Connect with us

Aktualitet

Duhet te beni syte kater/Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

TRISHTIM I FSHEHUR

E Enjte dhe sot kemi ndjesine e nje trishtimi te fshehur apo te heshtur
Kemi pare qe asteroidi Psyche ndodhet ne graden e fundit te shenjens se Demit

Ky asteroid perfaqeson noten me te larte te Aferdites planetit te dashurise dhe ekonomise

Por sot Asterooidi Psyche ndodhet ne nje rreze mjegullnaje te trishtueshme qe quhet Pleiadhon

Pse motrat qe qajne pasi kane humbur

Lidhja shpirterore qe kapercen kufijte e llogjikes midis dy te dashuruarve sot futet ne nje moment trishtues apo melankolik

Ndikim do kete tek Ujoret Akrepet Luanet dhe Demet

Sot do ndjeni ne pergjithesi pasiguri paqartesi dhe Trishtim

Nderkohe Asteroidi ndodhet ne fund te Pleiadhon ne Dem dhe kjo tregon qe se shpejti situatat do qartesohen

Por sot edhe ne aspektin profesional cdo gje do duket gri Por se shpejti nje Ere e Re do coj large Trishtimin

Dashi

Sot dita mbart nje situate te paqarte ne inisiativat ne jeten personale Nje pengese ju ul vetvleresimin Nje ceshtje pune pezullojhet

Demi

Po kaloni nje cast te veshtire ne jeten tuaj te paqarte ku nuk po dilni dot nga zona gri Prisni dhe pak dhe mos u dorezoni tek i pari qe ju afron dicka

Binjaket

Nje pengese ne lidhje me shendetin apo punen ju duket sikur po ju rrotullohet dhe keni ndejsine se per here te pare nuk beni dot gje pasi nuk e dini nga ju vjen goditja

Gaforrja

Do arrini te dilni nga nje rruge e veshtire pa rene ne ndonje grope apo kurth te rrezikshem nese i beni veshet kater dhe kujdeseni ku i hidhni hapat

Luani

Nje parapaskene ne lidhje me ceshtje te karrieres do vazhdoj tju mundoj edhe ne diten e sotme Ndoshta ka te beje edhe me nje ndjesi pesimizmi dhe tradhetie qe ju bene te ndjeheni te pafuqishem

Virgjeresha

Edhe nese e njihni mire terrenin ku veproni sot duhet te keni kujdes pasi shoqeruesit apo njerzit e afert mund te behen ata qe mund tju lendojne me teper

Peshorja

Do merziteni ne nje situate te paqarte ne fushen e ndjenjave ku nuk do kuptoni qarte ndjenjat e partnerit per ju dhe kjo do ju lendoj ne menyre shume trishtuese

Akrepi

Nje marredhenie e cila tenton te behet me e rendesishmja ne jeten tuaj personale sot del shume gri dhe e paqarte perball jush Nese ju pushton melankolia perpiquni ta shijoni si moment jo si ndarje

Shigjetari

Pak te lodhur dhe te paqarte fizikisht ne diten e sotme Ndoshta te bombarduar psikologjikisht per keq dhe kjo ju mban te brengosur ne diten e sotme Nje marredhenie ne pune ju trishton

Bricjapi

Asnje udhetim nuk ju bene te ndjeheni mire ne diten e sotme madje as mendimi per ndonje aventure Nje pesimizem ne menyren si e kuptoni te ardhmen ju lodh

Ujori

Familja duhet te jap me shume interes per ju dhe ju ndoshta do ta ndjeni me shume dashurine apo lidhjen me familjen Kjo ju bene papritur me familjare ne nje moment ku kishit vendosur te beheshit aventuriere

Peshqit

Duhet te gjeni guximin te shprehni ndjenjat tuaja qe te lehtesoheni nga nje tendence vuajtje apo trishtimi ne nje marredhenie qe e keni keqtrajtuar apo ju ka munguar se fundmi

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!