Connect with us

Aktualitet

Horoskopi javor 10-17 Gusht sipas Astrologes Meri/ Kjo eshte shenja me fat e javes

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK JAVOR DT 10

DERI NE DT 17 GUSHT 2020

ASKUSH NUK KA LINDUR NEN NDIKIMIN E NJE YLLI FATKEQ Vetem ka njerez qe nuk dine te lexojne qiellin

Kjo jave do jete shume e nxehte nen ndikimin e planeteve dhe kete nxehtesi e shton nje lidhje planeteare katerkendeshe midis Marsit ne Dash me Plutonin ne Bricjap

Nga pikpamja Astrologjike kjo eshte lidhje e dhunshme pasi sjell ndryshime rrenjesore dhe me nje menyre teper te ashper pa diplomaci por me perplasje nervozizem dhe me tregim force e pushteti

Nuk i shmangemi dot dhunes psikologjike fizike apo debateve te ashpra Prandaj do keshilloja kujdes dhe nerva te qeta sa te kaloj edhe kjo periudhe enen efektine dhe te Diellit te forte ne Luan

Te gjitha kokat jane te nxehta kurse shpirti perbrenda eshte shume i ndjeshem dhe delikat Kjo sjell nje supermbrojtje Sa me i dobet te ndjehesh aq agrsive behesh ne momente te caktuara

Kujdes Dashet Bricjapet Gaforret dhe Peshoret
Dashi

Kjo jave do jete e fuqishme persa i perket qellimeve tuaja Por ekspozimi i tepert do veje ne veprim forca me te maedha se ju dhe kjo do sjelle perballje sidomos ne pune e me njerez te fushishem

Demi

Praraskenat dhe ceshtjet ligjore jane ato qe do ju preokupojne Por kujdes duhet te tregoni edhe ne ceshtje udhetimesh apo menyren si e kerkoni te ardhmen Nje koleg mund te behet i dhunshem me ju

Binjaket

Do ju godasin ne piken me te forte qe kishit ngritur me kujdes qe eshte reputacioni ne jeten sociale apo ne rrethet miqesore Do kerkojne tju fusin ne skandale ekonomie e morale

Gaforrja

Kujdes ne marredheniet familjare dhe ne marrehdeniet ne cift Te afermit mund te revoltohen ndaj jush dhe ne cift mund te kete debate Kujdes ne marredhenie me masen e gjere ka ndjesi revolte

Luani

Nje pus i thelle mudn te behet pengese per te ardhmen pasi aty mund te kemi sherthime qe do pengojne punen dhe ecurine tuaj Duhet shume energji per te ngritur anijen tuaj nga garcitacioni i jetes suaj te veshtire ne disa pune

Virgjeresha

Shume hakmarres do jeni kete jave ne lidhje me te drejtat tuaja shpitrerore dhe ekonomike te cilat ju duket sikur ju jane marre neper kembe

Peshorja

Jeni ne nje moment ku nuk mund te pranoni maredhenie te lehta bashkepunuese apo pa i sprovuar mire njerzit me te cilet do kaloni jeten apo do bashkepunoni

Akrepi

Teoria juaj se ndjeheni me mire ne lufte se ne paqe do vertetohet kesaj jave ku thirreni te tregoni veten tuaj Dy planetet tuaj udheheqes Marsi dhe Plutoni do japin nje shfaqje force dhe perballje apo trimerie

Shigjetari

Nuk do gjeni dot barsoleten e duhur per te ulur nervat e te dashures apo te dashurit si edhe per te qetesuar palotesueshmerine qe kuptoni ne jeten tuaj

Bricjapi

Ndoshta nuk e meritoni te jeni perparimtret emomentit por stili juaj dhe rregullat e forta do dominojne edhe nje here kete jave Gjithesesi nje ndryshim i mire do ndodh

Ujori

Ne natyren tuaj revolucionet jane teorike jo praktike Nese do prisnim nje revolucion nga ju ky do vononte Por do ju vijne ne ndihme Akrepet si elemente shperthyes

Peshqit

Ky moment nuk eshte per ju dhe as e meritoni Ju jeni delikat per kaq shume sherre e perballje Ndoshta keni sharmin qe ti shkaktoni vete e te largoheni per momentin

7 Comments

7 Comments

  1. Pingback: Scott Schulte

  2. Pingback: Buy Guns Online USA

  3. Pingback: Buy Glo Carts

  4. Pingback: best place to buy psilocybe cubensis spores

  5. Pingback: Sex Toys Live Probe

  6. Pingback: sbo

  7. Pingback: nova88

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending