Connect with us

Aktualitet

Eshte koha te beni nje takim te rendesishem/ Keto jane 2 shenjat me FAT te javes 3-9 Gusht

Published

on

Këtë javë planeti Venus braktis shenjën e Binjakëve për të hyrë në atë të Gaforres, duke sjellë shumë fat në dashuri për të gjitha shenjat e ujit! Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë!

Dashi:

Zgjidh çështjet me partnerin tuaj! I dashur Dash deri të shtunën mund të mbështeteni në favorin e Venusit i cili do t’ju japë fat në fushën sentimentale.Fatkeqësisht dukë filluar nga e diela, planeti i dashurisë do t’ua kthejë shpinën … shfrytëzoni këtë javë për të zgjidhur llogaritë e pazgjidhura me partnerin tuaj! Megjithatë, një lajm i mirë, vjen në fushën profesionale nga dita e enjtje, kur Mërkuri do të veprojë në favorin tuaj.

Demi:

Probleme në punëI dashur Dem, këtë javë – më në fund – planeti Venus do të kthehet në anën tuaj, gati për t’ju dhuruar një muaj gusht plot emocione! Beqarët do jenë në gjendje të bëjnë takime pasionante, ndërsa çiftet do të forcojnë mirëkuptimin e tyre. Kujdes, megjithatë, nga një ngadalësim i mundshëm në vendin e punës: duke filluar nga e enjtja, planeti Mërkur mund të përbëjë disa pengesa në rrugën tuaj ..

Binjakët:

Mirupafshim, Venus Të nderuar Binjakët, këtë të shtunë planeti Venus do të braktisë shenjën tuaj pas një qëndrimi shumë të gjatë që duhet të ju shtynte të krijoni një bindje më të madhe për atë që dëshironi nga jeta juaj e dashurisë. Javët e ardhshme do t’ju ndihmojnë të forconi lidhjen tuaj, ose nëse jeni beqarë, të bëni takime stimuluese, veçanërisht të favorizuar në fundjavë, kur do keni edhe një Hënë të bukur me fat nga ana juaj.

Gaforrja:

I mirëpritur, Venera E dashur Gaforre , a jeni gati të festoni hyrjen e Venusit në shenjën tuaj? Duke filluar nga e shtuna, planeti i dashurisë do të hyjë në shenjën tuaj: përgatituni të provoni një muaj me të vërtetë të nxehtë gushti! Beqarët do të favorizohen në takime ndërsa ata që janë tashmë çift mund të zgjedhin të bëjnë një hap përpara në marrëdhëniet e tyre. E mërkura, e enjtja dhe e premtja do të jenë ditë veçanërisht me fat, pak nervoz – nga ana tjetër – të shtunën dhe të dielën.

Luani:

Mirë se erdhe, Mërkur I dashur Luan, këtë javë festoni hyrjen e Mërkurit në shenjën tuaj: duke filluar nga e enjtja, ky planet do t’ju japë një pajisje shtesë, veçanërisht në vendin e punës, duke ju bërë një shef të vërtetë! E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë veçanërisht me fat, falë një Hëne të bukur nga ana juaj.

Virgjëresha:

Koha për takime … E dashur Virgjëresh, këtë javë – së fundi – planeti Venus do të ndalojë së torturuari ju: duke filluar nga e shtuna, situata juaj e komplikuar sentimentale gradualisht do të bëhet më e qartë dhe – nëse dëshironi – të stabilizohet. Për beqarët, megjithatë, do të jetë koha e takimit … përfundimisht e destinuar të zgjasë! E mërkura, e enjtja dhe e premtja do të jenë ditë plot tension për shkak të një Hëne të kundërt që gjeneron humor të keq në familje.

Peshorja:

Problemet e zemrës … E dashur Peshore për fat të keq këtë javë – duke filluar nga e shtuna – planeti Venus do të ndalojë së vepruari në favorin tuaj: muaji gusht mund të dëshmohet të jetë pak i komplikuar përsa i përket ndjenjave, dhe tensionet me partnerin mund të theksohen … Paralajmërim, sidomos, të shtunën dhe të dielën, kur Hëna në kundërshtim mund të të bëjë të thuash gjëra për të cilat do të pendohesh.

Akrepi:

Shumë emocione I dashur Akrep, këtë javë planeti Mërkur do të marrë një pozicion jo të favorshëm për shenjën tuaj, e cila mund t’ju sjellë – në periudhën tjetër – të ngadalësimeve në vendin e punës. Mos u shqetësoni shumë, sidoqoftë: ju keni favorin e Jupiterit në anën tuaj, gjë që do t’ju bëjë të fitoni çdo luftë! Për më tepër, duke filluar nga e shtuna, planeti Venus do të kthehet në anën tuaj, duke ju garantuar një muaj gushti plot me rrahje zemre.

Shigjetari:

Më në fund! I dashur Shigjetar, momenti që prisni muaj me radhë ka mbërritur përfundimisht: duke filluar nga e dita e shtunë, planeti Venus do të ndalojë së qeni në kundërshtim me shenjën tuaj! Kriza sentimentale që ka karakterizuar jetën tuaj të fundit gradualisht do të rikuperohet, duke ju bërë të ktheheni më të fortë dhe të etur për dashuri se kurrë! Ndërkohë, shijoni ditët e shtunë dhe të dielë, me një Hënë të bukur gati për t’ju sjellë fat.

Bricjapi:

Këshilla … I dashur Bricjap, për fat të keq këtë javë e sheh hyrjen e Venusit në kundërshtim me shenjën tuaj. Planeti i dashurisë, do t’ju japë një kohë të vështirë, duke mbjellë dyshime dhe duke vënë në provë lidhjen tuaj. Lajm i mirë, megjithatë, në fushën profesionale: duke filluar nga e enjtja, planeti Mërkur do të ndalojë së penguari ju dhe lajmet e mira mund të vijnë së shpejti.

Ujori:

Hëna në lidhje! I dashur Ujor, këtë javë – duke filluar nga e enjtja – planeti Mërkur do të jetë në kundërshtim me shenjën tuaj. Në periudhën tjetër mund të keni vështirësi në komunikimet ndërnjerëzore, dhe veçanërisht në vendin e punës. Ndërkohë, megjithatë, shijoni dy ditë super-fatlume me Hënën në bashkëpunim, ato të së hënës dhe të martës, kur edhe sfera e ndjenjave do t’ju japë kënaqësi të madhe …

Peshqit:

Rroftë Venera! Të dashur Peshq, më në fund këtë javë Venusi kthehet të buzëqeshë për ju! Planeti i dashurisë, duke filluar nga dita e shtunë, do të kthehet të veprojë në favorin tuaj, i gatshëm për t’ju dhuruar një muaj gusht plot ndjenja. Tensionet e periudhës së fundit do të jenë vetëm një kujtesë e largët: më në fund mes jush dhe partnerit tuaj qetësia do të kthehet! Jeni akoma beqare? Midis ditës së enjte dhe të premte, falë një Hëne të bukur në lidhje, mund të njihni dikë që është interesant …

6 Comments

6 Comments

  1. Pingback: game online

  2. Pingback: Clicking Here

  3. Pingback: สล็อตวอเลท

  4. Pingback: Simplifier votre crédit avec un regroupement de prêt -Simplifier votre emprunt avec un regroupement de crédit -

  5. Pingback: cc seller

  6. Pingback: citodon 500 mg 30 mg

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending