Connect with us

Uncategorized

HOROSKOPI i muajit GUSHT me detaje/ Kjo eshte shenja me FAT e muajit

Published

on

Në muajin gusht planeti Venus do të br aktis shenjën e Binjakëve për të hyrë tek ajo e Gaforres, duke sjellë shumë fat dhe dashuri për të gjitha shenjat e ujit.

Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për ju në muajin gusht.

Dashi: Një gusht i munduar

I dashur Dash muaji i gushtit do të trazohet pak nga pikëpamja e ndjenjave. Pas një qëndrimi të gjatë në shenjën e Binjakëve, Venusi futet në Gaforre: një tranzit jo i favorshëm për shenjën tuaj e cila rrezikon të sjellë tensione midis jush dhe partnerit tuaj. Kjo përsa ju përket fushës së ndjenjave por në fushën profesionale do të jetë shumë ndryshe. Duke filluar nga data 6/8 planeti Mërkur do të kthehet në favorin tuaj, duke ju dhënë kontakte të reja dhe stimuj të rinj. Shëndeti fizik do të sigurohet më Marsin në shenjën tuaj.

Demi: Shumë pasion

I dashur Dem a jeni gati të provoni një muaj plot pasion? Duke filluar nga data 8/8 planeti Vensu do të veprojë në favorin tuaj, duke ju dhënë shumë emocione të bukura. Për beqarët mund të ketë takime të destinuara të zgjasin dhe shumë përtej verës. Nga pikëpamja profesionale mund të mos shkojë mirë të paktën deri në datën 21/8 kur planeti Mërkur do të bëjë komunikimin me drejtuesit dhe kolegët më të vështirë. Por deri në fund të muajit ju do të jeni në gjendje të rikuperoheni: me Jupiterin dhe Saturnin në anën tuaj suksesi afatgjatë do të jetë i juaji.

Binjakët: Një grua më e vetdijshme

Të dashur Binjak këtë muaj duke filluar nga data 8/8 –planeti Venus do të braktis shenjën tuaj pas një qëndrimi të gjatë. Në këtë pikë duhet të keni ide shumë të qarta në lidhje me fushën e ndjenjave: në të keqe e në të mirë sigurisht që jeni më të vetdijshëm për veten tuaj dhe këtë muaj do ta provoni atë duke treguar një pjekuri që do të habisë dhe partnerin tuaj. Mërkuri i favorshëm deri në datën 21/8 do t’ju ndihmojë të krijoni marrëdhënie të reja si afektive ashtu dhe profesionale. Planeti Marsi ju garanton shëndet të mirë.

Gaforrja: Mirë se erdhe Venera

E dashur Gaforre në muajin gusht shenja juaj do të qeveriset nga planeti Venus, i cili duke filluar nga data 8/8 do të shkëlqeje në shenjën tuaj, duke ju dhënë një muaj të mbushur me dashuri dhe pasion. Çiftet që sapo e kanë filluar lidhjen e tyre do të zbulojnë një mirëkuptim të ri dhe do të bëjnë plane për të ardhmen, ndërsa beqarët mund të kenë takime të destinuara që të zgjasin. Mërkuri në lidhje deri në datën 6/8 do të kthehet të buzëqeshe tek ju duke filluar nga data 21/8 duke ju sjell mundësi të reja dhe lajme të mira nga larg. Marsi në një pozicion të pafavorshëm për fat të keq do t’ju bëjë të ndjeheni pak më të lodhur.

Luani: Plot energji

I dashur Luan muaji gusht do të karakterizohet nga hyrja e Mërkurit: duke filluar nga data 8/8 ky planet do t’ju jap një ingranazh shtesë në marrëdhëniet ndërnjerzore, duke ju bërë vërtetë të parezistueshëm. Do të jeni në gjendje të shfrytëzoni aftësitë tuaja si në fushat afektive ashtu dhe në ato profesionale duke qënë gjithmonë karizmatik dhe super bindës. Do të jetë një verë plot energji, në të cilën do të rikuperoni një fillim mjaft të komplikuar të vitit.

Virgjëresha: Rikthehet qetësia

E dashur Virgjëreshë më në fund muaji gusht sjell pak qetësi në jetën tuaj sentimentale. Pas disa muajsh me Venusin në një pozitë jo të favorshme në shenjën tuaj, duke filluar nga data 8/8 planeti i dashurisë do të kthehet në anën tuaj, duke ju ndihmuar të zgjidhni çështjet e pazgjidhura me partnerin tuaj ose duke inkurajuar takime të reja.Për më tepër duke filluar nga data 21/8 edhe në sferën profesionale do të vijnë kënaqësi të mëdha: Mërkuri në bashkëpunim do t’ju jap mundësinë që ju po kërkoni, ndërsa Jupiteri do të sigurojë suksesin tuaj në planin afatgjatë.

Peshorja: Jepni vetes një relaks

E dashur Peshore muaji gusht për fat të keq nuk do të jetë e lehtë për shenjën tuaj përsa i përket fushës së ndjenjave: duke filluar nga data 8/8 planeti Venus do të hyjë në shenjën e Gaforres duke ju sjellë tensione dhe grindje në jetën tuaj si çift. Për beqarët do të jetë e vështirë të bëjnë takime që tejkalojnë flirtimin e thjeshtë të verës. Marsi në kundërshtim për më tepër do t’ju bëjë të ndiheni mjaft të lodhur dhe të stresuar. Për fat të mirë mund të ketë disa mundësi të mira në vendin e punës në pjesën e parë të muajit, për pjesën tjetër lejoni vetes një relaksim.

Akrepi: Një muaj i ‘nxehtë’

I dashur Akrep muaji gusht do të ‘vlojë’ për shenjën tuaj duke filluar nga data 8/8 . Venusi në Gaforre do të jetë i gatshmë për të zgjuar tek ju dëshirën për të dashuruar dhe shumë pasion. Pavarësisht nëse është një flirtim veror apo një histori dashurie e destinuar të zgjasë ka shumë pak rëndësi, pasi kënaqësitë nuk do të mungojnë këtë muaj të nxehtë. Kini kujdes, megjithatë, të mos bëni zgjedhje të rrezikshme në vendin e punës, të paktën deri në datën 21/8 pasi diçka mund të mos shkojë ashtu siç e prisnit .

Shigjetari: Një psherëtimë lehtësimi

I dashur Shigjetar më në fund mund të merrni frymë: duke filluar nga data 8/8 pas muajsh të gjatë torturash, Venusi nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj. Tani mund të gjeni qetësi. Çiftet që kanë arritur ti rezistojnë këtij tranzicioni të gjatë të kundërt të Venerës do të jenë më të fortë se kurrë. Nëse nga ana tjetër jeni përsëri beqar sigurisht do të ketë takime interesante, veçanërisht në gjysmën e parë të muajit. Marsi i favorshëm ju jep energji dhe forcën që ju duhet për të filluar të merreni me veten tuaj.

Bricjapi: Venusi përballë

I dashur Bricjap për fat të keq muaji gusht nuk sjell lajme të mirë përsa i përket fushës së ndjenjave. Duke filluar nga dta 8/ 8 planeti Venus do të vijë në kundërshtim me shenjën tuaj. Do të ketë mjaft javë të tensionuara midis jush dhe partnerit tuaj ku rreziku i luftimit do të jetë në rend të ditës. Por ka dhe një lajm të mirë për ju dhe ka të bëjë me sferën profesionale: duke filluar nga data 6/8 planeti i Mërkurit nuk do të jetë në kundërshtim me shenjën tuaj dhe në datën 21/8 do të kthehet tek ju t’ju favorizoj në mënyrë aktive:gjysma e dytë e vitit do të jetë i mbushur me suksese për ju.

Ujori: Bëhu i durueshëm

I dashur Ujor muaji gusht për shenjën tuaj ka të ngjarë të jetë pak i sheshtë nga pikëpamja sentimentale. Pas një korriku që ‘goditi’ zemra tani do të keni mungesë emocionesh të rëndësishme dhe do të ndjeheni pak të hutuar. Fatkeqësisht duke filluar nga data 6/8 planeti Mërkur do të jetë në kundërshtim me shenjën tuaj dhe kjo do të rrezikojë disa vështërsi në komunikim si në familje dhe në punë. Marsi në shenjën e Dashit gjithashtu do t’ju bëjë të që të bëni shpenzime të kota. Jini të durueshëm pasi nga data 21/8 situata do të përmisohet ndjeshëm.

Peshqit: Një muaj dashurie

Të dashur Peshq lajme të shkëlqyera për shenjën tuaj e cila do të jetojë një gusht pasionant. Më në fund duke filluar nga data 8/8 planeti Venus nuk do të jetë më i pafavorshëm, por pas disa muajsh ai do të kthehet të buzëqesh tek ju duke ju dhuruar një gusht plot emocione veçanërisht në pjesën e parë të muajit. Fatkeqësisht duke filluar nga data 21/8 planeti Mërkur do të vijë në kundërshtim me shenjën tuaj: mund të ndodhin keqkuptime veçanërisht përsa i përket fushës profesionale por asgjë që nuk mund të zgjidhet.

3 Comments

3 Comments

  1. Pingback: สโบเบ็ต

  2. Pingback: buy 5-meo-dmt

  3. Pingback: Does CBD oil help anxiety? - Quora

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Uncategorized

Horoskopi javor 17-24 Janar sipas astrologut Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT e javes ne cdo gje

Published

on

Dashi

Këtë javë mundohuni të shmangni argumentet dhe mos u lidhni me asgjë, ju mund të rrezikoni ta vendosni marrëdhënien tuaj në një rrezik serioz. Megjithë disa vështirësi, mjedisi sentimental do të favorizohet në këtë periudhë. Edhe beqarët do jenë në gjendje të bëjnë takime të shkëlqyera, disa njohje intriguese do të bëjnë kokën të rrotullohet 360 gradë! Gjatë javës mund të ketë komplikime në kryerjen e disa projekteve. Mërkuri në fakt nuk do të sjellë asgjë pozitive. Nëse keni vendime për të marrë ose biseda për të bërë, do të jetë më mirë të shtyni gjithçka deri në ditët e ardhshme, kur marrëveshjet astrale janë më të favorshme.

Demi

Sa i përket sferës sentimentale, kjo do të jetë një javë e shkëlqyer. Venusi do të vazhdojë të jetë në anën tuaj dhe do t’ju inkurajojë në aspekte të ndryshme të jetës tuaj. Në vend të kësaj, Mërkuri do të sjellë takime të reja për ata që janë beqarë dhe kërkojnë një lidhje të re romantike. Kujdes nga e enjtja, ku Hëna do të jetë në opozitë dhe do t’ju sjellë pak humor. Këtë javë me siguri do të keni shumë shkathtësi në punë, veçanërisht për ato projekte që pas festave do të premtojnë fitime të mëdha. Kënaqësitë e para do të vijnë nga ditët e para, por kini kujdes që mos të humbni vëmendjen e përparësive nga gjysma e dytë e javës e tutje.

Binjakët

Dashuria: Nëse në gjysmën e parë të javës ka një mirëkuptim të lakmueshëm për ata që janë në çift, kjo do të bjerë ndjeshëm deri në fund. Merrni situatën në dorë para se shpërqendrimet të drejtojnë rrjedhën e tyre dhe të konsolidoni marrëdhënien tuaj nëse vërtet interesoheni. Beqarët do luf tojnë për të qëndruar të përqendruar, por do të arrijnë qëllimet e tyre. Në këtë javë Mërkuri nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën. Projektet tuaja do të fillojnë të zhduken ngadalë. E hëna dhe e marta do të jenë ditët më me fat, në të cilat gjithçka duket se po shkon në drejtimin e duhur. Gjatë fundjavës, megjithatë, diçka mund të shkojë ndryshe nga sa planifikoni.

Gaforrja

Në këtë sezon festash do të ketë shumë nostalgji dhe shumë mendime për t’ju bërë të trishtuar dhe melankolik. Edhe nëse nuk jeni në humor të përpiqeni shumë të dukeni të lumtur, prapëseprapë mund të shijoni festat e Krishtlindjes që zakonisht ofrojnë disa momente qetësie. Beqarët do duhet të përpiqen të qëndrojnë të qetë në të gjitha rrethanat. Mërkuri në opozitë për disa ditë nuk ka sjellë një lajm të mirë për këtë javë. Në punë mund t’ju duhet të merreni me disa pengesa më shumë se zakonisht. Sidoqoftë, vendosni një fytyrë të mirë në një lojë të keqe dhe prisni që situata të caktuara të evoluojnë.

Luani

Edhe nëse jeni shumë të zënë, këtë javë do të keni mundësi të ndani qartë momentet e punës nga ato të shkujdesura për t’i ndarë me të dashurit tuaj. E enjtja dhe e premtja do të jenë ditët më të mira për çiftet, por fundjava gjithashtu do të jetë perfekte nëse jetoni afër të dashurit tuaj. Beqarët do të përballen me aventura dhe flirte që nuk mund t’i shmangin. Edhe në këtë javë nuk do të kurseni veten në punë, aq shumë sa të mund të merrni të ardhura të menjëhershme dhe ndoshta edhe disa përparime në karrierë. E hëna dhe e marta do të jenë ditët kryesore për shenjën tuaj, e cila duhet të përdoret për sa më shumë. Mund të ketë disa lajme të shkëlqyera që do të kapen në ajër. Mos kini frikë të përparoni në punë.

Virgjëresha

Dashuria: Venera do të jetë në favorin tuaj dhe do t’ju bëjë shumë pasionant. Java do të jetë ideale për të kaluar kohën me të dashurin tuaj. Disa madje mund të planifikojnë një pushim të ardhshëm. Për ata që janë akoma beqarë, mund të ketë disa takime shumë interesante që nuk duhet të nënvlerësohen. Njohjet e reja profesionale që do të bëni këtë javë mund të kenë pasoja të rëndësishme për karrierën tuaj në të ardhmen. Ju mund të njihni dikë që do të ndryshojë ndjeshëm rrjedhën e ngjarjeve.

Peshorja

Këtë javë do të stresoheni dhe kjo gjendje e lodhjes do të reflektohet në sferën sentimentale, aq sa mund të ketë probleme mes çifteve. Beqarët që duan të gjejnë dashurinë do të jenë në gjendje të përfshihen në vendet sociale, ku është e lehtë të takosh njerëz të rinj gjatë pushimeve. Puna kërkuese e kësaj jave që do t’i nënshtroheni do t’ju ​​bëjë shumë më nervoz se sa jeni tashmë. Qëndroni të qetë në vendin e punës, do t’ju ndihmojë të mos keni nerva në lëkurë dhe të menaxhoni më mirë situatat.

Akrepi

Dashuria në krye, sektori i dashurisë i Akrepit po lulëzon dhe kush ka një lidhje të konsoliduar mund ta ringjallë atë me disa surpriza të këndshme, mbase edhe një udhëtim i papritur. Përkundrazi, zemrat e vetmuara janë nën shqyrtim të kujdesshëm, ata do të duhet të reflektojnë se çfarë të bëjnë me të ardhmen e tyre, fundi i vitit është afër! Keni shpenzuar shumë dhe financat këtë javë nuk do ju buzëqeshin. Ju me siguri do të duhet të mendoni për një mënyrë për të kursyer kursimet tuaja në mënyrë më efikase. Ndërkohë mos u hutoni nga këto probleme dhe të paktën për momentin shijoni pushimet, të cilat do i kaloni pa u menduar shumë.

Shigjetari

Këtë javë ju do të tërhiqni prizën nga angazhimet tuaja të punës dhe do t’i kushtoheni plotësisht partnerit dhe familjes. Më në fund, pas ditëve shumë të lodhshme, veçanërisht nga e mërkura deri të shtunën, mund të përjetoni hapësira të mëdha relaksimi, në mënyrë që të riktheni mirëqenien tuaj psiko-fizike. Java e punës do të jetë më pak e lodhshme se sa pritej dhe do të organizoheni në atë mënyrë që të ndani familjen dhe angazhimet. Sidoqoftë, nuk do të lini asgjë të hapur dhe do të jeni në gjendje të plotësoni çdo pyetje, madje edhe më të parëndësishmet.

Bricjapi

Dashuria: Javë pozitive për dashuri, pushimet i bëjnë gjithçka më magjike dhe sugjeruese dhe do t’i kushtoni pak vëmendje disa keqkuptimeve me partnerin tuaj. Në këto ditë do të keni mundësi të falni gjithçka dhe do të ndiheni edhe më mirë. Për të përfituar nga kjo mirëqënie, do të jenë të gjithë ata që janë rreth jush! Beqarët gjithashtu do jenë aktivë dhe do të bëjnë çmos për të tjerët. Edhe nëse jeni në mes të festave, nuk do të humbisni disa detyra interesante, në të cilat do të vendosni të gjithë këmbënguljen dhe kreativitetin tuaj. Shumë nga shenjat me të vërtetë mund të kenë një spektër më të gjerë të mundësive të tyre profesionale dhe nuk do të hezitojnë t’i shfrytëzojnë ato. Puna gjithashtu gjatë festave mund të jetë një qëllim që nuk doni të hiqni dorë.

Ujori

Gjatë kësaj jave Ujori do të përfshihet nga një xhelozi e zjarrtë. Në vatër shtëpiake, klima mund të mos jetë më e mira dhe ata që lindin nga kjo shenjë mund të lëshojnë zjarr drejt të dashurve të tyre, duke vendosur argumente madje pa asnjë arsye. Zemrat e vetmuara do të presin me ankth që personi i zemrës të shfaqet para tyre! Qëndrimi në kontakt me kolegët ndërhyrës dhe kuriozë nuk është shumë i mirë për ju, dhe ju mund të sulmoheni nga disponimi i keq dhe nervozizmi. Do të jenë gjithashtu këto momente të papritura që do të ndikojnë negativisht në këtë periudhë dhe mund të rritin vetëm stresin tuaj të grumbulluar tashmë për shkak të punës.

Peshqit

Gjatë pjesës së parë të kësaj jave të fundit të vitit, Peshqit do t’i kushtojnë të gjithë vëmendjen e tyre partnerit dhe nuk do të humbasin mundësi për tu përkëdhelur. Shumë do të jenë në gjendje të planifikojnë një jetë së bashku për vitin e ardhshëm, ndërsa beqarët do të kundërshtohen nga prania e Marsit që i bën ata të shqetësuar. Gjatë javës do të vazhdoni të kryeni detyrat tuaja të punës dhe madje edhe gjatë festave thjesht ju do të shkëputni atë që është rreptësisht e nevojshme. Sidoqoftë, do të keni kohë të shijoni disa mbrëmje relaksuese, megjithëse me siguri pak humor do ju varet mbi kokën tuaj, por në përgjithësi do të shijoni atmosferën festive.

Continue Reading

Uncategorized

Dashi i pari, Luani i fundit/ Kjo eshte renditja e shenjave me FAT qe do marrin para dhe shume fat

Published

on

Dashi

Nesër mund të ndiheni shumë të dashuruar. Nëse jeni në një lidhje, bëhuni gati për një mbrëmje intime tepër romantike. Nëse nuk jeni çift, atëherë prisni shumë shpejt për ;lajme të mira. Një person i ri mund të vijë në jetën tuaj, ose mund të takoni një mik të vjetër. Jini të përgatitur për çdo gjë.

Demi

Pastrimi ose riparimet e domosdoshme në shtëpi mund t’ju frymëzojnë të shkoni pak më tej dhe të bëni disa punime. Hiqni qafe mobilet e vjetra ose ato çfarë nuk ju nevojiten për tu bërë pak vend gjërave të reja. Miqtë dhe dikush shumë i veçantë mund të dalin vullnetarë për t’ju ndihmuar. Bëni një festë! Të gjithë do të argëtohen.

Binjakët

Një informacion i ri i rëndësishëm mund të vijë në rrugën tuaj, mbase përmes orëve të mësimit, librave ose bisedave me miqtë. Kjo mund të hap dyert e reja personale dhe profesionale për ju. Ju mund të mësoni aftësi të reja me teknologjinë, të përmirësoni aftësinë tuaj artistike ose të dyja. Është një ditë e shkëlqyer për të trajnuar talentet tuaja. Duke vepruar kështu, ju mund të krijoni disa miqësi të reja të forta.

Gaforrja

Mësimi i ri dhe komunikimi i përmirësuar me miqtë dhe familjen shtojnë shumë ndjenjën tuaj të vetëvlerësimit. Një detyrë në të cilën keni bërë disa përpjekje gjatë disa javëve të fundit ka përfunduar me sukses. Tani po merreni me shkëlqimin e admirimit të të tjerëve. Ju madje mund të keni disa para shtesë për të shpenzuar. Ju keni punuar shumë për këtë dhe e meritoni atë.

Luani

Një përmirësim në marrëdhëniet tuaja me një partner dashurie ose një mik të ngushtë ju ka bërë të ndjeheni optimistë për të ardhmen dhe aq më tepër për të tashmen. Ndjesia juaj për vlerësimin e vetvetes është e fortë dhe po formuloni ide pozitive për jetën tuaj në muajt në vazhdim. Mos bëni ndonjë plan të caktuar tani. Shkruajini ato dhe kthehu më vonë kur shkëlqimi i trëndafilit është venitur pak.

Virgjëresha

Një ngritje e papritur mund të të bëjë të ndihesh bujar ndaj atyre që i do. Dhuratat tuaja do të vlerësohen, por kujdesuni që të mos harxhoni gjithçka që keni fituar. Mos lini mënjane dhe takimet romantike me personin që dashuroni.

Peshorja

Të biesh në dashuri me shikim të parë është diçka që nuk e ke menduar kurrë se do të ndodhte, por mund të ndodhte nesër. Një takim romantik sot, i cili mund të shndërrohet në diçka më shumë, do t;ju bëjë të ndihen shumë mirë.

Akrepi

Filmat që përfshijnë shumë efekte speciale mund të jenë veçanërisht tërheqës për ju tani. Ju mund të vendosni të mësoni më shumë rreth asaj se si prodhohen efekte të tilla. Ju gjithashtu mund të dëshironi të provoni dorën tuaj në grafika kompjuterike. Shkalla e largët e imagjinatës suaj mund t’ju surprizojë. Argëtohu me këtë. Ju mund ta bëni atë të funksionojë për të ardhmen.

Shigjetari

Jeta është një aventurë. Të paktën, ky kjo është ideja që do t;ju udhëheqë nesër. Shijoni suksesin që keni arrit me miqtë tuaj dhe ndihuni krenarë. Nesër do të keni mundësi të takoni persona të rëndësishëm që mund t’ju sjellin të reja në jetën profesionale por edhe atë private.

Bricjapi

Një qëllim i ri që i keni vënë vetes mund të krijojë një atmosferë më pozitive në lidhje me karrierën tuaj. Njohja dhe rritja e të ardhurave janë pak më shumë se përtej horizontit. Mos u habisni nëse ndryshimet qëndrojnë në vend. Ju mund të përfundoni në një profesion krejtësisht të ndryshëm nga sa keni!

Ujori

Optimizmi dhe entuziazmi përshkojnë çdo person që pranon të përfshihet nesër. Ju dhe ata rreth jush kanë tendencë të shihni vetëm tendenca pozitive për të ardhmen – sukses me disa pengesa. Ju mund të krijoni një grup të ri mbështetës me disa nga këta individë optimistë. Shfrytëzoni sa më shumë!

Peshqit

Nesër mund të jeni në humor të duhur për t’u organizuar. Pajisjet e teknologjisë së lartë mund të ndihmojnë në këtë. Një qëndrim optimist, entuziast do t’ju mbajë gjatë çdo detyre. Do të jeni më shumë se të lumtur me atë që keni realizuar deri në fund të ditës. Trajtojeni mirë veten. Dilni dhe festoni – e meritoni!

Continue Reading

Uncategorized

Nga 20 deri ne 28 Nentor do jete momenti juaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Kjo me sígùri mùnd të qùhet një nga páráshíkímet më të sákta të zònjës Mèrí e cila do t’ju rrèfèjë se si do të vènë ditët në víjim me të mirát apo të kèqíjat e tyre.

Mùnd të thùhet se është një lèxím sùrprízë i yjeve sepse ajo vè në vèçanti disa shènja që sipas saj do të shkèlqèjnë më shumë se yjet.

Sipas zònjës shqíptare, shumë fávòrízím këto shenja do të márrín edhe nga hëna e mbárë e këtij muaji që i lídh me hápèsira të shumta dhe kríjímin e rrugëve dhe shtígjève të reja.

Kjo mènyrë e të përkèdhèlurit nga universi do t’u shèrbèjë këtyre shènjave për të ngrítùr më qíèll mirëqènien dhe për t’u lárgùar sa më shumë nga pèngèsat dhe hállèt e jetës.

Pra, për më mòs u zgjátur më shumë, ju táshmë dùhet të gjèni se cílat do të fávòrizòhen më tèpër dhe kështu do t’i kèni idetë e qárta se nëse edhe shènja juaj është këtu, athèrë dùhet të ndíhèni të bèkùar.

Njíhen si njerëzít më të mirë për të bèrë bíznès ndáj dhe rrítjen më të madhe èkònòmike këto kohë e márrin ata që janë Dash.

Do të kríjojnë shumë pláne dhe ato ide që kánë në kokë do t’u thjèshtësohen sa më shumë për t’i kthyer realitet.

Në fámílje dhe në aktivitetet më të shumta të jetës do t’u vèjë mbárë ndáj dhe do ta hárròni fjalën “strès”.

Në lídhjè me ditën më të lumtur të dasheve, ajo mùnd të jetë data 25 e cila do t’u jápë mùndèsi të hápen në një pròjekt me jáshtë vendit.

Jánë udhèhèqès dhe kështu shenja e Bínjákëve këto ditë do të shíjojë atë lùmtùri që ka prítur kaq gjátë ku do të jètë sa më lárg pròblèmève.

Ndjèshmèria juaj do të jètë në máksímum ndërsa ajo që ju bèn më të vèçantë është se për 10 ditët e ardhshme do të kèni një periudhë ngrítjeje në çdo fushë.

Mòs hárròni që nèse keni një punë, díta e hënë është më me fát për ju për të gùxùar në ngrítjen e një páge.

Shumë díplòmatikë janë këta të Peshores, ndáj dhe hýjnë me shumë lèhtësi në zèmrát e të gjíthëve.

Shpírtí i tyre i mirë do të bèjë që njerëzít e kësaj shenje të kènë pranë vetëm ata që i dùan pa kùshte dhe kështu jùve do t’ju lárgòhen si hállèt dhe mèndímet e kèqíja nga koka.

Sa shumë líder janë këta të Akrèpít mòj amán dhe në këtë mënyrë i gjèn gjíthnjë një háp párá të gjíthëve.

Juve këto kohë mùnd t’ju reálizòhen nga dy dèshíra ndáj dhe në këtë mënyrë dùhet që të trègòni sa më shumë përkùshtim ndáj pláneve të së ardhmes.

Kèto ditë do të jenë aq të árta për Gáforèt sa ata do të márrin thuajse gjíthçka që u shèh syri.

Universi do t’i bèkòjë me më shumë ide, gùxím dhe dùr0φm dhe kështu ju do të fùtèni në atë rrùgë të re qè dùhet të ècni dhe jo të hállákátur dhe pa ide.

Kthèsa dhe ndrýshími i madh dhe i prítshèm është gáti për ju ndáj dhe më të fùnd do ta ndíení veten si një kríjèsë hýjnòre.

Continue Reading

Trending