Connect with us

Aktualitet

Nuk e lane rehat as tani qe eshte shtatzane/ Ish kolegia cfare nuk thote per Arbana Osmanin

Published

on

Ne emisionin “ Wake up” ishte e ftuar kengetarja dhe sopranoja e njohur Evis Mula. Ajo i eshte kthyer pasionit te vjeter dhe ka kujtuar me nostalgji Kohen kur prezatonte Top Fest 1..

Deklarata e saj lidhur me moderatoren e njohur Arbana Osmani ishte ajo qe terhoqi me shume vemendje. Evisi tregon se Arbana u tmerrua kur mori vesh se ajo do te drejtonte “Top Fest”.

Sopranoja tregoi : “Arbana Osmani u tmerrua atehere se drejtonin radion dhe befas dola une. Sigurisht h elmi doli rruges sepse finalen nuk e bera une. Mbaj mend qe ndodhi keshtu. Une e kujtoj me nostalgji te jashtezakonshme periudhen kur ka qene Tani drejtues i ketij superinvestimi.

Kisha ardhur per nje program, Top Select. Nderkohe Bojken Lako dhe Aldon Lipe qe kane qene atehere, qe me bejne ne audicion dhe me hipin te pjesa ku ka qene podiumi i velinave te fiks fare dhe me thone improvizo. Kur po shkoja ne shtepi me marrin ne telefon dhe me thone se Tani ka pare audicionin tend dhe eshte dashuruar me tipin tend, do jesh drejtuesja e Top Festit”.

Duke vleresuar arritjet e Arbana Osmanit si moderatore ,Evisi nder te tjera tha : “Ajo eshte gazetare shume e mire dhe me vjen mire qe ka arritur aty ku ka arritur. Me vjen pak keq, sepse ka pasur dhe shume vajza te talentuara pas meje qe kane gjetur menyren per t’ia vene sterkembeshin. Arbana duhet thjesht te pranoj se ate kohe ka patur shume te rinj te mire dhe shume me te afte, qe nuk dihet se ç’ndodhi qe u shkeputen me vone.”

Isli Islami moderatori e emisionit i tha Evisit se ndoshta duhet t’i bente nje telefonate Arbanes per t’i sqaruar pakenaqesite e te kaluares .

Gjithashtu ai i tha Evisit se perderisa Arbana nuk ndodhej ne studio nuk mund te flisnin per te pasi kjo ishte shume e papershtatshme.

4 Comments

4 Comments

  1. Pingback: get it now

  2. Pingback: Bilad Alrafidain University |Bilad |Alrafidain |college students

  3. Pingback: cannabis oils

  4. Pingback: Buy MDMA Drug

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending

error: Content is protected !!