Connect with us

Aktualitet

HOROSKOPI date 2 GUSHT i detajuar/ Kjo eshte shenja qe do te marr nje oferte te re pune

Published

on

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Kjo nuk është koha ideale për dashurinë, do të ketë pasiguri. Mundohuni që të tregoheni të kujdesshëm dhe të bëni durim me ndjenjat. Në punë jeni në pritje të diçkaje dhe do të duhet shumë durim, por gjërat do të ecin më së miri.

Demi

Keni dëshirë për të dashuruar dhe jeni gati për një lidhje. Nëse jeni vetëm, ky është momenti për tu futur në lojë. Në punë, gjërat mund të mos ecin siç dëshironi, pasi mund të hasni në probleme të cilat do ju mundojnë për ti zgjidhur.

Binjakët

Jeni mjaft të lodhur, por mundohuni që të gjeni kohë për tu relaksuar. Në dashuri bëni mirë që të shmangni debatet. Në punë, parashikohen zhvillime të reja.

Gaforrja

Ju pret një ditë mjaft interesante për dashurinë, ku edhe ata që janë vetëm mund të kenë zhvillime premtuese. Sfera financiare do të hasë në vështirësi, ndaj bëni kujdes. Në punë mund të keni pengesa dhe vonesa.

Luani

Nëse në historinë që po jetoni ka diçka që nuk ju bind, mundohuni që të flisni, Në punë, mundohuni që të shmangni zënkat dhe polemikat. Bëni mirë që gjatë kësaj dite të mos lodheni.

Virgjëresha

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, por Venusi nuk do të jetë në anën tuaj. Mjaft mirë paraqitet sfera profesionale, ku problemet do mund të kalohen lehtësisht me pak më shumë përkushtim.

Peshorja

Në dashuri situata nuk paraqitet ndër më të mirat, por gjërat do të ecin më mirë. Momentalisht keni disa shqetësime që ju mundojnë. Në punë do të mendoni për më mirë, por mbani parasysh se për të marrë rezultatet e dëshiruara, duhet kohë.

Akrepi

Jeni nervoz dhe në gjendje ankthi, gjë që mund të shkaktojë debate. Këshillohet që ti shmangni debatet në dashuri. Në punë, situata nuk është ndër më të mirat dhe do të ketë dyshime.

Shigjetari

Raportet që do të lindin në këtë moment, shihen si mjaft të favorshme. Mund të përballeni me probleme që kërkojnë zgjidhje gjatë kësaj dite, shkruan noa.al. Në familje, mund të përballeni me debate.

Bricjapi

Në dashuri duhet të tregoheni të qartë. Nëse jeni nervoz dhe keni shqetësime, bëni mirë që të mos kapeni me partnerin/en. Nëse jeni të angazhuar në një aktivitet, do të keni mundësi që të rinisni.

Ujori

Kohëve të fundit keni ndryshuar dhe tashmë keni nevojë që të kuptoni nëse partneri/ja, ju kupton. Bëni mirë që të mos përballeni me çështjet ekonomike gjatë kësaj të diele.

Peshqit

Dashuria shihet mjaft e favorizuar gjatë kësaj dite, ku ndjenja të forta mund të ketë me të lindurit e shenjës së demit dhe akrepit. Nëse jeni duke çuar përpara projekte në punë, sigurohuni që të mos bëni gabime.

7 Comments

7 Comments

  1. Pingback: Runtz Carts

  2. Pingback: opana er

  3. Pingback: purchase dmt vape pens online for sale overnight delivery cheap https://thepsychedelics.net/

  4. Pingback: buy weed online

  5. Pingback: akcarpetcleaning.com

  6. Pingback: บาคาร่า ขั้นต่ำ 5 บาท

  7. Pingback: discuss#see this website

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending