Connect with us

Aktualitet

Do te perjetoni nje tradheti/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 7 GUSHT 2020

LIDHJET DYFISHE MARRIN FUND

Sot dt 7 Gusht e Premte dite e Aferdites dhe Aferdita pas disa muajsh
qendrimi ne Binjak do futet ne shenjen nostalgjike dhe shpirterore te Gaforres

Gaforrrja shenje e atdheut familjes detit por edhe e kkujtimeve te femijresise do kerkoj shume dashuri te percaktuar dhe marredhenie familjare te ngrohta

Do degjojme martesa dhe lidhje me te forta familjare Biznese familjare qe lidhen me detin ushqimin gatimin do marrin perparsi dhe pozitivitet

Shenjat e Akrepit dhe Peshqve dhe vete Gaforret do kene me shume mbrojtje ne kete periudhe dhe faza romantike

Dashi

Nga sot fillon nje periudhe me e bukur ne marredheniet familjare dhe aty do gjeni me shume mbeshtetje dhe perparesi Do keni takim eromantike ne ambjentin e shtepiseSi te themi rruget ju kthejne ne shtepi sado te keni bredhur

Demi

Tani do gjeni edhe ju me ne fund pak qetesi ne nje ambjent qe do ju jap me shume siguri apo ne udhetime te cilat do jene shume pozitive ne njohje te mira dhe ne lehtesira

Binjaket

Sharmi dhe shanset qe keni patur deri tani do fillojne te perkthehen ne gjera konkrete si ne ekonomi ashtu edhe ne jeten personaleTani mund te pretendoni te dilni nga fjalet dhe te merrni cfarre u perket

Gaforrja

Pas disa muajsh ne hije persa i perket ndjenjave dhe pasigurive ne
aspektin shpirteror me ne fund Aferdita ne shenjen tuaj do ju ndihmoj te gjeni veten dhe te tjeret qe ju mungojne

Luani

Pikerisht ju tashme do jeni te rezervuar ne fushen e ndjenjave do jeni te fshehte dhe do tradhetoni apo doo tradhetoheni Ne te dyja rastet njelloj eshte

Virgjeresha

Keni nnje periudhe me dalje e flerte te cilat do ju ngerne moralisht dhe do ju bejne me social dhe te pranueshem ne ambjentet shoqerore Te pakten do shprehni ndjenje

Peshorja

Kjo periudhe me Aferditen ne Gaforre ju cileson dhe ju bene publicitet ne karriere dhe ne jeten personale Do keni lidhje te mira dhe dasma madheshtore

Akrepi

Dashuria do vij prane jush edhe nese eshte ne skutat me te largeta te ketij planeti Edhe nje deshire te fshehur ne shishe ta hidhni ne det dikush do ta gjej dhe do ju pergjigjet

Shigjetari

Ka ardh momneti te keni nje permiresim personal ekonomik dhe te plotesoni mungesat materiale por edhe ato shpirterore Dashuria vjen nga stomaku dhe kjo per ju do jete e vertete

Bricjapi

Aferdita ne Gaforre per ju do te thote shume dhe ju duhet te pakten te cliroheni nga kushtezimet dhe kompleksitetet duke u afruar me partnerin ne cift apo duke u martuar

Ujori

Jeta e perditeshme do jete shume e bukur flertuese me njohje te mira me blerje me mode dhe aspak e merzitshme Si te themi do gjeni dashurine ne rrgen tuaj

Peshqit

Mund te themi se jeni tashme nje nga shenjat me te favorizuara ne dashuri ne romance dhe ne shijim Nese ankoheni kjo do jete ne demin tuaj

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending