Connect with us

Aktualitet

Meshkujt nuk i rezistojne dot/ Keto jane tipat e femrave qe i bejne zborin meshkujve

Published

on

Ekzsiston nje liste e larmishme e llojeve te femrave qe meshkuj lene koken.

Psikologjia luan nje rol kryesor ne menyre per ta bere nje mashkull te lere koken pas nje femre.

Disa lloje femrash jane ne gjendje te sorollatin dhe te arrijne te bejne ate qe nje mashkull te mos i rezistoje terheqjes se tyre.

Mbi bazen e karakteristikave te karakterit, per menyren se si sillen dhe joshin meshkujt psikologjia na ndihmon ne klasifikimin e femrave.

Super pjedhka
Super pjeshka klasike, gjithe kthesa dhe shikime terheqes jane ne krye te preferencave midis llojeve te grave qe u pelqejne meshkujve.

Vajza e deres prane

Me sjelljen prej vogelusheje te mire, e paster dhe e padjallezuar, qe shpreh deshiren per t’u mbrojtur menjehere edhe vajza e deres prane godet si nje thike ne psiken e meshkujve.

Shume meshkuj terhiqen pa i rezistuar kesaj lloj femre.

Intelektuale

Te pasurit perpara nje grua intelektualist stimuluese, ben te çmenden shume lloje meshkujsh sepse edhe truri eshte shume s eksi. Psikologjia luan rol themelor me keto lloje femrash per pushtimin e meshkujve nga ana tjeter, pasi intelektualet i njohin te gjitha llojet e teknikave te joshjes.

Sportive

Fale shume oreve te investuara ne palester dhe aktivitet fizik eshte lloji i femres perfekte sa i takon fizikut.

Ajo eshte ne gjendje te perfshije edhe mashkullin dembel per ta ndjekur perveç me trupin e gdhendur ne menyre te persosur edhe me frymen e saj aventureske.

Ndryshe

Ekzistojne disa lloje femrash te paarritshme dhe te bukura. Ato duket se i perkasin shtreses se larte sepse leshojne nje magji interesante qe i lejon te qendrojne lart dhe ne te njejten kohe te rezultojne magnetike per shume burra.

Gra ne karriere

Ne gjendje qe te friksojne shume lloje djemsh jane grate ne karriere pasi jane tipa te pavarur, te realizuar dhe te perfshira plotesisht ne profesion. Meshkujt qe nuk zhyten plotesisht pas paraqitjes e dine qe pas asaj shkurreje fshihet nje grua qe ka nevoje per t’u perqafuar dhe per dashuri.

Elegante

Elegantet jane ato qe qendrojne midis llojeve te ndryshme te femrave qe pelqejne meshkujt.

Dine te jene gjithmone sensuale dhe pa te meta ne çdo rast per shkak te kapitalit te madh te shpenzuar per veshje.

Tifozet

Ne mesin e llojeve te ndryshme te grave u shfaqen kohet e fundit edhe tifozet, qelize ultra per nje mashkull te zakonshem edhe pse nje here e nje kohe ato ankoheshin se u shperfillen nga burrat prej futbollit.

Te varura nga rrjetet sociale

Ajo e varur nga rrjetet sociale, dukshem e ngacmuar, por qe ka perparesite e veta eshte nje tjeter lloj i gruas se sapolindur. Mburret per te treguar partnerin e saj me krenari per gjithe rrethin e te njohurve dhe nuk mund te fshehe asgje nga jeta e saj, pasi vendos çdo hollesi ne profilet e saj online.

5 Comments

5 Comments

  1. Pingback: สล็อตเว็บตรง

  2. Pingback: สล็อตแตกง่าย

  3. Pingback: Sexe Gay Camera Cachée

  4. Pingback: ถาดกระดาษ

  5. Pingback: nova88

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending