Connect with us

Aktualitet

Do keni fatin ne anen tuaj/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Të gjitha shenjat e zodiakut, sipas horoskopit të Paolo Fox për ditën e sotme dhe të nesërme (15-16 korrik), NOA.al, i sjell posaçërisht për ju:

Dashi

Një histori dashurie e rikuperueshme. Diçka po lëviz, në vendin tuaj të punës. Nesër takimet e reja sentimentale duhet të jetohen më me guxim. Do të keni edhe një periudhë shumë interesante në punë.

Demi

Konfuzion, për të kapërcyer në dashuri. Do të keni shumë ide në punë. Nesër dita do të rrjedhë edhe më mirë. Ndryshime të rëndësishme do të përjetoni në punë.

Binjakët:

Qielli do të jetë në anën tuaj, për të qenë sa më stimulues. Ekziston një marrëveshje pune, që duhet rishikuar. E nesërmja do të jetë e rëndësishme. Dita do të ngarkohet plot me energji pozitive.

Gaforrja:

Hëna është në favorin tuaj sot. Situatë interesante nga pikëpamja profesionale. Nesër do të jetë më e lehtë të bisedosh me të tjerët. Do të merrni edhe një rol organizativ.

Luani

Hëna do të sjellë sot ndryshime në sferën profesionale. Nesër nuk do të keni përgjigjen e duhur në dashuri. Punëve lëri kohën e vet.

Virgjëresha:

Dashuria do ta bëjë ditën sot edhe më interesante. Nesër do të jetë ditë verifikimi për çiftet. Ata që jetojnë në çift do të donin të programonin diçka të pazakontë.

Peshorja:

Ide të mira në punë. Nesër një keqkuptim i vogël do të jetë i parandalueshëm. Përqendrimi nuk do të jetë i lartë gjatë këtyre dy ditëve.

Akrepi

Hëna do të jetë në anën tuaj të kundërt. Lajme të mira vijnë nga një këndvështrim, mbi punën. Nesër Hëna do të jetë përsëri në favorin tuaj. Sidoemos për ata që kanë fituar përvojë të mirë profesionale.

Shigjetari

Koha e duhur për të marrë këshilla. Do të vazhdoni të punoni të qetë, por nesër do të kaloni në një fazë konflikti. Hëna në anën e kundërt krijon paqartësi.

Bricjapi

Është caktuar një mbledhje e veçantë. Shumë gjëra mund të ndryshojnë në punë. Nesër do të jetë një periudhë shumë interesante. Do të ketë edhe një spastrim të pastër të situatave të paqarta.

Ujori

Nuk është një ditë e planifikuar për sqarime. Më mirë të shmangni kontrastet. Nesër do të vijë një moment për të verifikuar anën sentimentale. Kini kujdes sa i përket sferës profesionale.

Peshqit

Ditë pozitive. Por rikthimi në punë, nuk do të jetë shumë i lehtë. Nesër Hëna është kundër jush. Do të kaloni një moment të vështirë dhe të lodhshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!