Connect with us

Aktualitet

I kane burrat me te vegjel se vetja/ Keto jane VAJZAT VIP qe u dashuruan me cunat e rinj

Published

on

Diferenca ne moshe nuk ndikon aspak ne jetegjatesin dhe lumturin e nje cifti dhe pse me pare kjo ishte nje tabu. Kur femra ishte me e madhe se burri, mbahej e fshehur ose thonin qe ishin moshatare. Ndersa sot merr kuptim shprehja “ Dashuria nuk njeh moshe” dhe shihet me nje sy krej tjeter.

Se fundmi eshte perfolur dhe diferenca e madhe ne moshe mes presidentit te Frances Emmanuel Macron me gruan e tij Brigitte e cila eshte 24 vite me e madhe.

Ndersa me poshte do te shikoni disa nga çiftet shqiptare ku femra eshte me e madhe se mashkulli:

Skerdi dhe Aurela Gace

Skerdi dhe Aurela njihen prej vitesh edhe pse nuk e kane bere kurre publike kete gje. Aurela e ka pranuar diferencen mes tyre, qe bashkeshorti i saj eshte 6 vite me i vogel.Ata vazhdojne te jene te lumtur bashke ,gezojne frytet e dashurise se tyre, dy vajzat dhe mosha per ata nuk ka rendesi.

Amarda Toska dhe Ermal Mamaçi

Ami dhe Ermali kane lindur ne njejtin vit dhe muaj. Ami eshte 11 dite me e madhe por kjo martese eshte shembull i çiftit te lumtur te cilet perpos angazhimeve te shumta, e ruajne harmonine mes tyre. Martesa e moderatores me aktorin e humurit ka rezultuar nje sukses i vertete dhe madje themi se kane marr hijen e njeri-tjetrit dhe ngjajne si moter e vella. Ata sot jane prinder te nje djali dhe vajze.

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha

Ciljeta dhe Alban Hoxhaj me ne fund iu dorezuan ndjenjave dhe e pranuan se ishin ne nje lidhje.
Diferenca e tyre ne moshe nuk duket aspak edhe pse Ciljeta eshte 3 vite me e madhe se Albani.

Silva Gunbardhi dhe Dafi

Silva Gunbardhi eshte nje kengetare shume e dashur per publikun shqiptar. Ajo eshte disa vete me e madhe se partneri i saj ,Dafi. Diferenca e moshes nuk ka ndikuar aspak qe ata te dy te kene nje marredhenie te shendetshme . Cifti tashme jane prinder te nje djali.

Soni dhe Klevi

Kengetarja e famshme Soni ka nisur nje histori dashurie me Klevin i cili eshte nje biznesmen nga Tirana.
Ky i fundit eshte disa vite me i vogel se Soni. Klevi eshte shpirti i saj binjak sepse ata gjithmone jane prane njeri-tjetrit ne biznesin e tyre te perbashket apo dhe ne paskuintat e nje koncerti apo festivali.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Arbana Osmani eshte nje nder figurat me te njohura te ekranit shqiptar. Ajo tani eshte nje histori dashurie me Eduartin dhe jane ne pritje te nje djali. Ata kane lindur ne te njejten date por partneri i saj eshte kater vite me i vogel. Por kjo diference nuk ka aspak rendesi per dy te dashuruarit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending