Connect with us

Aktualitet

“Njerëzit e afërt mund t’ju lëndojnë më tepër”- Astrologia Meri Shehu bën parashikimin për 12 shenjat e zodiakut

Published

on

Dashi

Sot dita mbart nje situate te paqarte ne inisiativat ne jeten personale. Nje pengese ju ul vetvleresimin. Nje ceshtje pune pezullohet.

Demi

Po kaloni nje cast te veshtire ne jeten tuaj te paqarte ku nuk po dilni dot nga zona gri. Prisni dhe pak dhe mos u dorezoni tek i pari qe ju afron dicka.

Binjaket

Nje pengese ne lidhje me shendetin apo punen ju duket sikur po ju rrotullohet dhe keni ndejsine se per here te pare nuk beni dot gje pasi nuk e dini nga ju vjen goditja.

Gaforrja

Do arrini te dilni nga nje rruge e veshtire pa rene ne ndonje grope apo kurth te rrezikshem, nese i beni veshet kater dhe kujdeseni ku i hidhni hapat.

Luani

Nje parapaskene ne lidhje me ceshtje te karrieres do vazhdoj t’ju mundoj edhe ne diten e sotme. Ndoshta ka te beje edhe me nje ndjesi pesimizmi dhe tradhetie qe ju bene te ndjeheni te pafuqishem.

Virgjeresha

Edhe nese e njihni mire terrenin ku veproni sot duhet te keni kujdes, pasi shoqeruesit apo njerzit e afert mund te behen ata qe mund tju lendojne me teper.

Peshorja

Do merziteni ne nje situate te paqarte ne fushen e ndjenjave ku nuk do kuptoni qarte ndjenjat e partnerit per ju dhe kjo do ju lendoj ne menyre shume trishtuese.

Akrepi

Nje marredhenie e cila tenton te behet me e rendesishmja ne jeten tuaj personale sot del shume gri dhe e paqarte perball jush. Nese ju pushton melankolia perpiquni ta shijoni si moment jo si ndarje.

Shigjetari

Pak te lodhur dhe te paqarte fizikisht ne diten e sotme. Ndoshta te bombarduar psikologjikisht per keq dhe kjo ju mban te brengosur ne diten e sotme. Nje marredhenie ne pune ju trishton.

Bricjapi

Asnje udhetim nuk ju bene te ndjeheni mire ne diten e sotme madje as mendimi per ndonje aventure. Nje pesimizem ne menyren si e kuptoni te ardhmen ju lodh.

Ujori

Familja duhet te jap me shume interes per ju dhe ju ndoshta do ta ndjeni me shume dashurine apo lidhjen me familjen. Kjo ju bene papritur me familjare ne nje moment ku kishit vendosur te beheshit aventuriere.

Peshqit

Duhet te gjeni guximin te shprehni ndjenjat tuaja qe te lehtesoheni nga nje tendence vuajtje apo trishtimi ne nje marredhenie qe e keni keqtrajtuar apo ju ka munguar se fundmi.

13 Comments

13 Comments

 1. Pingback: elo job

 2. Pingback: usa dumps shop

 3. Pingback: see more

 4. Pingback: buy psychedelics online

 5. Pingback: glockonline.org

 6. Pingback: have a peek here

 7. Pingback: Esport

 8. Pingback: nova88

 9. Pingback: buy dmt online buy dmt vape online

 10. Pingback: สล็อต pg เว็บตรง

 11. Pingback: maxbet

 12. Pingback: best site to buy live cc

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending