Connect with us

Aktualitet

Do te jete nje muaj Shtator i veshtire/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Sipas astrologes Meri Shehu, ky fillim Shtatori është hapja e nje Vjeshte te veshtire para nesh. “Kete e paralajmeron hene e plote ne Peshk ne graden 10 te shenjes se Peshkut. Ambienti do jete shume i ashper per dhembshurine dhe dashurine. Nje pushtet i erret dhe i fshehte pengon ndjenjat tona. Por mire do jete te mos biem ne melan koli. Urani ne Dem do jete per te paren here shume ndihmues ne kete periudhe duke i dhene endrrave tend ence realiste apo materializimi”, thotë astrologia.

HENE E PLOTE NE PESHK DT 2 SHTATOR 2020

PARALAJMERON NJE SITUATE TE PAQARTE TE VJESHTES

Fillim Shtatori dhe hapja e nje Vjeshte te Veshitre para nesh

KETE e paralajmeron hene e plote ne Peshk ne graden 10 te shenjes se Peshkut

Peshku eshte shenje e dyfishte ne kendveshtrime Ka pozitivitet dhe negativitet

Ka nje realitet te dyfishte

Ngjan te perparojme midis Tokes dhe Qiellit Midis Eresires dhe Drites

Trishtimi perforcohet edhe nga katerkendeshi midis Aferdites ne Gaforre dhe Marsit ne Dash dhe kundershtimet e planeteve nga Bricjapi qe jane Saturni Jupiteri dhe Plutoni

Ambjenti do jete shume i ashper per dhembshurine dhe dashurine

Nje pushtet i erret dhe i fshehte pengon ndjenjat tona

Por mire do jete te mos biem ne melankoli

Urani ne Dem do jete per te paren here shume ndihmues ne kete periudhe duke i dhene endrrave tendence realiste apo materializimi

Lidhjet e henes ne diagonalen Binjak Shigjetar do jene ne katerkendesh egzakt me henen e plote ne Peshk duke na cuar drejte nje udhekryqi

Nje udhekryq fuqish qe do tentojne te riciklojne probleme nga e kaluara

Le te shmangim sherret mizerjen dhe riciklimin e problemeve

Dashi – Hene e plote ne Peshk do jete nje enderr e veshtire per ju per tu realizuar pasi rruget e komunikimit do jene te veshtira dhe do ju pengohen ne mjegull totale

Demi – Ju do jeni ne nje faze me te mire te jetes tuaj Nje enderr dhe nje qellim do ju behet realitet pasi jeni lodhur kaq shume sa e njihni edhe me sy mbyllur rrugen pavaresisht pengesave dhe mjegulles

Binjaket – Do kerkoni alternativa te zgjuara per tu pershtatur ne lidhje me punen dhe karrieren pasi ky moment do jete shume i paqarte dhe teper pro vokues per ecurine tuaj Po keshtu edhe ne jeten personale

Gaforrja – Ceshtjet e nje plani te fshehte apo prapaskene dhe pune do ngaterrohen rrruges dhe do ta ndjeni kushtezimin ne pamundesine te gjeni rrugen e duhur per te shmangur perballjet dhe deshtimin

Luani – Mund te rrezikoni te beheni karte e djegur ne duart e dikujt qe mund tju perdore si te doje shpirterisht dhe ekonomikisht ne kete periudhe

Virgjeresha – Tani me henen e plote ne Peshk perball jush do shikoni te gjitha veshtiresite ne nje bashkepunim apo martese Mjegullnaja do sundoj dhe ne ceshtje karriere e pune

Peshorja – Kujdes ne nje oferte pune dhe ne nje trajtim ne jeten shendetesore Ka shume te paqarta dhe pasiguri per te ardhmen Mundohuni te bashkepunini ne pune qe ane lidhje me jashte apo qe jane prototipeNuk do mungojne romancat ne pune

Akrepi – Hene e plote ne Peshk eshte ne pozicionin me te bukur erotik per ju Keni fatin te njihni nje partner te sigurt dhe nje bashkepuntor te mire dhe te martoheni

Shigjetari – Nje biznes familjar do kete perparesi dhe do ju jap shume benefite te mira Nje fillim i mire pune me kushte te reja Mos u hapni ne bashkepunime te paqarta ligjerisht

Bricjapi – Do jeni kundershtuesit me te medhenj te cdo aspekti apo pozitiviteti qe do shikoni rreth jush Keni manine e kundershtimit dhe mendoni se asgje nuk eshte ne vendin e duhur Shijoni momentin mos beni revo lucion

Ujori – Ceshtjet ekonomike do vijne te plota sidomos nese keni nje pozicion pune qe ju ka reklamuar apo e keni filluar se fundmi Do jeni ne krye te listes per te bere hapa te medhenj ne kariere e jete personale

Peshqit – Hene e plote ne shenjen tuaj ne kundershtim me lidhjet e henes ne Binjak e shigjetar ju ekspozon ne nje ceshtje ligjore apo qe ka te beje me karrieren dhe ligjin Perpiquni te jeni te kujdesshem ne levizjet tuaja Ne dashuri mund te keni perparime te mira

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending