Connect with us

Aktualitet

Nje shoqeri perfekte si e Xhemit dhe Arbanes/ Ja 5 arsye pse duhet te kemi nje shoqe si Xhemi

Published

on

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani ruajne nje shoqeri prej vitesh me radhe qe te gjithe do ta kishin zili . Ato kane nje marredhenie sikur te ishin motra dhe nuk i degjojme kurre te zihen por i shohim gjithmone bashke..

Ne kete artikull do te lexoni 5 arsyet pse te gjithe do te deshironin te kishin nje mike si Xhemi :

1.Xhemi hidhet gjithmone ne sulm per te mbrojtur dhe permendim ketu rastin e fundit ku Evis Mula e sulmoi publikisht Arbanen. Evisi u shpreh se kur Arbana mori vesh se ajo do te drejtonte “Top Fest” u tmerrua dhe pas kesaj Xhemi postoi nje foto me Arbanen. Moderatorja thumboi “Evisi po te kerkonte”.

2. Xhemit nuk i mbetet hatri per “like e komente” dhe nuk eshe shoqe per interes. Nje komentues i vuri ne dukje Xhemit se Arbana nuk i ben like fotove te saj duke shkruajtur : “Aman mi Xhemile po si nuk pashe nje foto te Arbanes pa like-n tend, kurse Arbana fotot e tua pothuajse kurre, pse keshtu?” “Te falet Naze se me syze je”, u pergjigj Xhemi duke treguar se nuk merret me keto “vogelsira”.

3. Xhemi i pranon shakate dhe kete e verteton rasti kur Arbana i postoi Xhemit nje foto me maske ne fytyre. Arbana shkruante : “Nje fytyre e zakonshme, ne nje moment e Xhemi Shehut”. Xhemit nuk i ngeli aspak hatri por pas publikimit te fotos mes vajzave nisen batutat.

4. Xhemi dhe Arbana jane shoqe te verteta dhe nuk mbajne meri me shume se dy ore. Ndaj moderatorja Xhemi eshte shprehur : “Edhe ne zihemi, por kurre nuk mbajme meri. Maksimumi na zgjat dy ore , madje nese nuk takohemi ja ndjejme shume mungesen njera-tjetres”

5. Arbana dhe Xhemi jane nje familje dhe kalojne shpesh kohe ne shtepine e njera-tjetres. Po ku ka me bukur qe edhe djemte e tyre jane shoke me njeri-tjetrin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Kush ishte djali qe puthi ?/Ja cfare pohon Tea ne instagramin e saj me deklaraten e plote

Published

on

Tea eshte personazhi qe ka krijuar me shume protagonizem nga te gjithe ne emisionin “Per’puthen”. Pas “drames” qe ndodhi mes saj dhe Beartit, qe askush nuk e priste, dje ajo hodhi dyshime per nje lidhje me nje djale tjeter.

Story qe hodhi dje tronditi gjithe fansat e saj dhe ne te njejten kohe Beartin. Diten e sotme ajo ka hedhur nje pyetesor per fansat dhe ata e kane pyetur pikerisht per kete gje.

Tea thyeu heshtjen duke u pergjigjur ne storyn e saj. Ajo tha qe ai ishte vetem nje mik i vjeter dhe mes tyre nuk ka dicka me shume se kaq.

Pervec kesaj, Tea thote qe kur te vije koha per lidhje romantike, ka shanse shume te medha qe askush sdo te dije asgje  dhe ne kete menyre i mbyll gojen te gjite atyre qe kishin dyshime per te.

Ajo ka vendosur qe te hedhi pas cdo gje qe ndodhi ne “Per’puthen” dhe te vazhdoje me jeten e saje ne privatesi. Sic tha dhe ne intervisten e saj te fundit, Tea i sqaroi te gjitha per “kapitullin e perputhen” dhe tani nuk do te pyetet me per te.

Per sa i perket jetes se saj private, ajo ka vendosur qe te mbaje gjithcka ne fshehtesi qe ketej e tutje. Por e sigurt eshte qe fansat e saj do te kene gjithnje dyshime per kete.

Continue Reading

Aktualitet

“Ti s’di ta drejtosh emisionin Perputhen”, Bora Zemani i kthehet ndjekësit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani tani prezanton programin me te ri televiziv “Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring’ dhe ‘Vizion Plus’.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Moderatorja e njohur ndan me ndjeksit e saj momente edhe nga jeta private pervecse nga daljet televizve.

Se fundmi ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje foto ku shfaqet ne studion e emisionit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente te ndryshme nga ndjekesit.
Nje prej tyre i ka shkruajtur se Bora nuk di qe te drejtoje emisionin ‘Per’puthen.

“Me vjen keq, por s’di ta drejtosh kete emision”, shkruan ndjekesja.
Moderatores i ka rene ne sy ky koment dhe nuk ka ngurruar qe t’i ktheje nje pergjigje epike.

Zemani ka shkruajtur: “Mos te te vije keq fare. S’ke ç’i ben”.

Kujtojme se Bora ne cdo dalje televizve kujdeset per cdo detaj qe nga zgjedhja e veshjes dhe deri tek grimi.

Continue Reading

Aktualitet

Me strece leopard dhe me barkun jashte/ Shikoni cfare trupi si ngjale ka bere Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte nje nga kengetaret me te pelqyera dhe me te mira per publikun. Sonit i shtohet edhe me shume hijesha sado qe vitet kalojne.

Ajo ka treguar se gjithmone ben kujdes te madh per mirembajtjen e linjave trupore.

Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet ne palester dhe e veshur me rroba sportive. Nepermjet ketyre fotove Soni na e verteton edhe nje here qe pavaresisht moshes gjithmone do te duket rrezellitese.
Ne sy bie barku i sheshte plot muskuj dhe linjat perfekte.

Edhe pse eshte nene, ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje, imazhi i kengetares eshte i kuruar deri ne detaje.

Continue Reading

Trending