Connect with us

Aktualitet

Do ju bejen nje oferte te re pune/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje per ndryshime

Published

on

RESPEKT DHE VLERESIM

E Merkur dt 8 Korrik dhe Aferdita ne Binjak eshte ne lidhje me Asteroidin Astrea

Aferdita ne Binjak tregon nje menyre te pa stresuar ne rregullimin e marredhienieve

Asteroidi Astrea eshte me pak i njohur por ka te beje me te drejten ne nje bote qe respekton natyren thjeshtesine bashkeudhetaret dhe paqesisht kerkon te kete nje ecuri te qete te drejte dhe ne harmoni me ambjentin

Edhe nese kjo nuik ndodh atehere ajo largohet pra Astrea duke ruajtur pasterine e shpirtit duke ju shmangur prapaskenave dhe prandaj ndodhet ne yjesine e Virgjereshes

Me zgjedhje cilesore ose me qellime te pastra apo ndjenje te sinqerte do arrijme te largojme ata qe ju detyrojne te kaperceni cakun tuaj apo ekstremin tuaj ose ofendojne personalitetin tuaj

Dashi

Duhet te beni per vete nje sjellje me te denje dhe me paqesore ne lidhje me njerzit qe keni perreth dhe qe kane rendesi per ju

Demi

Cdo shpenzim apo vlere ne jeten tuaj erotike duhet ta tregoni jo per mburrrje por si nje mundesi qe e keni krijuar me aftesite tuaja dhe do ta
shijoni shpirterisht

Binjaket

Ka ardhur momenti te keni aq mundesi dhe shanse sa te ndjeheni te ekuilibruar dhe kjo do beje te tregoni maturi dhe dashuri edhe per te tjeret

Gaforrja

Nese qellimi justifikon mjetin sot do kuptoni se mjeti nuk justifikon qellimin Cdo qellim dhe levizje ne jeten tuaj duhet te kete burim shpirteror

Luani

Duhet te zini nje pozicion ne shoqeri apo ne jeten sociale pasi e keni humbur disi rendesine dhe vleren Jo cdo gje qe shkelqen eshte flori dhe kjo ka nje te vertete per ju

Virgjeresha

Nese keni mbetur shpirt i paster ne tregun e biznesit dhe te shkembimeve monetare sot e drejta duhet te behet mbrojtsja juaj dhe te vleresoheni si asnjehere

Peshorja

Do keni njohje shume cilesore te cilat do kerkojne nje ngritje edhe ne jeten tuaj per tu mgritur ne lartesine e duhur per te patur nje marredhenie korrekte

Akrepi

Vleren dhe respektin per ju do ta kuptoni se sa do ju vleresojne akoma edhe ekonomikisht ne marredhenie te ndryshme qe kane me ju As nje keshille nuk jepet falas ka rendesi per ju sot

Shigjetari

Do ju bejen nje oferte te re pune apo universi ka nje pune te re per ju Cfarre e ka detyruar energjine e qiellit te mendoj keshtu ndoshta do ta zbuloni rruges

Bricjapi

Edhe brenda mureve te shetpise do shikoni se kush investon apo eshte me i
vlefshem ne perditeshmeri apo ne ide te cilat perparojne familjen

Ujori

Nje dite cilesore sot per ju ne lidhje me ndjenjen dhe sjelljen ne jeten erotike Do keni ndjenjen e drejtesise te pastertise dhe te vleresimit

Peshqit

Do ishte mire te vleresonit nje manaxhim te mire te familjes shtepise dhe njezve te afert Nje mundesi lezimi apo udhetimi me persona te dashur do ju shtoj respektin per veten

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending