Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 26 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Do jeni shumë të shoqërueshëm dhe të dashur gjatë kësaj dite. Nuk do i vini re synimet e këqija të disa personave dhe mund të lëndoheni. Nëse keni një lidhje, edhe pse të afërmit do ju paralajmërojnë, ju sërish do e ngrini në piedestal partnerin tuaj. Kjo ka për t’iu sjellë zhgënjime dhe mërzitje të mëdha. Për ju beqarët do ketë plot takime, por do duhet kohë për njohje sa më të mire para se të hidhni hapa të rëndësishme. Në punë do keni aleatë të forta prandaj do i realizoni një e nga një të gjitha planet që keni bërë. Falënderojini sepse pa ta nuk do mundnit dot. Sektori i financave do jetë goxha i privilegjuar kështu që edhe po shpenzuat pak më tepër nga zakonisht nuk do keni tronditje.

Demi

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Shumë do ju kenë zili gjatë kësaj dite kështu që mbrojeni veten në çdo moment. Për ju të dashuruarit çdo moment do jetë i mbrojtur nga yjet. Çdo gjë do ecë më së miri mes jush dhe atij që keni në krah prandaj shfrytëzojeni çdo sekondë. Edhe ju beqarët do jeni të bekuar nga yjet kështu që jeta ka për t’iu ndryshuar përgjithmonë. Ju duhet thjesht të bëhen gati. Në punë yjet nuk do i keni në favor dhe gjërat do bëhen gjithnjë e më të vështira. Kërkoni ndihmë sa pa qenë ende vonë sepse po i latë gjërat pas dore gjithçka do ju rrënohet. Sipas Dritare.net, sektori i financave do jetë i mirë. Do dini gjithë kohës si t’i menaxhoni paratë që do keni nëpër duar.

Binjakët

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Do ecni me prioritete gjatë kësaj dite dhe gjithçka ka për të vijuar më së miri. Për ju të dashuruarit priten momente energjike dhe të mbushura me optimizëm. Do ndiheni gjatë gjithë kohës mirë dhe nuk keni për të pasur aspak mosmarrëveshje. Nëse jeni beqarë do e realizoni më në fund takimin tuaj të ëndrrave dhe shumë shpejt do filloni edhe një lidhje. Në punë mos ju besoni verbërisht gjithë bashkëpunëtorëve nëse nuk doni të zhgënjeheni. Çdo hap hidheni me mençuri e maturi. As thashethemeve mos ua vini veshin. Në planin financiar duhet të jeni më të organizuar sepse përndryshe mund t’iu dalin të papritura.

Gaforrja

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Do inkurajoheni nga të gjithë gjatë kësaj dite dhe do ndiheni më optimistë për të ardhmen. Nëse keni një lidhje, edhe pse kohët e fundit keni bërë gabime në jetën tuaj në çift, partneri nuk do iu mbajë mëri. Përkundrazi ai do ju dashurojë ashtu si gjithmonë dhe mund t’iu bëjë edhe një propozim interesant. Nëse jeni beqarë duhet t’i merrni gjërat sa më shtruar nëse nuk doni të vuani. Në punë nuk keni për të pasur aspak vonesa. Çdo gjë do ju realizohet ashtu si kishit ëndërruar përherë. Financat nuk do jenë të këqija, por pas shpenzimeve të palogjikshme gjendja do dobësohet ndjeshëm.

Luani

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur do zgjidhen gjatë kësaj dite dhe do ndiheni më të qetë. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë e qetë dhe pa probleme. Do dini ta bëni tjetrin të ndihet mirë dhe nga ana tjetër do ndiheni më të plotësuar edhe ju. Gjithsesi për pasion të madh duhet të prisni edhe pak kohë. Ju beqarët nuk do jeni me fat në dashuri. Në punë do jeni të kujdesshëm me çdo hap dhe nuk do ju ndodhin probleme. Vazhdoni në këtë rrugë dhe keni për t’iu bërë më të njohur nga sa mendonit. Financat nuk do jenë të mira për të gjithë, por nuk duhet të keni turp ta pranoni ndihmën e familjarëve.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Ka ardhur dita e ndryshimeve dhe marrjes së vendimeve kështu që bëhuni gati. Për ju të dashuruarit është momenti ideal për t’u afruar sa më shume me partnerin tuaj. Po nuk e bëtë këtë gjë do pendoheni tej mase më vonë. Ju beqarët do dini si ta bëni për vete dikë që pëlqeni dhe shume gjëra kanë për të ndryshuar rrënjësisht në jetën tuaj. Në punë do i keni të gjitha mjetet për të arritur atë që dëshironi kështu që mund t’iu realizohen planet. Edhe kolegët do iu japin njëfarë mbështetjeje. Financat nuk do i mbani dot të stabilizuara sepse dëshira juaj për të kryer shpenzime gjithë kohës do jetë e papërmbajtshme.

Peshorja

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Hëna do jetë planeti që do kujdeset në çdo moment për jetën tuaj në çift sot dhe nuk do keni asnjë lloj problemi. Për ju të dashuruarit kjo ditë do jetë e begatë dhe aspak problematike. Pasioni do jetë herë pas herë i zjarrtë dhe zemra do ju dridhet më shumë se kurdoherë më parë. Ju beqarët do jeni gjatë gjithë kohës në lëvizje. Do mund të keni plot njohje, por njëherë për njëherë nuk do doni të bëni zgjedhje. Sipas Dritare.net, në punë do filloni një sfidë të re dhe do luftoni fort për t’ia dalë mbanë. Rruga do jetë pak e gjatë dhe e vështirë, por jo e pamundur. Në planin financiar nuk do dini si ta menaxhoni situatën.

Akrepi

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Sado që të mundoheni të mos i ndërlikoni gjërat gjatë kësaj dite nuk do ja dilni dot mbanë. Ju të dashuruarit do keni goxha mosmarrëveshje me partnerin dhe gjërat nuk do ecin aspak ashtu si i kishit ëndërruar. Nëse jeni beqarë nuk do i keni mendimet e qarta dhe nuk do hidhni asnjë hap. Me mirë prisni edhe disa kohë në mënyrë që të mos bëni gabime. Në punë do bazoheni vetëm në aftësitë tuaja sepse nuk do merrni mbështetje nga askush. Vështirësitë do jenë të njëpasnjëshme dhe ndonjëherë do doni të dorëzoheni përfundimisht. Në planin financiar gjendja ka për të qenë e jashtëzakonshme dhe nuk do keni aspak probleme.

Shigjetari

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Dielli do ua ndryshojë shumë mendimet gjatë kësaj dite dhe do ndiheni më të gatshëm për të hedhur hapa të reja. Nëse keni një lidhje, përfitoni nga ambienti i qetë i kësaj dite për të folur hapur me partnerin dhe për të zgjidhur disa probleme që ua kishin bërë jetën të zymtë. Ju beqarët nuk do e keni mendjen tek dashuria pasi do mbështesni një mik të vjetër, i cili ka mjaft nevoje për ju. Në punë jo vetëm që do jeni ambiciozë, por edhe këmbëngulës. Komunikimi i mirë me kolegët dhe shefat gjithashtu do iu ndihmojë në çdo pikë. Në planin financiar është mirë të mos ndërmerrni shumë rreziqe edhe sikur gjendja të jetë e kënaqshme.

Bricjapi

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Mërkuri do ketë ndikimin më të madh tek jeta juaj sot dhe do i ndryshoni disa gjëra. Nëse jeni në një lidhje, as mos mendoni të flirtoni me dikë tjetër pasi ky do ishte fundi i gjithçkaje të bukur që kishit ndërtuar. Ju beqarët bëni atë që do ju duket më e logjikshme, duke mos menduar aspak për opinionin e të tjerëve. Në punë ka mundësi që shefi të mungojë dhe ju me kolegët tuaj të bëni festë. Në fakt do mbeteni shumë mbrapa me projektet që keni nisur. Sipas Dritare.net, perspektivat financiare do jenë goxha të mira. Përfitoni për të bere disa investime që i keni menduar prej shumë kohësh, por që deri më sot nuk kishit mundur dot.

Ujori

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Do vazhdoni të jeni në kërkim të perfeksionit edhe sot dhe nuk do ndaleni derisa t’ia dilni. Nëse keni një lidhje, pas një periudhe paksa të vështirë për jetën tuaj gjërat duket se do fillojnë të ndryshojnë. Yjet do i keni në krah dhe ambienti do mbushet me ngjyra. Ju beqarët nuk do arrini dot ta gjeni personin e duhur kështu që do vazhdoni të mbeteni vetëm. Në punë do jeni të zotët, por duhet të bëni kujdes me impulsivitetin. Ai mund t’iu hedhë poshtë të gjitha përpjekjet që keni bërë deri më sot. Mos i hapni telashe vetes. Në planin financiar do vazhdoni te keni vështirësi të njëpasnjëshme. Kujdes me hapat që do hidhni.

Peshqit

Horoskopi i datës 26 gusht 2020

Edhe pse në disa momente do ju duket sikur nuk do merreni vesh më ata që ju rrethojnë, nuk keni për të pasur probleme serioze. Për ju që keni një lidhje do jetë një ditë e ngrohtë dhe pozitive. Do dashuroheni pa dorashka me partnerin dhe kënaqësitë do jenë të forta. Ju beqarët do jeni të vendosur ta bëni për vete atë që pëlqeni dhe nuk do ndaleni derisa ta arrini qëllimin. Në punë nuk do e keni aspak të vështirë të përshtateni me situatat që do ju vijnë. Po të jeni edhe më të organizuar gjithçka do shkojë më së miri. Në planin financiar duhet të jeni sa më vigjilentë sepse përndryshe mund të mbeteni edhe pa para fare.

8 Comments

8 Comments

  1. Pingback: https://peatix.com/group/11455324/view

  2. Pingback: usa mushroom dispensary

  3. Pingback: Esport

  4. Pingback: สล็อตวอเลท ไม่มีขั้นต่ำ

  5. Pingback: cc dumps online

  6. Pingback: valid dumps pin

  7. Pingback: sbo

  8. Pingback: chiappa m6

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending