Connect with us

Magazina

Jane sozia e njera tjetres/ Keto jane VAJZAT VIP qe ngjajne shume dhe duken si binjake

Published

on

Fotot e meposhtme e vertetojne me se mire se sozite ekzistojne. Fansat kane mundur te dallojne ngjashmerite te disa prej personazheve te njohur te ekranit dhe kane arritur te gjejne sozine e tyre.

Ja cilat jane disa nga VIP-at qe kane nje ngjashmeri aq te madhe sa i kane bere lemsh te gjithe:

Era Rusi dhe Olta Gixhari

Era ka treguar se e ngaterrojne shpesh me Olten. Gjithashtu Olta tregon se ne nje bar, nje person i kishte shkruar Eres duke e ngaterruar me aktoren. Nje set fotografik eshte bere nga te dyja artistet, por akoma nuk eshte publikuar.

Rezarta Shkurta dhe Afroviti Goge

Nuk kane lidhje me njera tjetren, njera modele e tjetra biznesmene, por ngjane shume. Shpresh ne lajmet per Rezarten jane perdorur fotot e Afrovitit. Biznesmenia reagoi dhe sqaroi ngaterresen qe kishte ndodhur.

Xhensila Myrtezaj dhe Egli Tako

Partnerja e Olsi Bylykut Egli dhe kengetarja Xhensila Myrtezaj ngjajne shume me njera tjetren. Komentet per ngjashmerite e tyre ne foton qe Egli postoi bashke me Xhensilen ishin te pafundme.
Elvana dhe Jonida

Gjithashtu shume me njera-tjetren ngjajne dhe dy artistet shume te dashura per publikun. Elvana dhe Jonida duken si binjake dhe ky fakt permendet shpesh tani. Per me teper vajzat jane edhe mike shume te ngushta.

Xhemi Shehu dhe Ira Seferi

Kur postuan nje foto sebashku bashkeshortja e Gaz Pajes , Ira Seferi dhe moderatorja Xhemi Shehu fansat u habiten nga ngjashmeria e tyre. Ato ngjajne shume dhe duken sikur dy bukuroshet jane motra me njera-tjetren.
Kristina Baki dhe Adrola Dushi
Modelet kane nje ngjashmeri ne tipare pervecse nje bukuri te rralle.

2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: microsoft exchange online plan 2

  2. Pingback: click over here

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Magazina

“Dukesh sikur nuk sillesh mire me Arbanën”/ Ja si i kthehet Xhemi ndjekëses

Published

on

Miqesia e tyre eshte gjithmone ne qender te vemendjes mediatike. Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu jane mike prej shume vitesh dhe gjithmone ndajne me fansat e tyre foto apo video te ndryshme. Dy mikeshat shfaqen gjithmone bashke duke na treguar se miqesia e tyre eshte shume e forte edhe pertej ekranit.

Por nje ndjekese e Arbanes nuk mendon keshtu. Ajo eshte shprehur se Xhemi nuk eshte aspak e sinqerte me te.

Ne nje prej fotove qe Arbana ka publikuar Xhemi ka shkruajtur: “E shef sa mire kur duron”. Pikerisht ketu nje ndjekese nuk eshte stepur per te shprehur mendimin e saj ne lidhje me keto komente dhe ka shkruajtur: “Se ç’ben ca komente ti mi Xhemi. Gjithmone sa here poston Arbana ti dukesh sikur tallesh, me thene qe ja te shkrujta meqenese te kam shoqe s’te lashe pa shkruar gje. Keto komentet e tua s’i hyn ne pune asnje shoqeje”

Me pas edhe Xhemi ka replikuar duke i thene : “Ti se di sa ne pune me hyn ky komenti jot pershembull”

Continue Reading

Flitet se

Flet Diona/ Nuk eshte e vertete qe une e ndava Andin nga Jasmina

Published

on

Konkurrenti i emisionit ‘Per’puthen’ Andi Artani ka qene shkaku qe kenga ‘Sheqer’ e Diona Fones eshte komentuar nga te gjithe.

Ishte pikerisht pjesemarrja e tij ne kete klip ajo qe ka shkaktuar edhe debate me Jasminen.

Jasmina ne ate kohe eshte shprehur hapur se eshte ndjer shume xheloze. Ndersa Diona teksa ishte e ftuar ne emisionin ‘Soiree’ me Jonida Shehun eshte pyetur edhe ne lidhje me kete histori. Ajo ka treguar se midis tyre ka patur vetem nje bashkepunim professional. GJithashtu Diona ka treguar se Andi i ploteson te gjitha kriteret qe ajo kerkon per mashkullin qe deshiron ne jeten e saj.

Me poshte do te lexoni disa nga pergjigjet e Diones gjate intervistes:

Diona Fona: I kam degjuar keto lajme, me kane rene ne vesh.

Jonida Shehu: Je shqetesuar per keto lajme?

Diona Fona: Jo aspak fare.

Jonida Shehu: Nuk ndihesh keq qe je bere preteks te ndahet nje çift?

Diona Fona: Çka duket ne televizion, nuk eshte e verteta. Gjithmone duhet te lesh hapesire qe te mendosh qe eshte ndryshe historia. Nuk eshte qe edhe i kam percjelle. Ata si çift nese kane vendosur qe te ndahen, kane vendosur qe te ndahen per arsyet e veta. Une nuk kam lidhje. Une kam pasur bashkepunim profesional. E kam marr si model, si aktor ne spot edhe kaq.

Jonida Shehu: Ne nje rrethane tjeter, ne nje kohe tjeter, nese nuk do kishim te benim me kete bashkepunimin profesional, mund te ishte Andi steriotipi i nje djali qe mund t’i pelqente Diones?

Diona Fona: Andi eshte shume i mire ne te gjitha aspektet dhe kam shume respekt per te. Eshte shume djale i mire. Mendoj qe e ka menaxhuar situaten shume mire. Po more, pse jo. Ka sene shume te mira te nje djali, s’i dihet. (duke qeshur).

Continue Reading

Magazina

Dikur ka qene shume e shendoshe por shikoni si duket sot Rudina Dembacaj me rroba banje

Published

on

Rudina Dembacaj ka bere per vete te gjithe publikun shqiptar me ciltersine dhe transparencen e saj. Ajo e ka filluar karrieren e saj ne nje prej emisioneve me te ndjekura te humorit ‘AL Pazar’. Me pas Rudinen e kemi pare nen moderimin e emisionit t saj ‘ Mos i fol shoqerit’ i cili ishte shume i sukseshem.

Aktorja e njohur eshte nene e nje vajze te quajtur Viktoria. Rudina eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone ndan me ndjekesit moment te ndryshme nga perditshmeria e saj. Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ne ‘ Instagram’ ku shfaqet ne plazh me nje pal rroba banjo te kuqe. Rudina duket se eshte kujdesur goxha per trupin e saj sepse ndodhet ne super forme.

Bashkengjitur fotos ajo shkruan: ‘ Shume me pelqen vetja, sinqerisht!’ . Tashme Rudina njihet per komentet e saj epike me plot vetebesim.

Kujtojme se tani aktorja e njohur jeton bashke me partnerin e saj Markun, me femijet e tij dhe me Viktorian.

Continue Reading

Trending