Connect with us

Aktualitet

Meshkujt nuk jua thone asnjehere/ Keto jane 6 gjerat qe ata i terheqin si me magnet

Published

on

Burrat cmenden realisht pas disa gjerave qe shume gra i bejne pa kuptuar..

Ne kete artikull do te lexoni gjashte prej tyre, veshje, detaje, qendrimi qe me gjase do t’i kushtoni me shume rendesi pas leximit:

Jo reçipeta poshte kemishes

Disa gra zakonisht nxitojne te veshin rrobat e para qe gjejne menjehere pasi kane kryer marredhenie intime. Ato i perdorin per te ngrene dicka apo per te shkuar ne banje. Te gjithe burrat cmenden ne kete situate.

Floket e ngaterruar

Nuk ka asgje me joshese per gjinine mashkullore sesa kur floket e tyre jane teresisht te lirshme dhe pa asnje model edhe pse shume grave nuk u pelqen te rrembehen.

Veshje oversize

Burrat duan t’i shohin partneret e tyre me kemisha dhe lingeri te medha edhe pse shume gra nuk e dine kete. Kesaj situate te thjeshte te praktikuar nga grate pak burra i rezistojne.

Aroma e shampos ne floket e tyre

Shume burra thone se preferojne eren natyrale te grave por perkunder kesaj, ajo qe shume prej tyre nuk e kane ne mendje eshte se kjo ere e kendshme qe vjen nga grate eshte ne te vertete arome e pjeses tjeter te shampos me te cilen ato kane lare trupin apo koken. Kur grate lene floket e tyre te lirshme prane partnerit te tyre, kjo behet me qellimin per te ndjere me mire eren e kendshme te flokeve te tyre.

Syzet

Eshte e rendesishme qe grate ta dine se burrat e konsiderojne vendosjen e syzeve shume joshese edhe pse shume gra ndihen jo komode.

Qeshjet spontane

Ajo eshte pikerisht humori i mire i partnerit apo partneres sepse askujt nuk i pelqen te kete nje person te merzitshem ne anen e tij.Kujdes vajza pasi kjo gjendje e fundit mund t’i largoje njerezit dhe mund te perfundoje edhe nje miqesi te mire! Qeshni sa me shume!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending