Connect with us

Aktualitet

Nga dashuria tek suksesi në punë/ Këto janë shenjat më me FAT të kësaj vere, ja cdo ju ndodhe ne Gusht

Published

on

Jemi në kohën më të bukur të vitit, në sezonin e dashurisë dhe pasionit. Për disa shenja të Zodiakut, ky sezon nuk do të jetë shumë pozitiv, por për disa të tjera do të jetë një pikë e rëndësishme kthese. Po kush do të jenë shenjat më me fat të horoskopit gjatë kësaj vere??

Gaforrja

Personat e kësaj shenje kanë përjetuar momente të vështira dhe veçanërisht të lodhshme për shkak të kundërshtimit të Jupiterit. Gjërat për ta më në fund do të fillojnë të ndryshojnë dhe përveçse do të kalojnë një verë përrallore nga pikëpamja sentimentale, do të marrin lajme të mira në lidhje me punën, shkruan abcnews.al.

Binjakët

Venusi vazhdon të qëndrojë në anën e shenjës së Binjakëve. Kjo do të thotë se personat që i përkasin kësaj shenje do të favorizohen me takime të reja dhe mundësia për një dashuri me shikim të parë nuk përjashtohet. Për ata që tashmë po përjetojnë një marrëdhënie në çift, do të marrin disa lajme që do të ndikojnë për mirë mes tyre. Një verë pozitive i pret edhe përsa i përket punës.

Peshqit

Edhe për personat e shenjës së Peshqve do të ketë një verë plot fat në dashuri. Beqarët mund të gjejnë shokun e tyre të jetës, ndërsa çiftet do të përjetojnë momente romantike dhe plot me pasion. Periudhë pozitive do të jetë edhe për financat, por kini kujdes që të mos tejkaloni limitin e shpenzimeve tuaja.

Bricjapi

Është një ndër shenjat më fatlume të verës 2020. Në veçanti ata do të marrin lajme pozitive përsa i përket punës, të cilët do të kryejnë projektet që kanë dashur prej kohësh. Do të kenë lajme të mira edhe në dashuri.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending