Connect with us

Aktualitet

Dikush do ju provokojee/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Ky është horoskopi për ditën e diel 12 korrik 2020 që Noa.al sjell për ju:

Dashi

Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë do të keni mundësi që të përjetoni disa kënaqësi.

Demi

Gjatë kësaj dite bëni mirë që të tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet, pasi mund të hasni në probleme serioze. Kjo sidomos nëse keni projekte të mëdha në zhvillim.

Binjakët

Kjo ditë ju fton që të mos jeni shumë të tensionuar, duke shmangur debatet dhe shig jetimet. Debate të tilla mund vetëm t’iu lën dojnë.

Gaforrja

Ka ndjenja të cilat do të rigjenden. Nga ana tjetër do të mund të mbështeteni në ndikimin pozitiv të Venusit, i cili do ju rikthejë dëshirën për tu përfshirë, edhe në sferën sentimentale.

Luani

Kjo e diel mund të jetë mjaft interesante, pasi mund të ketë një takim të kënaqshëm. Përpiquni që ti merrni gjërat më të mira ditës.

Virgjëresha

Do të përballeni me disa te nsione më shumë, ku dita do të ketë te nsione pafund, shkruan noa.al. Jeni gjithë kohës të ac aruar, ndaj bëni kujdes.

Peshorja

Kjo nuk do të jetë një ditë e paharrueshme, por do të bënit mirë që të shmangni debatet dhe zën kat. Ruajta e qetësisë, është fitorja më e madhe.

Akrepi

Gjatë kësaj dite mund të ketë shumë shpenzime, gjë që mund t’iu nervozojë. Këshillohet që të mos acaroheni dhe të merrni masat e duhura.

Shigjetari

Ata që janë të pakënaqur dhe nuk gjejnë më pasion në punë, nuk do e gjejnë as në dashuri. Fatmirësisht me kalimin e ditëve, situata do të ndryshojë në të gjitha sferat e jetës tuaj.

Bricjapi

Gjatë kësaj dite, do të keni një dëshirë të madhe për t’u çliruar nga një sërë situatash të vështira. Kujdes duhet treguar ndaj provokimeve dhe debateve që mund t’iu prishin humorin.

Ujori

Gjatë kësaj dite, keni nevojë për të bërë disa verifikime lidhur me dashurinë. Kjo gjë nuk do të thotë se duhet të vendosni në vështirësi apo siklet njeriun e ze mrës.

Peshqit

Do të ndiheni mjaft të lodhur dhe pa dëshirë për të vepruar. Është mirë që të reagoni, në mënyrë që të mos përfshiheni nga pesimizmi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending