Connect with us

Magazina

E ka burrin me te vogel se vetja/ Aurela Gace tregon si reagoi vjehrra e saj per kete

Published

on

Edhe ne familje ashtu si dhe ne daljet e saj publike, Aurela Gace e tregon gjithmone energjine e pashtershme qe ka.

Para disa kohesh e ftuar ne studion e ‘’Xing me Ermalin’’ nena e dy vajzave Grace dhe Abigail ka folur me gjate per familjen dhe karrieren. Ne rubriken off record jane zbuluar per publikun disa prej te pathenave te shume personazheve.

Aurela lidhur me martesen e saj me Skerdin ka treguar disa thashetheme. Shpeshhere njerezit pyesnin si eshte e mundur qe ata jane martuar, madje edhe aludonin se mes tyre ishte Aurela qe mbante pantallonat e lidhjes duke qene se ai eshte dy vite me i vogel se ajo. Vjerra e saj garipe ishte ajo qe u ka mbyllur gojen te gjitheve dhe se Aurela e ka marre me te qeshur gjithe kete gje.

Aurela per me teper tha:

”Vjehrra ishte ne parukeri kur degjoi dy gra te thonin si ka lejuar mamaja e Skerdit te birin te martohej me nje grua me te madhe ne moshe. Kaq ka mjaftuar qe ajo te reagoje dhe t’u mbylle gojen.”

“Skerdi eshte shume i qete, nxehet rralle. Ama eshte nga ata qe po u nxeh, hapi rrugen. Me mire une qe e kam 5 minuta dhe kur me kalon te fal. Ai eshte gjithe kohen sikur te studion”- tregoi Aurela per karakterin e bashkeshortit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Magazina

Koha per ndryshim/ Xhensila Myrtezaj ndryshon pamjen dhe duket kaq bukur

Published

on

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun .Po ashtu, ajo komentohet si nje nga vajzat me te bukura shqiptare. Fale embelsise dhe thjeshtesise se saj kengetarja e njohur eshte gjithmone ne zemrat e publikut.

Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria. Ne cdo dalje televizive apo foto, Xhensila shfaqet e kuruar deri ne detaje.

Se fundmi ne llogarine e saj ne “Instagram” ajo ka publikuar nje foto teksa shfaqet shume klas, fine dhe e veshur me nje kostum te zi.

“Koha per ndryshim”, shkruan kengetarja ne krah te fotos. Xhensila duket e bukur dhe sharmante si asnjehere me pare. Format e saj trupore jane shume elegante dhe te perkryera.

Kujtojme se Xhensila eshte shume e suksesshme ne profesion e saj. Ajo eshte e martuar me aktorin e njohur te humorit Bes Kallakun me te cilin ka edhe nje vajze, Ajken.

Continue Reading

Magazina

Arbana zbulon dhuraten qe i ka bere Xhemi / Kjo eshte dhurata me e bukur qe mund ti bente

Published

on

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu menjehere pasi femija i pare i Arbanes dhe Eduartit erdhi ne jete nxitoi t’i suprozonte.

Ajo ishte prane tyre edhe ne kete moment special te dyshes. Ne foton e publikuar Xhemi shfaqej bashke me nje arush te madh te cilin e kishte dhurate per Diellin.

Arbana ka zbuluar nje tjeter dhurate nga Xhemi vetem pak minuta me pare me nje postim ne ‘Instastory’. Xhemi i ka dhuruar moderatores nje byrzylyk qe ka te shenuar ne nje pllake shenjen e diellit dhe rrezet e tij.

Kjo dhurate nga mikja e saj me e mire mesa duket e ka emocionuar shume Arbanen e cila e ka etiketuar Xhemin ne kete postim bashke me nje emoji zemre.

Urimet per Arbanen dhe regjisorin e njohur Eduart Grishaj kane qene te panumera nga ndjekesit dhe koleget duke i uruar sa me shume lumturi familjes dhe jete te gjate bebit.

Continue Reading

Magazina

Na e zbukuroi diten/ Eduarti publikon foton e embel te Arbanes dhe Diellit nga materniteti

Published

on

Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bene prinder te nje djali vetem nje dite me pare.

Duket qe regjisori eshte ne qiellin e shtate dhe ishte ai vete qe e dha lajmin e bukur dje nepermjet nje postimi ne “Instagram”.

Eduarti publikoi nje foto me vogelushin teksa e mbante ne krah dhe bashkengjitur fotos shkruante “Lindi Dielli”. Duke na faluar te gjitheve disa doza dashurie per fillimin e kesaj te marte edhe mengjesin e sotem ai e ka nisur prane tij.

“Miremengjes” shkruan Eduarti ne nje foto te postuar ne “Instastory” teksa shihet se ka kapur doren te birit.
Arbana pati treguar se emri i djalit do te jete shqiptar megjithate zgjedhja e ciftit ishte nje suprize per te gjithe.
Ndersa moderatorja shkruajti “Nje Diell i vogel na shnderriti sot” ne foton ku shiheshin duart e saj dhe Eduartit te kapura me duart e Diellit.

Continue Reading

Trending