Connect with us

Aktualitet

Do te merrni nje propozim te rendesishem/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PASIGURI OPTIKE

E Premte dita e Aferdites dhe Aferdita vazhdon ndikimin e saj nga shenja e Gaforres

Por mbizoterimin me te madh do ta kene shenjat e Zjarrit gjate kesaj periudhe

Pritet nje trekendesh midis Diellit ne Luan dhe Marsit ne Dash

Kjo do ti jap hov diteve dhe do sjelle energji dhe produktivitet ne te gjitha llojet e marredhenieve ne pergjithesi dhe ato personalet ne vecanti

K jojoi Megjithate nje ndikim familjar apo i familjarizuar nuk do ju lejoj te cliroheni plotesisht ne jeten reale personale duke mbetur peng i nje lloj rituali apo detyrimi familjar

Dashi

Nje dite ku do ndjeni nevojen per te vepruar dhe per te qene ne qender te vemendjes Cdo gje fillon dhe mbaron ne vendimet tuaja prandaj kujdes ne zgjedhjet qe do beni

Demi

Si shenje e tokes u mesuat disa dite me marredhenie me te qeta por ujrat do trazohen perseri ne diten e sotme dhe do ju duhet te shuani zjarrin qe po fillon te ndizet rreth jush

Binjaket

Hena ne shenjen tuaj do ju jap mundesine e levizjes por jo te stabilitetit Deshira per te marre do ngaterohet rruges me deshiren apo tendencen per te rene ne sy dhe per te shpenzuar

Gaforrja

Rolin e nje njeriu te qendrueshem te qete dhe me fat do ta provokoj ne diten e sotme nje person qe kekron te marre me shume pozicion dhe post se ju

Luani

Keni vendosur ne fundjave te celebroni nje marredheie erotike Prandaj sot me dhimbje do jepni lamtmiren perfundimtare dikujt qe e keni mbatur me premtime

Virgjeresha

Do perpiqeni te beni shpenzimet e fundit te energjise por edhe materiale per te kontrrolluar nje person qe do ju iki perfundimisht nga duart

Peshorja

Nuk mund ti beni naze ne kete periudhe nje personi qe ju ka afruar doren e bashkepunimit dhe ka me shume energji se ju megjithese ju keni fituar me shume publicitete

Akrepi

Perpiquni te rrembeni sot gjithe energjine e duhur dhe te beheni ju protagonist te jetes apo punes Ne te kundert do ndjeheni se ju kane marre situaten nga duart

Shigjetari

Ne dashuri duhet te beheni egoist te tregoni force zoteruese dhe madje te flertoni pa patur fiksime ne nje person qe po luan ashper me ju

Bricjapi

Gjithe vemendjen ne kete dite duhet ta drejtoni ne familje ku nje person i dhunshem nga pikepamje e energjise do perpiqet tju bllokoj veprimet dhe daljet apo deshirat

Ujori

Do jeni shume energjike ne te gjitha levizjet dhe ne marrjene e informacionit Ju presin udhetime dhe plane shume te shpejta si edhe bashkepunime e martesa

Peshqit

Nukd o ta donit kete ndricim te fuqishem drite ne diten e sotme pasi ishit pergatitur per situata me te qeta dhe romantike pa ngacmime dhe provokime sidomos erotike

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Aktualitet

Bora Zemani dhe Arbana Osmani bejne “XING” me veshjen/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Published

on

Moderatorja e njohur e emisionit me shikueshmeri me te larte ‘Perputhen’ Bora Zemani, eshte shume e pelqyer nga publiku shqiptar.

Fillimet e karrieres se saj kane qene si kengetare ne spektaklin e muzikes TOP FEST. Pas kesaj Bora ka qene moderator e nje sere emisionesh dhe si imazh publicitar.

Po ashtu edhe Arbana Osmani eshte shume e dashur per publikun. Ajo eshte prej shume vitesh pjese e ekranit dhe ka moderuar disa nga emisionet me te rendesishme dhe me te ndjekura nder vite.

Te dyja bukuroshet e televizionit ‘Top Channel’ jane shfaur me te njejten veshje.

Ishte Bora ajo e cila u shfaq me kemishen e bardhe dhe me fundin e zi e me pas Arbana. Te dyja moderatoret duken me te vertete shume bukur dhe duhet te pranojme qe eshte nje nder veshjet qe ju shkon me shume.
Po ju si mendoni kush duket me bukur,Arbana apo Bora?

Continue Reading

Trending