kufizojnë buxhetin e tyre në një farë mase ose do të kërkojnë hua. Shëndet: Prirje e vazhdueshme, por e qëndrueshme , e kënaqshme dhe mbi të gjitha, për t’ju lejuar të merrni pjesë në detyrat tuaja pa shtuar as edhe një gram.Do të ndiheni mirë, por nuk do të jetë një nga ato kohërat kur mund t’ju duket si një reklamë e gjallë për një pije energjike. Sport po , por pa teprime, shkruan CNA.al

Peshorja

Puna: Në Shtator, do të dilni me një ide ose do të merrni një propozim për një aktivitet të përbashkët me një mik, i cili do të duket joshës dhe plotësisht i realizueshëm.

Dashuria: Gratë e Peshores do të kenë tendencë të kenë dashuri më të ndritshme ose marrëdhënie intime. Ana materiale e jetës suaj do të jetë shumë e rëndësishme për rehatinë tuaj të brendshme. Pakënaqësitë e çdo lloji do të ndikojnë shumë në gjendjen shpirtërore.

Financat: Gjatë këtij muaji do të keni një sërë arsyesh gëzimi, të rëndësishme për disa arsye. Do të jetë shumë e rëndësishme të jesh në gjendje të shijosh gjërat e vogla në jetën tënde. Mos u lakmoni për gjëra të mëdha, për sukseset e mëdha, për shumë para, shijoni atë që ju jep fati!Problemet shtëpiake ose pronësore mund t’ju habisin papritur dhe të krijojnë tension afatshkurtër në shtëpinë tuaj.

Shëndet: Vitaliteti nuk do të jetë në kulmin e tij dhe energjitë tuaja mund të jenë në rritje . Ju do të keni nevojë për pushim, por mbi të gjitha qetësi dhe relaksim , sepse shumë nga ky zemërim do të jetë për shkak të nervozizmit.Zgjidhni angazhimet tuaja me kujdes, shmangni lodhjen.

Akrepi

Puna: Gjatë këtij muaji, angazhime më serioze janë të mundshme në lidhje me pronën ose shtëpinë në të cilën jetoni. Jini të kujdesshëm, të saktë, diplomatikë në zgjidhjen e ndarjeve në lidhje me trashëgiminë ose angazhime të tjera të ngjashme.

Dashuria: Jeta juaj e dashurisë në shtator do të varet tërësisht nga emocionet dhe gjendjet shpirtërore të partnerit tuaj. Shprehjet e xhelozisë ose keqkuptimeve që mund të shkaktojnë konflikte ose ftohje të marrëdhënies tuaj nuk përjashtohen. Burrat akrep do të marrin vëmendje dhe dashuri të mjaftueshme nga gratë në jetën e tyre. Ju vetë do të jeni bujar ndaj tyre, por mos u teproni me ndjenjat, duke i shndërruar ato në ato si ato janë tuajat Gratë do të jenë po aq emocionuese dhe bujare, por sipas seksit të kundërt. Gëzimi juaj këtë muaj do të jetë gëzimi në sytë e të dashurve tuaj.

Financat: Nëse jeni të përfshirë në një gjykatë ose çështje juridike të një natyre financiare, mund të prisni një zhvillim të favorshëm, por këto gjëra nuk do të përfundojnë saktësisht këtë muaj. Gjatë këtij muaji, angazhime më serioze janë të mundshme në lidhje me pronën ose shtëpinë në të cilën jetoni. Jini të kujdesshëm, të saktë, diplomatikë në zgjidhjen e ndarjeve në lidhje me trashëgiminë ose angazhime të tjera të ngjashme.

Shëndet: Vitaliteti do të jetë i matur dhe do t’ju lejojë të kujdeseni për çështjet tuaja personale dhe të biznesit pa probleme.Por mbi të gjitha do të dëshironi të përmirësoni pamjen tuaj , të angazhoheni në sport dhe të merrni vëmendjen në të gjitha fushat që do të shërbejnë për të arritur qëllimin tuaj .

Shigjetari

Puna: Nëse keni lindur nën shenjën e Shigjetarit, një nga gjërat më të rëndësishme që ju jepen në Shtator është një shans dhe fat për të zgjidhur probleme të rëndësishme që lidhen në një farë mënyre me shtëpinë ose pronën që posedoni. Tani rrethana të ndryshme do t’ju ndihmojnë të zgjidhni problemet pronësore ose materiale.

Dashuria: Në shtator do të përjetoni momente të lumtura ose një ngjarje të rëndësishme që lidhet me një grua. Surprizat këtë muaj do të jenë të larmishme. Do të përballeni me një person mjaft të rëndësishëm nga e kaluar, i cili do të trazojë sërish ndjenjat tuaja.

Financat: Nëse keni lindur nën shenjën e Shigjetarit, një nga gjërat më të rëndësishme që ju jepen në Shtator është një shans dhe fat për të zgjidhur probleme të rëndësishme që lidhen në një farë mënyre me shtëpinë ose pronën që posedoni. Tani rrethana të ndryshme do t’ju ndihmojnë të zgjidhni problemet pronësore ose financiare.

Shëndet: Shtatori do të ngrihet ngadalë edhe për sa i përket gjallërimit .Por pavarësisht fillimit të vështirë, pasi do të rikuperoheni mirë dhe mund ta mbaroni muajin të pandalshëm dhe energjik .Ndërkohë, çështjet e bukurisë dhe estetikës gjithashtu do të favorizohen nga yjet.

Bricjapi

Puna: Shtatori mund të jetë një muaj shumë i suksesshëm, me shanse për rritje dhe përparim.Një artikull apo sugjerim i lajmeve këtë muaj do t’ju bëjë të mendoni seriozisht dhe plotësisht përpara se të jepni një përgjigje.

Dashuria: Jeta juaj e dashurisë do të jetë e shqetësuar, me përvoja të ndryshme emocionale. Është e mundur të përjetoni një krizë të shkurtër në marrëdhënien tuaj, e cila do të tregojë se sa të forta ose reale janë ndjenjat dhe dëshirat tuaja. Një lidhje e vjetër dashurie ose martese mund t’ju ​​sjellë pak ankth.

Financat: Gjatë këtij muaji do të keni marrëdhënie financiare të rëndësishme ose interesante me një grua.Shtatori do të jetë një muaj i mbarë për të gjetur burime të reja të ardhurash në familje.

Shëndet: Shumë nervozizëm dhe shumë mendime në mendjen tuaj : kjo është arsyeja e rënies së mundshme dhe të shpeshtë në energjinë tuaj.Përkundër kësaj, falë fuqisë tuaj të vullnetit dhe gjallërimit të matur, do të jeni në gjendje të kryeni rutinën tuaj pa probleme .

Ujori

Puna: Gjatë këtij muaji do të entuziazmoheni për realizimin profesional të një të ri nga familja juaj, i cili mund të studiojë ose të punojë në një qytet ose vend tjetër.Në përgjithësi, në Shtator do të keni më së shumti kontakte me persona më të rinj se ju. Disa nga këto kontakte do të lidhen me punën ose projektin tuaj aktual me të cilin jeni angazhuar.

Dashuria: Burrat do të bëjnë njohje dhe kontakte të reja, me përfaqësuesit e shenjës tokësore që janë shumë të rëndësishme. Beqarët do të kenë mundësojnë të takojnë njerëz interesant, ndërsa çiftet duhet të zhvillojnë më shumë eksperiencat intime.

Financat: Financiarisht, do të keni të ardhura të mira. Mundësitë për të reja do të shfaqen, varësisht nga ambicia dhe aktiviteti juaj personal. Shpenzimet tuaja do të jenë të larta, kështu që planifikoni mirë buxhetin tuaj.

Shëndet: Vitaliteti do të jetë në krye.Jo vetëm kaq: do të shkoni nga e mira në më të mirë, në kuptimin që nga një fazë e parë, shumë e gjallë dhe e favorshme, do të kaloni në një fund të mahnitshëm të muajit me vjeshtë që do t’ju shohë të etur për të luajtur sport dhe për t’u rikthyer në formë.

Peshqit

Puna: Në shtator do të zhvilloni një takim për të cilin do të keni pritshmëri të mëdha. Premtimet që do t’ju jepen ka shumë të ngjarë të jenë të paplotësueshme ose hipokrite. Kini kujdes nëse mbështeteni në to për të zhvilluar planet tuaja.

Dashuria: Ky muaj në përgjithësi do t’ju sjellë emocione dhe gjendje shpirtërore shumë të kundërta.Ato do të ndikojnë shumë në jetën tuaj emocionale, martesën ose familjen.Ndarjet e përkohshme (për një ditë, dy ose pak më shumë për arsye të ndryshme) ose konfliktet me ish-partnerët janë të mundshme.Në Shtator do të zhvilloni një takim për të cilin do të keni pritshmëri të mëdha. Gjatë këtij muaji, ju mund të jeni i bezdisur ose i mërzitur nga ndërhyrja e dikujt në jetën tuaj personale ose marrëdhëniet profesionale.

Financat: Në shtator do të zhvilloni një takim për të cilin do të keni pritshmëri të mëdha. Ky takim do të jetë burimi i madh për financat tuaja. Gjithashtu do të fitoni të ardhura shtesë nga burime të tjera.

Shëndet: Natyrisht që mirëqenia juaj do të varet nga sa mirë keni qenë më parë, nëse keni probleme të mëparshme etj. Nëse nuk ka asnjë nga këto dhe ju keni qenë të kujdesshëm për shëndetin tuaj, nuk do të ketë asnjë lajm./

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending