Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 21 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e dites

Published

on

Dashi

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Dielli do ua qartësojë shumë mendimet gjatë kësaj dite dhe do ndiheni gati për të marrë vendime të mëdha. E nesërmja do jetë edhe më e bukur për ju. Për ju të dashuruarit nuk do ketë aspak probleme, përkundrazi dielli do ua ngrohë zemrat dhe do mundoheni të bëni më të mirën për të dy palët. Ju beqarët nuk do jeni aspak në humor për të kërkuar dashurinë dhe do vazhdoni të keni një jetë normale. Në punë do jeni të devotshëm dhe nuk do hallakateni me gjëra të kota. Doni ta arrini sa më parë qëllimit dhe keni për t’ia dalë. Situata financiare do jetë e shkëlqyer. Përfitoni sa të mundni për të bërë investime.

Demi

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Nuk do keni aspak konflikte me të tjerët sot dhe humori përgjithësisht do jetë goxha i qëndrueshëm. Nëse keni një lidhje, disa rreze dielli do e ngrohin ambientin e jetës tuaj. Në pjesën më të madhe të kohës do mbizotërojë dialogu, bashkëpunimi dhe respekti për njëri-tjetrin. Edhe për ju beqarët perspektivat do jenë goxha të mira. Sipas Dritare.net, në punë kolegët mund t’iu vënë edhe në situata delikate, por nuk duhet të dorëzoheni. Me pak më shumë përpjekje se zakonisht ju mund të arrini çdo qëllim që i keni vënë vetes. Sektori i financave do jetë i qetë dhe pa probleme. Mundohuni që për çdo shpenzim të tregoheni sa më të arsyeshëm që të mundeni.

Binjakët

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Nëse dini si të silleni sot me të tjerët çdo gjë ka për t’iu ecur për mrekulli. Tregohuni sa më të logjikshëm në çdo moment. Nëse jeni në një lidhje mundohuni të mos e gënjeni për asgjë partnerin tuaj sepse keni për të pasur probleme shumë serioze më vonë. Ju beqarët duhet t’i merrni gjërat sa më shtruar edhe sikur dikush t’iu pëlqejë tej mase. Po u nxituat mund të bëni disa gabime të pafalshme. Në punë do jeni kompetentë për detyrat që do iu jepen dhe do kompensoheni për të gjitha arritjet që do realizoni. Në planin financiar gjendja do jetë shumë më e mirë se disa kohë më parë dhe mund të ndihmoni edhe familjarët.

Gaforrja

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Në mëngjes do ndiheni paksa nën presion, por me kalimin e kohës situata do normalizohet. Ju të dashuruarit do e forconi edhe më shumë bashkëpunimin me partnerin tuaj dhe do e keni më të lehtë t’i zgjidhni problemet që keni pasur. Ju beqarëve do iu jepen plot mundësi për të bërë ndryshime të statusit, por nuk do preferoni të hidhni hapa. Në punë do jeni gati të largoheni nga kompania ku jeni për të shkuar në një tjetër që ju ka bërë një propozim më të mirë. Atje do arrini më lart vetëm se duhet të bëni durim. Në planin financiar situata ka për të qenë shumë herë më e mirë se më parë. Të gjitha sakrificat dhe kujdesi i treguar do japin rezultat.

Luani

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Padurimi do ju bëjë të merrni vendime të nxituara gjatë kësaj dite. Nuk do i mendoni si duhet gjërat dhe do veproni kuturu. Ju të dashuruarit ka mundësi që për shkak të problemeve serioze që keni pasur me partnerin tuaj, të mendoni edhe për një ndarje të përkohshme. Diskutojeni me të si alternativë sepse mund të gjeni gjuhën e përbashkët dhe më vonë gjërat mund të përmirësohen. Ju beqarët do gjeni princin e kaltër dhe do ndiheni të plotësuar. Në punë, edhe pse do keni ide shumë të mira nuk do i vini dot ato në zbatim. Gjërat do bëhen edhe më të vështira për ju. Financat do jenë të qëndrueshme, por jo të shkëlqyera.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Mos harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të kota gjatë kësaj dite, por përqendrohuni tek ato më thelbësoret. Nëse keni një lidhje jeta juaj do jetë e qetë e pa probleme, por nëse keni fëmijë do jenë ata që do ju stresojnë dhe do ju lodhin pafund. Ju beqarët do jeni të disponueshëm për cilindo që do iu ftojë për të dalë, por nuk do e thoni fjalën e fundit pasi do keni nevojë për kohë që të mendoheni. Në punë më në fund do i keni kushtet për të realizuar disa nga projektet që keni menduar. Do i mahnitni shefat tuaj dhe do merrni plot vlerësime. Ekuilibri financiar nuk do tronditet aspak kështu që mos u shqetësoni për këtë sektor.

Peshorja

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Gjatë kësaj dite çdo gjë do ju plotësohet. Në fakt do jeni strategë të mirë dhe optimizmi do ju ndihmojë përherë. Për ju që keni një lidhje e sotmja do jetë më pozitive. Do i keni shumë të qarta idetë dhe mendimet për ato që do bëni për të ardhmen dhe vetëm do dashuroheni te qetë. Ju beqarët kësaj here keni për të gjetur personin e ëndrrave me të cilin do filloni një lidhje të jashtëzakonshme. Sipas Dritare.net, në punë do jeni shumë të zënë me detyrat që iu janë dhënë dhe nuk do keni as kohë të mërziteni. Për fat gjithçka do rrjedhë si duhet. Në planin financiar duhet ta pranoni ndihmën e familjarëve në mënyrë që ta kaloni periudhën delikate.

Akrepi

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Hëna nuk do ndikojë shumë pozitivisht në jetën tuaj sot dhe herë pas here mund të përballeni me sfida të vështira. Nëse keni një lidhje, Venusi dhe Marsi mund ta trazojnë jetën tuaj gjatë kësaj dite. Mund të keni edhe mosmarrëveshje me partnerin dhe nuk do ndiheni gjithmonë të qetë. Ju beqarët do jeni tej mase të hallakatur dhe nuk do arrini dot ta gjeni personin tuaj të ëndrrave. Në punë ka rrezik të jeni viktima të gënjeshtrave të kolegëve. Do ju besoni atyre verbërisht dhe do lëndoheni përveçse do dështoni në detyrat që iu janë dhënë. Financat do dini si t’i organizoni gjithë kohës dhe gjendja ka për të mbetur ende e mire. Bravo për përkujdesin e treguar.

Shigjetari

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Vërtet do keni shumë dëshira sot dhe me mendjen tuaj do bëni plane, por ato nuk do mund t’iu realizohen. Për ju të dashuruarit Neptuni do pozicionohet keq dhe ka rrezik të bëheni xheloze edhe pa shkak ndaj atij që keni në krah. Kujdes me gjestet dhe fjalët sepse mund të keni pasoja. Ju beqarët duhet t’iu jepni një mundësi të dyte disa personave që iu kanë joshur edhe më parë. Tani gjërat kanë për të qenë shumë më ndryshe. Në punë do i merrni gjërat me frikë dhe do stepeni të hidhni hapa. Do ju duket gjithçka e vështirë. Me shpenzimet nuk duhet të bëni asnjë çmenduri nëse nuk doni të varfëroheni.

Bricjapi

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Shumicën e kohës do jeni me nerva sot dhe nuk do dini të flisni qetësisht. Duke ulëritur gjithë kohës do futeni nëpër probleme. Mjedisi yjor për ju të dashuruarit ka rrezik t’ua ndërlikojë disi jetën. Nuk do mund të jeni për asnjë moment të qetë si më pare dhe do keni dyshime edhe për të ardhmen. Ju beqarët duhet ta hapni zemrën tuaj pasi mundësitë që do iu jepen do jenë fantastike. Në punë do jetë një ditë e zakonshme dhe me ndonjë vështirësi të vogël. Më të privilegjuar do jenë avokatët dhe punonjësit e policisë. Sipas Dritare.net, sektori i financave do jetë plotësisht i qetë dhe pa probleme. Ndihma e të afërmve ka për të qenë e vyer.

Ujori

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Gjatë kësaj dite mund të vini në pikëpyetje disa gjëra, por ama do keni edhe durimin për të folur me të gjithë e për të sqaruar gjithçka. Ki që keni një lidhje do jeni më të komunikueshëm me partnerin tuaj dhe do mund t’i zgjidhni edhe disa probleme të hershme të mbetura pezull deri më tani. Ju beqarët nuk do mundni dot ta gjeni princin e kaltër, por falë miqve nuk do kaloni një ditë të keqe. Në punë do keni më shumë energji se më parë dhe do mund të dilni nga situatat delikatë. Do keni besim tek vetja dhe nuk do ndaleni asnjë çast. Me shpenzimet mos u tregoni aspak impulsivë dhe sipërfaqësorë sepse do përballeni shpejt me pasoja të rënda.

Peshqit

Horoskopi i datës 21 gusht 2020

Do jeni shumë kureshtarë gjatë kësaj dite dhe do jeni të etur për të provuar gjëra të reja. Çdo çast për ju do jetë plot ngjyra. Ju të dashuruarit do përjetonin pafund momente të lumtura. Rreth orëve të paditës do mund të merrni edhe një surprizë të bukur nga partneri. Ju beqarët duhet të largoni sa më parë turpin nëse doni vërtet ta ndryshoni statusin. Në punë do e zgjeroni fushën e veprimit dhe sërish do keni sukses. Mund të nënshkruani edhe kontrata të reja. Financiarisht mund të keni momente të vështira, por me pak durim, këmbëngulje dhe maturi gjendja do fillojë të normalizohet.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: check out the post right here

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending