Connect with us

Magazina

A e beni dhe ju kete gje?/ Xhensila zbulon sekretin e dashurise se saj me Besin

Published

on

Kengetarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka ndare disa sekrete e gjera te pathena me pare ne emisionin radiofonik “Hangover”.

Ajo nuk e pati aspak problem te shfaqej ne studio qe ne oret e para te mengjesit, e pagrimuar dhe dukej e embel dhe e fresket si gjithmone. Xhensila midis te tjerash foli edhe per lidhjen prej disa vitesh me aktorin e humorit Bes Kallaku.

Xhensila tregoi se cili ishte sekreti i lidhjes se tyre 7 vjecare,ajo tha: “Vetem komunikimi, probleme ka gjithmone ne çdo lidhje, por komunikimi eshte gjeja me e rendesishme sepse zgjidh defektet, defekte qe kane te gjithe, edhe une edhe Besi”.

E keni gabim nese mendoni se Besi ben humor vetem ne skene pasi ai eshte lindur per te qene pozitiv dhe plot energji.

Xhensila tregoi se perditshmeria e saj eshte nje shfaqje humori dhe se kete dhunti ai ja ka percjelle edhe asaj. “Une kam marre shume nga pjesa e tij, ashtu siç ka marre edhe ai nga une”.

Xhensila u pyet se cfare bente kur e shikonte Besin ne televizion kur nuk e njihte akoma nga afer.

“Me ka pelqyer shume si personazh, (e kujt nuk i pelqen) para se te njiheshim. Eshte e vertete qe i thoja mamit qe dua ta degjoj njehere ate ne televizor pastaj te fle”, tha Xhensila , duke vazhduar me tej:

“Edhe diçka qe nuk e dini, ne Ethet e se Shtunes kur une kam qene 14 vjeç dhe performoja, ndersa Besi me shikonte, siç me kane thene familjaret e tij, dhe thoshte ‘Sikur te pija nje kafe me kete gocen’. Ne jemi lidhur kur une kam qene 16 vjeç”.

Cifti duket se jane krijuar per njeri-tjetrin pas nje fillimi te tille.

2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: benelli montefeltro

  2. Pingback: buy magic mushrooms online usa australia

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Magazina

“Dukesh sikur nuk sillesh mire me Arbanën”/ Ja si i kthehet Xhemi ndjekëses

Published

on

Miqesia e tyre eshte gjithmone ne qender te vemendjes mediatike. Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu jane mike prej shume vitesh dhe gjithmone ndajne me fansat e tyre foto apo video te ndryshme. Dy mikeshat shfaqen gjithmone bashke duke na treguar se miqesia e tyre eshte shume e forte edhe pertej ekranit.

Por nje ndjekese e Arbanes nuk mendon keshtu. Ajo eshte shprehur se Xhemi nuk eshte aspak e sinqerte me te.

Ne nje prej fotove qe Arbana ka publikuar Xhemi ka shkruajtur: “E shef sa mire kur duron”. Pikerisht ketu nje ndjekese nuk eshte stepur per te shprehur mendimin e saj ne lidhje me keto komente dhe ka shkruajtur: “Se ç’ben ca komente ti mi Xhemi. Gjithmone sa here poston Arbana ti dukesh sikur tallesh, me thene qe ja te shkrujta meqenese te kam shoqe s’te lashe pa shkruar gje. Keto komentet e tua s’i hyn ne pune asnje shoqeje”

Me pas edhe Xhemi ka replikuar duke i thene : “Ti se di sa ne pune me hyn ky komenti jot pershembull”

Continue Reading

Flitet se

Flet Diona/ Nuk eshte e vertete qe une e ndava Andin nga Jasmina

Published

on

Konkurrenti i emisionit ‘Per’puthen’ Andi Artani ka qene shkaku qe kenga ‘Sheqer’ e Diona Fones eshte komentuar nga te gjithe.

Ishte pikerisht pjesemarrja e tij ne kete klip ajo qe ka shkaktuar edhe debate me Jasminen.

Jasmina ne ate kohe eshte shprehur hapur se eshte ndjer shume xheloze. Ndersa Diona teksa ishte e ftuar ne emisionin ‘Soiree’ me Jonida Shehun eshte pyetur edhe ne lidhje me kete histori. Ajo ka treguar se midis tyre ka patur vetem nje bashkepunim professional. GJithashtu Diona ka treguar se Andi i ploteson te gjitha kriteret qe ajo kerkon per mashkullin qe deshiron ne jeten e saj.

Me poshte do te lexoni disa nga pergjigjet e Diones gjate intervistes:

Diona Fona: I kam degjuar keto lajme, me kane rene ne vesh.

Jonida Shehu: Je shqetesuar per keto lajme?

Diona Fona: Jo aspak fare.

Jonida Shehu: Nuk ndihesh keq qe je bere preteks te ndahet nje çift?

Diona Fona: Çka duket ne televizion, nuk eshte e verteta. Gjithmone duhet te lesh hapesire qe te mendosh qe eshte ndryshe historia. Nuk eshte qe edhe i kam percjelle. Ata si çift nese kane vendosur qe te ndahen, kane vendosur qe te ndahen per arsyet e veta. Une nuk kam lidhje. Une kam pasur bashkepunim profesional. E kam marr si model, si aktor ne spot edhe kaq.

Jonida Shehu: Ne nje rrethane tjeter, ne nje kohe tjeter, nese nuk do kishim te benim me kete bashkepunimin profesional, mund te ishte Andi steriotipi i nje djali qe mund t’i pelqente Diones?

Diona Fona: Andi eshte shume i mire ne te gjitha aspektet dhe kam shume respekt per te. Eshte shume djale i mire. Mendoj qe e ka menaxhuar situaten shume mire. Po more, pse jo. Ka sene shume te mira te nje djali, s’i dihet. (duke qeshur).

Continue Reading

Magazina

Dikur ka qene shume e shendoshe por shikoni si duket sot Rudina Dembacaj me rroba banje

Published

on

Rudina Dembacaj ka bere per vete te gjithe publikun shqiptar me ciltersine dhe transparencen e saj. Ajo e ka filluar karrieren e saj ne nje prej emisioneve me te ndjekura te humorit ‘AL Pazar’. Me pas Rudinen e kemi pare nen moderimin e emisionit t saj ‘ Mos i fol shoqerit’ i cili ishte shume i sukseshem.

Aktorja e njohur eshte nene e nje vajze te quajtur Viktoria. Rudina eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone ndan me ndjekesit moment te ndryshme nga perditshmeria e saj. Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ne ‘ Instagram’ ku shfaqet ne plazh me nje pal rroba banjo te kuqe. Rudina duket se eshte kujdesur goxha per trupin e saj sepse ndodhet ne super forme.

Bashkengjitur fotos ajo shkruan: ‘ Shume me pelqen vetja, sinqerisht!’ . Tashme Rudina njihet per komentet e saj epike me plot vetebesim.

Kujtojme se tani aktorja e njohur jeton bashke me partnerin e saj Markun, me femijet e tij dhe me Viktorian.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!