Connect with us

Aktualitet

Duhet ti beni syte kater me partnerin/ Ky eshte horoskopi i dashurise per muajin GUSHT 2020

Published

on

Dashi

Të hutuar nga emocione dhe përvoja të ndryshme në gusht, do të keni tendencë të kërkoni më shpesh kontakte me miqtë e vjetër. Do të dëshironi të “rregulloni orën tuaj” duke dëgjuar këndvështrimin dhe mendimin e tyre. Nëse keni nevojë të ndani informacione personale, tregohuni më të kujdesshëm.Çështjet familjare dhe të dashurisë do të shkojnë krah për krah gati këtë muaj.

Demi

Dashuria këtë muaj mund të jetë e ndërlikuar për shkak të emocionalitetit dhe padurimit tuaj më të madh. Nëse ende po kërkoni një marrëdhënie të prishur, dijeni që po e humbni kohën tuaj me shpresa të kota. Presioni nga ju, provokimi i takimeve ose bisedave mund t’ju sjellin fytyra me fytyra sekrete përmes të cilave do t’i shkaktoni vetes dhimbje.Shikoni përpara për të ardhmen. Nëse nuk keni një partner të ri, kërkoni një fillim të ri në jetën tuaj.

Binjakët

Presin mbledhje që lidhen me emocione të këndshme ose takime me njerëz interesantë dhe argëtues. Gjatë këtij muaji do të keni më shumë se zakonisht biseda me njerëz që jetojnë shumë larg jush.

Gaforrja

Marrëdhëniet e reja afariste ose profesionale me një person nga një lokalitet ose vend tjetër janë të mundshme.Përfaqësuesit e pamartuar të kësaj shenje të zodiakut do të kenë një zhvillim interesant të një marrëdhënie romantike ose do të krijojnë një njohje të re romantike.Burrat do të kalojnë momente të veçanta me njerëzit e lindur nën shenjën e Akrepit, Peshqve ose Gaforres.

Luani

Në gusht, shumë do të marrin një ftesë për një fejesë, martesë ose ndonjë ngjarje tjetër të madhe familjare.Në gusht mund të përjetoni një surprizë të këndshme të lidhur me dikë që jeton larg.Gratë do të përgatisin një surprizë të këndshme për të dashurit dhe do të presin reagimin e tyre.Meshkujt do të përjetojnë periudha të humorit të keq ose të pakënaqësisë me veten.

Virgjëresha

Nëse keni lindur nën shenjën e Virgjëreshës, në gusht prisni lajme interesante që do të ndryshojnë disa nga planet ose pritjet tuaja. Gjatë këtij muaji ju përdorni tendencat e favorshme për të filluar një njohje të re me një person që ka përvojë të mjaftueshme në jetën e tij / saj dhe do të jetë në gjendje të vlerësojë qëllimet tuaja reale, serioze.

Peshorja

Në gusht do të keni mundësi të sjellni më shumë qartësi në jetën tuaj të dashurisë. Do të dini se kush është personi pranë jush, cilat plane ka ai për të ardhmen dhe nëse do të vazhdoni të ecni përpara së bashku. Kjo është veçanërisht e vërtetë për marrëdhëniet që kalojnë nëpër prova dhe vështirësi serioze.

Gjatë këtij muaji do të prireni të pranoni marrëdhëniet tuaja të dashurisë shumë më të qetë dhe të matur, pa emocione të panevojshme ose dëshirë për konflikt. Ju madje do të jeni të gatshëm të bëni lëshime, kompromise ose të kërkoni falje nëse situata kërkon veprime të tilla nga ana juaj.

Akrepi

Dashuria do të jetë në gjendje t’ju tregojë bujarinë e saj në gusht. Sigurisht, kjo do të varet kryesisht nga rrethanat e tjera, por në përgjithësi gushti do të jetë një kohë për romanca, aventura dashurie dhe aventura të reja.

Shigjetari

Nëse keni lindur nën shenjën e Shigjetarit, ngjarje dhe përvoja të ndryshme emocionale mund të ndodhin në gusht, të cilat mund të jenë shkak për lotët (përfshirë gëzimin, lumturinë).Në gusht, ju mund të keni një takim me dikë që do të prisni së shpejti për shkak të ngjarjeve të ndryshme.

Bricjapi

Në gusht do të keni një zhvillim interesant pozitiv të marrëdhënieve personale ose profesionale me gratë. Në gusht, do të jetë e rëndësishme të jesh serioz në përmbushjen e premtimeve që u ke dhënë njerëzve përreth teje. Përndryshe, jo vetëm që do të prishni marrëdhënien tuaj, por pasojat do të jenë mjaft të pakëndshme për ju.

Ujori

Në gusht, shumica prej jush do të keni një kohë të mirë për të udhëtuar afër dhe larg. Do keni shumë emocione të këndshme, duke vizituar vende të reja ose do të takoni njerëz të rinj. Burrat e Ujorit do të jenë të prirur për xhelozi, dyshim, mungesë të kuptuarit të dëshirave dhe ndjenjave të të tjerëve, gjë që do të jetë problem për ato.

Peshqit

Në gusht, disa prej jush do të grinden me një të dashur për një periudhë kohe për shkak të udhëtimit ose një arsye tjetër të rëndësishme. Gratë e kësaj shenje të zodiakut do të kenë më shumë shqetësime, detyrime ose probleme me një fëmijë.Në gusht, do të jetë e rëndësishme të jeni në gjendje të mbani qetësinë tuaj në çdo situatë të papritur. Ky është një muaj që sjell zhvillimin e ngjarjeve të ndryshme dinamike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!