Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 25 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Gjatë kësaj dite duhet të tregoheni të kujdesshëm me çdo gjë sepse situata do ju dalë jashtë kontrollit tërësisht. Nëse keni një lidhje bëni kujdes me xhelozinë e tepruar sepse situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit dhe do keni probleme serioze më pas. Ju beqarët do jeni të hallakatur dhe nuk do e keni aspak mendjen për të filluar një lidhje. Në punë do ndiqni strategji strikte dhe çdo gjë do ju realizohet më së miri. Disa kolegë madje do ju kenë zili. Financat do arrini jo vetëm t’i stabilizoni, por edhe do i përmirësoni ndjeshëm. Shfrytëzojeni rastin për të shlyer borxhet dhe për të hequr disa para mënjanë.

Demi

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Ditë me re do jetë kjo e sotmja për ju. Në shumë momente madje do ju duket sikur problemet nuk do kenë të mbaruar. Nëse keni një lidhje jeta juaj në çift do përballet me sfida goxha të forta dhe do merrni vendime vërtet të rëndësishme. Përgatituni për gjithçka që mund të ndodhë. Ju beqarët nuk do lodheni aspak për ta gjetur personin e duhur sepse ai do jetë më pranë nga sa ata e kanë menduar. Sipas Dritare.net, në punë do keni shumë ide në kokë, por do e keni të vështirë t’i vini në zbatim. Kërkoni ndihmë pa druajte. Hëna do ofrojë mundësinë që financat të përmirësohen gjithnjë e më shumë.

Binjakët

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Mundohuni të mos tregoni muskujt në asnjë moment sot sepse keni për të pasur probleme shumë serioze. Nëse keni një lidhje e sotmja do fillojë mirë për ju, por ka rrezik që pas mesditës të nisin disa debate të vogla lidhur me të ardhmen. Kujdes me çdo fjalë që do thoni. Ju beqarët do hallakateni kot dhe do humbisni disa mundësi të mira për lidhje serioze. Në punë nuk do jeni nga ata që mbyteni me një gotë ujë. Do i bëni ballë çdo sfide dhe do i kaloni ato shumë shpejt. Financat do jenë tej mase të ekuilibruara dhe nga ana tjetër gjendja do përmirësohet falë një shume të marre nga një trashëgimi.

Gaforrja

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Edhe pse herë pas here do tregoheni më të hapur sesa duhet, në përgjithësi dita e sotme nuk ka për të pasur probleme. Nëse keni një lidhje, klima në jetën tuaj do jetë shumë e ngrohtë. Do ndiheni më të dashuruar se kurrë ndonjëherë më parë dhe të lumtur që keni dikë si partneri në krah. Ju beqarët do keni veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë më shumë sesa kaq. Në punë do jeni këshillues shumë të mirë dhe nuk do bëni gabime. Me ta në krah mund të shkoni shumë larg. Financat duhen menaxhuar me përpikmëri dhe kujdes të madh sepse në të kundërt situata mund të përkeqësohet.

Luani

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Do jeni shumë të frymëzuar gjatë kësaj dite dhe me dëshirë për të ecur përpara. Nëse keni një lidhje, asnjë planet nuk do mund t’ua prishë dot harmoninë që mbizotëron mes jush dhe partnerit tuaj. Ju të dy jeni si një trup i vetëm dhe keni ndjenja vërtet të forta për njeri-tjetrin. Ju beqarët nuk do mund të realizoni dot njohje të reja, megjithatë nuk do kaloni një ditë të keqe për shkak të pranisë së miqve. Në punë do jeni shumë të zotët dhe do keni ndikim të madh tek të gjithë. Shumë do ju marrin si model dhe do duan t’iu kopjojnë. Në planin financiar gjendja do jetë aq e mirë sa për t’i lejuar vetes edhe disa shpenzime më tepër.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Cilatdo të kenë qenë vështirësitë në jetën tuaj, sot do mund t’i kaloni sa hap e mbyll sytë. Do jeni më largpamës. Ju të dashuruarve do ju duket vetja sikur jeni nëpër ëndrra. Do mahniteni nga mënyra sesi do iu trajtojë partneri dhe nuk keni asgjë për çfarë të ankoheni. Ju beqarët nuk duhet të ndërmarrin rreziqe të mëdha vetëm për ta ndryshuar statusin sepse nuk do ia vlejë. Në punë do i bëni ëndrrat realitet . Pas shumë përpjekjeve do arrini të fitoni pozicionin që keni dashur dhe do futeni në një etapë të re. Financat do jenë tej mase të trazuara kështu që duhet bërë me kujdes çdo lloj lëvizjeje në këtë sektor.

Peshorja

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Sado t’i jepni kurajë vetes shpesh do gjendeni në situata të vështira sot. Gjërat nuk do ju ecin ashtu si i kishit menduar. Për ju të dashuruarit do ketë momente shumë të mërzitshme dhe të lodhshme. Rutina do ju pushtojë gjithë kohës dhe në disa momente do iu duket sikur mezi do merrni fryme. Ju beqarët do argëtoheni gjithë kohës me miq e të njohur dhe nuk do e keni mendjen për të kërkuar princin e kaltër. Në punë do ju bëhen shumë premtime, por nuk duhet t’iu besoni verbërisht. Disa vetëm sa do ju provokojnë për të parë si do reagoni. Sipas Dritare.net, financat do i keni më tepër nën kujdes dhe gjendja do filloje të ketë disa përmirësime të vogla.

Akrepi

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Nëse keni ëndërruar për ditë të lumtura, sot do mund të përjetoni çdo gjë. Uranin do e keni në krah në çdo moment. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj me partnerin nuk do jetë ne periudhën më të mirë të mundshme. Herë pas here keni për të pasur edhe probleme dhe mosmarrëveshje të forta të cilat do ju ndalin për të hedhur hapa më tej. Ju beqarët do realizoni plot takime interesante dhe do jeni në mëdyshje se me cilin person do doni të vazhdoni më tej. Në punë do mbizotërojë qetësia dhe do e bëni çdo gjë sipas planeve. Për financat do jetë ditë tejet delikate, kështu që bëni kujdes.

Shigjetari

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Gjatë kësaj dite duhet të përvishni mëngët dhe t’i bëni gjërat si duhet. Mos dëgjoni lart e poshtë, por bëni siç dini vetë. Për ju të dashuruarit do kaloni momente romantike dhe e të mbushura me lumturi. Pranë partnerit do ndiheni shpesh si mbi re. Ju beqarët do keni besim tek miqtë e ngushtë dhe falë tyre do e gjeni princin e kaltër. Në punë do jeni shumë të organizuar dhe do ja dilni mbanë pavarësisht ngarkesës. Probleme serioze nuk keni për të pasur. Në planin financiar keni për të pasur probleme serioze nëse nuk tregoheni të kujdesshëm. Mos mendoni se gjatë gjithë jetës mund t’ia dilni vetëm duke marrë hua.

Bricjapi

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Gjatë kësaj dite do vlerësoheni mjaft për karakterin tuaj shprehës. Në këtë mënyrë do mund të kaloni edhe sfidat më delikate. Nëse jeni në një lidhje dhe keni probleme me partnerin tuaj mos bëni gabim të mbyllni sytë dhe veshët e të kaloni çdo gjë pasi nuk do mundeni kurrë të vazhdoni të qetë më tej. Ju beqarët do jeni të vendosur ta bëni për vete personin që pëlqeni dhe do ja arrijnë qëllimit shumë shpejt. Në punë do jeni shumë profesionistë, por për të mos u lodhur duhet të bëni herë pas here pushime. Në këtë mënyrë do arrini edhe më lart. Financat nuk do jenë të këqija, megjithatë mirë është t’i shmangni shpenzimet e palogjikuara.

Ujori

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Marsi do ju bëjë shumë të logjikshëm gjatë kësaj dite dhe do nuk do veproni asnjëherë pa i pasur mendimet e qarta. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë disi më e ekuilibruar. Pas disa konflikteve klima do fillojë menjëherë të ngrohet. Do gjeni gjithmonë mënyrën e duhur për të kërkuar falje. Ju beqarët duhet ta kontrolloni veten, pasi po bëtë gabime do i vuani gjatë pasojat. Në punë do jeni të aftë edhe të luftoni me të tjerët vetëm për të arritur ku doni. Sigurisht asgjë nuk do jetë e lehtë. Në planin financiar ka rrezik të përballeni me goxha tronditje dhe nuk do dini çfarë të bëni. Më e mira do jetë të pranoni ndihmën e të afërmve.

Peshqit

Horoskopi i datës 25 gusht 2020

Gjatë kësaj dite do keni më tepër besim tek vetja dhe askush nuk do ju mposhtë dot. Jeta juaj në çift do jetë mjaft e bukur. Partneri nuk do ndalet së ju surprizuari dhe se ju emocionuari. Në çdo moment zemra ka për t’iu rrahur fort. Nëse jeni beqarë ka mundësi të dekurajoheni pas refuzimit të disa propozimeve që do bëjnë. Në punë mos humbisni kohën me gjëra të kota, por fokusohuni tek ato më thelbësoret. Nëse ja dilni sot mund t’iu propozohet një detyrë e re më e rëndësishme se kjo që keni. Për financat ka për të qenë një ditë normale dhe për fatin tuaj të mire nuk do keni vështirësi serioze.

5 Comments

5 Comments

  1. Pingback: Fortune Games

  2. Pingback: Esport

  3. Pingback: Cheap Replica Rolex

  4. Pingback: คาสิโนออนไลน์เว็บตรง

  5. Pingback: nova88

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending