Connect with us

Aktualitet

Duhet ti beni syte kater/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 3 KORRIK 2020

LUMTURI EROTIKE

E Premte dhe hena do jete ne Shigjetar ne nje shenje qe i jep drite dhe rigjenerim te Shpirtit

Por Hena sot nuk bene lidhje me asnje Plante te rendesishem dhe eshte ne rruge qorre ose jashte Kontrrollit

Kjo ngjan sikur te jemi nje Meteor

Ky moment mund te zgjas disa minuta ose disa ore

Kjo eshte faza kur hena kalon nga nje shenje ne nje shenje tjeter
Por sot hena do jete ne shigjetar

Ne kete periudhe sot nuk duhet te hapim nje biznes apo te merremi me veprimtari te rendesishme te qendrojme te qete dhe te merremi me nbricimin e brendshem shpirteror

Duhet te shmangim blerjet HAPJE BIZNESI Intervista per pune nuk duhet te bejme dhe marreveshje

Dashi

Sot dita premton per biseda me te lirshme large serioziteteve dhe pergjegjesive Shikoni mundesine te beni nje udhetim qetesues

Demi

Do ndjeheni pak vetem shpirterisht dhe kjo do kerkoj vemendjen tuaj ne nje momnet ku duhet te kerkoni dike patjeter per tu shprehur apo kaluar pak pasion

Binjaket

Sot do tu afrohet nje propozim ne planin personal me shume se ne planin profesional Do ishte mire ti jepnit pak kohe vetes dhe te mos merrni vendime te shpejta

Gaforrja

Nje udhetim pune mund ta beni por jo te gjate dhe te shoqeruar me njerez qe jane pozitive ne natyre Po keshtu do keni propozim per nje ndryshim pune Kujdes ne vendime

Luani

Nje femer do perpiqet tju ndryshoj psikologjine dhe humorin por ne te njejten kohe do ju mbaj mbyllur ne kontrrollin e saj ose ne guacken tuaj Do keni dite shume romantike

Virgjeresha

Sot do degjoni gjera interesante ne lidhje me nje te njohur nga rrethi i shoqerise Kjo mund te ndikoj edhe ne disa ceshtje tuajat te jetes personale

Peshorja

Do merrni nje publicitet te dukshem sot ne lidhje me punen dhe do tu afrohet nje pozicion i rendesishem Preferoj tju them ta mendoni pak me shume

Akrepi

Nje ceshtje e rendesishme ekonomike do perparoj por ju me mire sot te mos beni berje te rendesishme apo levizje te rendesishme ne planin ekonomik

Shigjetari

Hena sot ne shenjen tuaj do jete paksa jashte rruges se saj por kjo nuk
do te thote qe nuk jeni ju ne rrugen e duhur Madje duhet ta vleresoni momentin per ndryshime te mira

Bricjapi

Nje projekt pune sot mbetet i bllokuar per tu hapur ne ditet ne vazhdim
apo per te dal te gjitha te vertetat ne shesh dhe te plotesohet keshtu pazelli ne lidhje me kunderhtaret dhe nje prapaskene apo problem

Ujori

Hena ne shigjetar sot duket sikur nuk ju jep qellimin apo drejtimin e duhur dhe ju le paksa pasiv e cakerrqejf Mund ta shijoni edhe keshtu momentin e bukur

Peshqit

Nje ceshtje e rendesishme karriere do dali ne drtite por kjo nuk do jete nje konfirmim per nje ecuri te qendrueshme dhe pozitive Keshtu qe mos u nxitoni te nbeni gjera te rendesishme edhe ne planin personal

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Trending