Connect with us

Aktualitet

Pushimet luksoze te vipave shqiptar/ Ja ku po i kalojne ditet e nxehta VAJZAT VIP

Published

on

Destinacioni kryesor ku VIP-at kane vendosur t’i kalojne pushimet kete vit eshte Shqiperia. Nuk na kane munguar fotot me rrobabanjo ne rrjetet sociale pergjate diteve me diell pe rvelues..

Me poshte shikoni se ku kane zgjedhur Vip-at ti kalojne pushimet dhe shume prej tyre kane zgjedhur si destinacion Vloren kete vere.

Dhermia ka qene vendi ku kane zgjedhur te pushoje Elita Rudi dhe Gjiko. Ata kane ndar vazhdmisht foto ne rrjete sociale bashke me te voglin e tyre,Zerin.

Pasi eshte kthyer nga Los Angeles ,Kejvina Kthella po pushon ne Golem tek Mali i Robit. Destinacioni tjeter qe ajo ka postuar foto ne rrjetet sociale eshte Thethi.

Mali i Zi eshte vendi qe kane pushuar Romeo dhe Jonida.. Fotot ne rrjetet sociale nuk kane munguar dhe dyshja e ka pranuar hapur lidhjen e tyre.
Se bashku me Sian dhe Joelin ,Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kane zgjedhur qe kete sezon veror te eksplorojne jugun e Shqiperise.

Para disa ditesh ishin ne Jale ndersa tani Ariana dhe Ermal Fejzullahu po pushojne ne Dhermi.

Karant inen e kaloi ne Kroaci ndersa tani Oriola Marashi po shijon pushimet me Ers Grezda, partnerin e saj.

Vlora eshte destinacioni i pushimeve te Nevina Shtylles e cila po pushon te Ishulli i Sazanit.

Ne Dhermi po ashtu ndodhen edhe Florjan Binaj, Salsano Rrapi dhe Irgen Cela. Flori ka publikuar foto dhe nga Himara.

Ksamili ,Saranda eshte zgjedhur si destinacioni i pushimeve te Julian Dedes.

Kristina Baki dhe Adrola Dushi kane vendosur t’i kalojne bashke pushimet ne Ksamil.

Permeti dhe llinxhat ne Benje jane zgjedhja e Delinda dhe Eldo Dishes.
Ne shoqerine e Ervin Kurtit, Lei Kraja ka pushuar ne Hamalle, Durres e me pas ne Vlore.

Himara eshte vendi qe po pushojne Venera Lumani dhe Lind Islami.

Antalya e Turqise eshte destinacioni i Dojana Memes.

Ndersa Einxhel Shkira ka udhetuar jashte Shqiperise drejt Indonezise per te pushuar.

Eni festoi ditelindjen para pak ditesh dhe bashke me Genc Prevlukaj kane zgjedhur Durresin.

Dhermia ka qene vendi i pushimeve te Bora Zamanit dhe Donald Veshaj te cilet kane publikuar foto me njeri tjetrin. Dyshja e kane konfirmuar zyrtarisht lidhjen e tyre.

Edhe Enca ka pushuar ne Dhermi e cila duke vene ne pah format tr upore ka ndare vazhdmisht foto me rrobabanjo.

Ne Dhermi po ashtu ka shkuar edhe Alba Hoxha. Pak pas hapjes se vendit nga karantina ajo ka nisur pushimet.

Ne rrjetet sociale Alketa Vejsiu ka shperndare foto dhe video duke treguar qe po i kalon pushimet ne Himare dhe Jale.

Vlora ka qene destinacioni i pushimeve per Arilena Aren. Fotot e nxehta me rrobabanjo nuk kane munguar ne rrjetet sociale.

15 Comments

15 Comments

 1. Pingback: buy cc dumps

 2. Pingback: 쿠쿠티비

 3. Pingback: cyber security in banking

 4. Pingback: albino mushrooms

 5. Pingback: 5 Simple Steps To Creating Growth With A Gaming Website

 6. Pingback: digital transformation service providers

 7. Pingback: cz firearms

 8. Pingback: trực tiếp bóng đá

 9. Pingback: 레깅스룸

 10. Pingback: swiss omega butterfly flying series multifunctional mens watch 2

 11. Pingback: ip stresser

 12. Pingback: sbo

 13. Pingback: forum cvv dumps

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending