Connect with us

Magazina

Dashuria nuk zgjati shume/ Keto jane 6 martesat me te shkurtra te VIPAVE shqiptar

Published

on

Bukuroshja e Top Channel, Kristela Gjoka e cila ndenji e martuar me Nogen vetem per pak dite eshte rekordi i marteses me te shkurter ne Shqiperi.
Me pas permendim Bleona Qerretin, Kastro Zizon, me martesen e tij te dyte , Tunen apo edhe Endri Priftin.

1-Ne korrik te 2016 bukuroroshja prezantuese e Top Chanel Kristela Gjoka u martua me kengetarin Noga. Cifti u nda pak dite me pas kur u mesua se biondia simpatike ishte shtatezane. Ata hodhen akuza pas ndarjes ku nje prej tyre ishte aborti i femijes se tyre pa lejen e Noges.

2. Bleona Qereti qendroj vetem dy muaj e martuar me biznesmenin Gani Bardha. Gani filloi te publikonte foto me te dashuren e re pas ikjes se Bleones ne SHBA. Cifti tha se ndarja kishte ndodhur shume me heret.

3.Ne prill te 2012-s Kastro eshte martuar ne fshehtesi te plote me prezantuesen nga Kosova, tashme nene e vajzes se tij Nia. Ata jane ndare vetem 4 muaj me pas dhe kjo ndarje erdhi pak kohe pas lindjes se vajzes. Kastro dhe Erleta pas kerkeses per divorc akuzonin njeri-tjetrin neper intervista.Per hir te vajzes se tyre Kastro dhe Erleta i kane qetesuar gj akrat.

4. Martesa e kengetarit korcar Endri Priftit eshte martese e trete me e
shkurter e showbizit shqiptar. Per pak muaj Endri ka qene i martuar me nje shtetase greke dhe sipas kengetarit secili zgjodhi rrugen e vet me vone.

5. Me bashkeshortin e saj te pare Rilindin ,Tuna ndenji vetem nje vit e martuar. Ne prill te 2010-s ata bene nje dasme gjigande dhe u ndane ne maj te 2011-s. Tuna se fundmi eshte bere nene e nje djali me partnerin e saj Patris Berisha ndersa Rilindi pak kohe me vone u martua.

6. Klaudia Pepa dhe Albi Nako qendruan te martuar vetem tre vite. Ata u ndan para se balerina e njohur te nisej per te vazhduar karrieren e saj ne itali. Deklarata e balerines beri buje sepse e quajti ish-bashkeshortin te afert si nje vella. Pas ndarjes ata kane deklaruar se jane miq.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Magazina

“Vetem e bukur qe nuk je”/ Rudina Dembacaj kapet me komentuesen dhe e ben per 1 lek

Published

on

Pasi u be e njohur tek emisioni i humorit ‘Al Pazar’, Rudina Dembacaj beri emisionin e saj.Me pas ate e pame nen moderimin e emisionit ‘ Mos i fol shoferit’ ne te cilin pati shumellojshmeri skecesh.

Aktorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh publikon foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ne nje prej fotove te postuara, pervec shume komenteve pozitive, Rudina mori nje koment te cuditshem. Ndjekesja shkruan : ‘ Vetem e bukur nuk je!!’ dhe Dembacaj nuk hezitoi qe t’i kthente nje pergjigje epike.

“Ti vetem sy ne ball nuk paske!”, shkruajti ajo.

Rudina i kthen pergjigjet me shume stil dhe cdo gje e merr me shume sportivitet.

Pervec ketyre komenteve, aktorja mbetet nje person shume pozitiv dhe e dashur per publikun shqiptar.
Kujtojme se ne diten e pare te vitit 2021, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorezuan dashurine e tyre.

Continue Reading

Magazina

E mbani mend Olen e ”Perputhen”?/ Shikoni si duket ajo me rroba b anje e zh veshur ne plazh

Published

on

Fale pozave tejet prov okuese, ish konkurrentja e emisionit ‘Perputhen’ Ola Zenelaj eshte kthyer ne qender te vemendjes. Se fundmi ajo ka publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ nje foto ku shfaqet e veshur me bik ini ne ngjyre jeshile.

Ato qe bien ne sy jane format trupore perfekte te trupit te saj. Ola eshte komentuar shume per lidhjen e saj me Muratin por tani ata nuk publikojne me foto bashke.

Pas daljes nga programi si cift, ne nuk i kemi pare me bashke. Fansat e tyre aludojne qe dyshja i ka dhene fund lidhjes se tyre por as Ola e as Murati nuk kane dhene asnje shpjegim per kete.

Kujtojme se hyrja e saj ne emision ishte madheshtore, me nje kercim sen sual pas nje dere sekrete.
Ola eshte vetem 22 vjece dhe jeton ne Tirane. Ajo ka treguar se studion per shkenca poltike dhe punon si agjente marketingu ne nje kompani private.

Continue Reading

Magazina

Bora Zemani dhe Zaimina Bejne “XING” me fustanin 1000€/ Kujt i shkon me shume veshja?

Published

on

Emisioni qe ajo moderon eshte nje nga emsionet me shikueshmeri me te larte. Moderatorja e ‘Perputhen’, Bora Zemani e ka nisur karrieren e saj duke moderuar nje emision per femije.

Tani ajo eshte nje nga vajzat me simpatike dhe terheqese te ekranit. Ne cdo dalje ajo shfaqet e kuruar deri ne detaje dhe linjat e saj trupore jane per t’u pasur zili.

Po ashtu edhe Zajmina Vasjari renditet si nje nga femrat me te bukura shqiptare. Ajo kujdeset shume per pamjen e saj dhe eshte nje femer e pavarur.

Tashme ajo eshte shkeputur nga muzika po shpesh ne rrjetet sociale publikon foto te ndryshme me familjen e saj.

Te dyja bukuroshet vishen shume stil dhe kete here kane bere ‘xing’. Zaimina dhe Bora kane veshur nje fustan ne ngjyre jeshile, te care te kemba dhe me dekolte te hapur.

Ato duken shume bukur me kete fustan i cili u nxjerr ne pah linjat trupore dhe ne nuk mund te bejme dot dallime se cila ngjan me bukur.

Continue Reading

Trending