Connect with us

Aktualitet

Te fresket dhe shume veror/ Keto jane modelet e fundeve qe po i veshin te gjitha vajzat VIP

Published

on

Fundet nuk do te mundojne kurre ne listen e veshjeve nga te cilat nuk heqim dore ne stinen e nxehte kur behet fjale per te rinovuar garderoben e veres.

Fundet jane gati te kthehen ne qender te vemendjes dhe te behen mbreteresha te padiskutueshme te look-ut tone pasi kemi sakrifikuar per muaj te tere nen xhaketa te gjata e pallto te medha.

Per mbremje speciale mund t’i kombinoni me taka ose sandale me taka; per ne zyre, me sandale me take te mesme ose balerina dhe per plazh me espadrillas ose sandale te sheshta.

Propozimet per veren 2020 do te kenaqin te gjitha llojet e gustove sepse ne koleksionet e reja ka pafund opsione per raste te ndryshme. Versionet e gjata me printet e lekurave te kafsheve apo fantazi lulesh nuk do mungojne po ashtu edhe versionet mini me printe vichy, me fruda dhe ngjyra te gjalla, as ato deri tek gjuri me pala, tyl, lino, gjithmone te pershtatshme per temperaturat e larta.

Revista e modes Grazia.it propozon keto modele:

Fund midi i bardhe me pala dhe detaje tyli

Fund xhins stil mini me mbyllje dekorative lidheseje

Fund i gjate me bel te larte dhe printe lulesh

Fund pencil prej lekure metalizzato

Fund mini me bel te larte dhe print vichy

Fund i gjate i bardhe me detaje qendisjeje dhe dantella te thurura

Fund me vija dhe rrip ne mes

Fund i gjate saten me llastik ne mes, perfekt per rastet speciale

Minifund me detajin e palave ne fundin e tij

Fund i gjate me rrudha dhe print leopardi

Fund midi lino me rrip ne mes

Fund i shkurter me fruda dhe bel te larte

Fund midi forme kambane prej tyli

Fund i gjate me printe twill

Fund mini me kopsa para dhe efekt piton

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending