Connect with us

Aktualitet

Bejini syte kater per ndonje tradheti/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje

Published

on

Dashi

Kjo ditë mund të jetë vërtetë e bukur, nëse keni njeriun e duhur në krahë. Ndonjë problem mund të hasni me të lindurit e shenjës së gaforres dhe peshores. Në punë do të keni mundësi të mira, por bëni kujdes me konsolidimin ekonomik.

Demi

Ju pret një fundjavë e bukur sa i takon ndjenjave dhe do të ndiheni mjaft energjik. Edhe në punë gjërat do të ecin më mirë, ku do të jeni të përqendruar dhe do të keni mundësi që të bëni projekte për të ardhmen.

Binjakët

Mundohuni që të dilni nga guaska ku ndodheni dhe të shoqëroheni me më shumë njerëz. Ata që janë çift, do të kenë mundësi që të mendojnë për diçka të re. Edhe në sferën profesionale, ndryshimet janë mjaft të favorshme.

Gaforrja

Nëse duhet të flisni me dikë dhe të sqaroni diçka, kjo është dita ideale për ta bërë. Mos e humbni besimin në dashuri. Yjet janë në anën tuaj, sa i takon ndjenjave. Kujdes duhet të bëni me shpenzimet.

Luani

Ndjenjat do të jenë në rritje gjatë kësaj dite. Ata që janë vetëm do të kenë mundësi që të bëjnë takime të reja dhe të tregohen të hapur për emocione të reja. Jeni mjaft të hapur edhe për ndjenja të kënaqshme. Dita parashikohet mjaft pozitive edhe sa i takon punës, ndaj mundohuni që të shmangni kundërshtitë e së kaluarës.

Virgjëresha

Jeni nën ritmin e duhur sa i takon dashurisë, por kjo situatë do të jetë kalimtare, shkruan noa.al. Mundohuni që të ruani qetësinë. Sa i takon punës, duhet të qartësoni gjërat e mbetura pezull.

Peshorja

Mundohuni që të rrini larg polemikave dhe tensioneve, pasi mund të jeni tejet nervoz sa i takon jetës personale dhe sentimentale. Edhe në sferën profesionale ka diçka që ju shqetëson, ndaj mundohuni që të zgjidhni problemet e pazgjidhura.

Akrepi

Çiftet e qëndrueshme do të kenë mundësi që të bëjnë projekte afatgjata. Kush është në kërkim të një konfirmimi në dashuri, do e marrë në këtë periudhë. Në punë, do të ketë mundësi rikuperimi lidhur me një projekt që kishte ndaluar.

Shigjetari

Ata që janë vetëm do të kenë mundësi që të bëjnë takime të reja, të cilat mund të çojnë në lindjen e historive pasionante. Në punë, duhet të nisni të angazhoheni për të marrë diçka më shumë. Duhet një programim i kujdesshëm.

Bricjapi

Kjo është një ditë mjaft pozitive për ndjenjat, ku takimet e reja janë mjaft të favorshme, sidomos me të lindurit e shenjës së akrepit dhe peshqve. Në punë mundohuni që të ruani qetësinë, edhe pse mund të mos e keni të lehtë.

Ujori

E premtja do të jetë mjaft pozitive për dashurinë, ku do të keni mundësi që të ndryshoni mënyrën tuaj të të menduarit. Edhe kush ka përjetuar një zhgënjim, do të ketë dëshirë për emocione të reja. Në punë do të keni dëshirë për ndryshim, edhe pse mund të ketë probleme për të kaluar.

Peshqit

Bëni mirë që të shtyni një debat, në mënyrë që të mos e shkatërroni ditën. Duhet të përpiqeni që të zgjidhni disa tensione. Ndonjë problem ose vonesë do të shfaqet në punë, por nuk do të jenë të pazgjidhshme.

5 Comments

5 Comments

  1. Pingback: world market link

  2. Pingback: Buy Glo Extracts

  3. Pingback: Digital Transformation Strategy

  4. Pingback: kardinal stick

  5. Pingback: xblog.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending