Connect with us

Aktualitet

Pa filtra dhe pa fotoshop/ Ja si dukeshin vipat shqiptar 10 vite me pare

Published

on

Personazhet e njohur te ekranit kane ndare me fansat e tyre ‘pothuajse’ cdo gje nga jeta e tyre. Gjithashtu nuk kane ngurruar qe disa prej tyre te ndajne edhe fotot se si dukeshin vite me pare.

Por disa prej tyre nuk do te donin t’i benin kurre publike dhe madje mos te ekzistonin as ne albumet e tyre personale. Nese kthehemi pas ne kohe shikojme qe shume gjera kane ndryshuar nese shikojme disa prej vajzave te njohura , qe gjate ketyre viteve kane bere nderhyrje plastike dhe krahasimi me fotot e se kaluares i nxjerr ato zbuluar.

Ne kete artikull do te shikoni se si dukeshin 10 vite me pare disa nga personazhet Vip te ekranit shqiptar.

Fotot jane origjinale dhe pa asnje ndryshim , te paprekura fare.

Ja si dukeshin Vip-at 10 vite me pare , me te rinje , me ndonje defekt te vogel estetik por qe ngjajne shume bukur keshtu.

Flori Mumajesi ka ndryshuar shume por per mire. Arsyeja qe ai tani duket me i pashem eshte vetbesimi dhe rritja ne biznes dhe karriere.

Nje ndryshim pozitiv ne vite ka edhe Majlina Bregu. Duke filluar nga portreti dhe deri te linjat Bregu duket shume bukur.

Nderkohe qe ne vite ka eksperimentuar pa fund me floket, moderatroja Xhemi Shehu ka qene gjithmone nje bukuroshe.

Per keto 10 vite Ciljeta nuk ka ndryshuar aspak dhe eshte po njesoj.

Para 10 vitesh Eni ishte akoma nje femije ndersa tani motrat Koci jane zbukuruar edhe me shume.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending