Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI javor 24-31 GUSHT i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes se fundit te muajit

Published

on

Dashi

Java sjell mundësinë e udhëtimit për punë ose qëllime të tjera specifike. Nëse keni nevojë për kontakte me institucione ose raste, çështjet tuaja do të zhvillohen në një mënyrë të mirë për ju.

Demi

Nëse keni lindur nën shenjën e Demi, këtë javë do të keni më shumë biseda ose takime në lidhje me punën ose biznesin tuaj, me përfaqësues të institucioneve të ndryshme.Puna juaj do të jetë një temë bisede edhe me miqtë me të cilët do të jeni të gatshëm të diskutoni plane ose çështje të ndryshme që lidhen me pozicionin ose biznesin tuaj profesional. Është krejt e mundur që një ide e re ose një ofertë e re pune që do të lindë falë miqve.

Binjakët

Do të duhet të bëni shumë kujdes në ambientet tuaja të punës. Projektet e mëdha që po përpiqeni të realizoni do të jenë edhe në synimin e dikujt tjetër.

Gaforrja

Gjatë javës do të keni mundësinë për të zgjidhur problemet që lidhen me dokumentet, kontratën ose formalitetet e tjera, kështu që kushtojini vëmendje serioze atyre.

Luani

Në përgjithësi, kjo javë do të jetë e rëndësishme për punët tuaja familjare dhe shtëpiake.Gjatë këtyre shtatë ditëve, shfaqja e ngjarjeve të ndryshme ose rrethanave të reja në mjedisin ku jetoni do t’ju japë një shans për të ndryshuar jetën tuaj për mirë.

Virgjëresha

Nëse këtë javë jeni përqendruar në plotësimin e planeve dhe angazhimeve tuaja që keni filluar në të kaluarën e fundit, atëherë përqendroni vëmendjen dhe energjinë tuaj tërësisht në këtë.Java ka një probabilitet të lartë të shtyrjes ose refuzimit të shqyrtimit të një gjykate ose çështjeje juridike për ata nga ju që janë të angazhuar në veprime të tilla.Kjo nuk do të jetë një javë e mirë për një fillim të ri ose ndryshime të mëdha, por nëse filloni një, veproni me kujdes dhe mendoni me kujdes për çdo veprim tuajin.

Peshorja

Java do të jetë e favorshme për çështjet gjyqësore dhe juridike, për sa kohë që nuk përfshiheni në korrupsion ose aktivitete të tjera të paligjshme. Java do të jetë e favorshme për udhëtime pune.

Akrepi

Burrat akrep do të duhet të sistemojnë informacionin e marrë këtë javë. Do të mësoni shumë gjëra të dobishme, por gjithashtu mund të jeni objekt i lajmeve të rreme ose letrave / postave elektronike. Gratë do të jenë të prirura për panik, lehtë të bien nën ndikimin e njerëzve negativ (pesimist). Shmangni përfshirjen në teori konspirative ose grupe që manipulohen në prapaskenë.

Shigjetari

Java do të jetë shumë e favorshme për realizimin e detyrave tuaja. Pothuajse gjithçka do të varet nga organizimi dhe përgatitja juaj. Sido që të keni zhvillimet në punët tuaja, mos u përpiqni të ndryshoni rrjedhën e ngjarjeve këtë javë!

Bricjapi

Kjo javë do të hapë për ju një shans të ri për zhvillim, me mundësi më të mëdha për të treguar aftësitë dhe njohuritë tuaja. Ashtë një kohë e rritjes së brendshme dhe ndryshimit brenda vetes. Nëse dikush duhet t’ju japë vendin e tij ose t’ju mësojë diçka në mënyrë që të mund të realizoni talentin tuaj, ju patjetër do të përfitoni nga ajo. Kjo do të jetë një javë në të cilën do të duhet të merrni të paktën një vendim të rëndësishëm për të ardhmen tuaj.

Ujori

Ngarkesa më e rëndë e punës gjatë javës do t’ju bëjë të padurueshëm, të irrituar dhe ndonjëherë të konfliktuar.

Peshqit

Takimi, biseda ose kontakti juaj me një person nga vendi ku jetoni do të duhet të konsiderohen me kujdes përpara se të reagoni me pëlqim ose premtim (angazhim). Kini kujdes, pasi mund të ketë përpjekje për manipulime ose veprime që mund t’ju diskreditojnë dhe dëmtojnë reputacioni. Gjatë javës do të ketë momente ankthi në lidhje me udhëtimet ose ngjarjet që ndodhin në një qytet tjetër (vend).

6 Comments

6 Comments

  1. Pingback: dumps

  2. Pingback: https://originmushrooms.net/">magic

  3. Pingback: Phygital Strategies

  4. Pingback: cvv2 shop

  5. Pingback: Chaturbate Model-Kartei

  6. Pingback: คาสิโนออนไลน์เว็บตรง

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending