Connect with us

Aktualitet

Horoskopi 16-19 Korrik sipas astrologut Paolo FOX/ Kjo eshte shenja me FAT e ketyre 3 diteve

Published

on

Parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për sot, e enjte 16 korrik 2020. Astrologu i njohur bën edhe parashikimin për më tej, deri në fundjavë, parashikmet e të cilit i përcjell NOA.al.

Le ta zbulojmë së bashku progresin e ditës së sotme dhe çfarë parashikohet në secilin shenjë të zodiakut deri në fundjavë:

Dashi

Këto ditë janë interesante për dashurinë dhe marrëdhëniet tuaja, për të cilat do të ndjeni edhe dëshirën për t’u rikthyer. Mundohuni të hedhni pas krahëve disa çështje jo të mira që lidhen me punën, veçanërisht nëse duhet të hiqni dorë nga një biznes.

Demi

Mundohuni të menaxhoni më mirë emocionet tuaja, sepse ka ende diçka për të sqaruar në dashuri. Mund të mbështeteni në planet tuaja të fundjavës. Mundohuni të rrini vetëm me njerëzit që mund t’ju bëjnë të ndjeheni mirë dhe që ju sigurojnë paqe mendore.

Binjakët

Do të jeni veçanërisht energjikë, në këtë periudhë. Të flasësh për dashurinë është më e lehtë, si të biesh në dashuri deri në atë pikë, aq sa ata që kanë një histori të tillë, prandaj mirë është të shikoni përreth.

Gaforrja

Me Jupiterin dhe Saturnin që janë kundër, kjo periudhë nuk është e thjeshtë për t’u menaxhuar. Megjithatë, deri në fund të vitit, sipas horoskopit të Paolo Fox, të gjitha këto tensione planetare do të zhduken. Tani ju duhet të vendosni kartat, llogaritë dhe raportet, në vendin e tyre.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox ju këshillon të mendoni për dashurinë. Periudha e mbylljes që kemi përjetuar ka çuar në mënyrë të pashmangshme, në një rivlerësim të marrëdhënieve. Ka shumë që kanë aktualisht nevojë, për më shumë siguri.

Virgjëresha

Të enjten dhe të premten do të jeni paksa marramendës, jo i/e kthjellët sa duhet. Për ata që kanë një lidhje dashurie të plasaritur, gjithçka mbetet e vështirë për t’u tretur.

Peshorja

Periudhë e rimëkëmbjes emocionale, por nëse flasim për punën dhe rimëkëmbjen sentimentale do të duhet të prisni më shumë. Horoskopi i Paolo Fox ju këshillon të prisni përpara se të bëni zgjedhje të rrezikshme.

Akrepi

Ju jeni në kërkim të lajmeve dhe emocioneve të rëndësishme. Ditë më të mira do të jenë ato të paktën deri në fundjavë, ku më në fund mund të rehatoheni. Shmangni shpenzimet e panevojshme.

Shigjetari

Këto dy ditë, të enjten dhe të premten, do të jenë shumë konfuze. Mundohuni të mos vini zjarr në marrëdhëniet e dashurisë. Mos e stresoni veten fizikisht dhe përpiquni të përqendroheni në fundjavë.

Bricjapi

Ata që kanë biznesin e tyre do të kenë mundësinë të fitojnë diçka më shumë. Tashmë mund të mendoni për një aktivitet që do të riniset në vjeshtë ose nga janari i vitit të ardhshëm. Jeni ndër shenjat që do të mbizotëroni mbi të tjerat.

Ujori

Do të jeni plot vitalitet. Mundohuni të rimerrni qetësinë e duhur; Keni 48 orë shumë të vlefshme për takime.

Peshqit

Sot do të ndiheni shumë të mërzitur. Horoskopi i Paolo Fox ju fton të jeni të kujdesshëm në vlerësimet tuaja. Kjo ditë mund të rikthejë pak momente hidhërimi, për ata që janë çift, për ndonjë krizë ose marrëdhënie të ndërlikuar.

6 Comments

6 Comments

  1. Pingback: dark fox market

  2. Pingback: buy Magic Mushrooms

  3. Pingback: good cvv shop 2022

  4. Pingback: putas

  5. Pingback: Guns For Sale Online

  6. Pingback: sbobet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending