Connect with us

Magazina

Si shoqe me vazjat e bashkeshorteve/ Keto jane VAJZAT VIP qe u lidhen me burra te martuar me pare

Published

on

Me femijet e partnerit te saj Markut e sidomos me vajzen e tij, Rudina Dembacaj ka nje raport shume te mire. Rudina poston shpesh foto te tyre se bashku.Ajo dhe Erta jane si dy shoqe te ngushta por artistja i i ka quajtur femijet e Markut familje.

Ajo eshte shprehur :

“Nuk e di nese do t’ja dal te jem afer vendit te nenes se tyre, por jam nje shoqe shume e mire.

Nuk eshte e lehte te arrish t’u kthesh buzeqeshjen femijeve dhe prinderve te Markut pas lendimit qe kane perjetuar, por une ja kam arritur mrekullisht”

Joelle , vajza e Alban Dudushit dhe Bieta Sulo jane gjithashtu shoqe te ngushta. Bieta poston video dhe foto ku shfaqet me Joellen duke treguar per marredhenien e tyre shume te veçante.

“E njoh Joelle qe femije. E kam thene qe Joelle s’kam dashur kurre t’i bej mamane, por perkundrazi, jam shoqja me e madhe. Besoj qe ka ndikuar dicka sepse sa here qe vinte te shtepia tregoja nje lloj perkujdesjeje ndaj saj”, ka treguar Bieta.

Raportin shkelqyer me dy vajzat e Klodit nga martesa e tij e pare Zaimina e ka treguar shpeshhere.

Biznesmenia nuk i ka ndare asnjehere dy vajzat e tij nga Khloe dhe ne çdo feste, mbremje familjare apo kartoline Krishtlindjesh, tre vajzat jane bashke.

Pervec kesaj Zaimina ka thene:

“Kam nje marredhenie jashtezakonisht shume te bukur. Ato jane vajzat e bashkeshortit tim, por jane edhe gjaku i vajzes sime dhe motrat e saj. Ato jane pjese e familjes dhe jane dy vajza te mrekullueshme”.

Afrona Dika gjithashtu shkon shume mire me Taren,vajzen e Bleros. Ajo i ben dhurata, kalojne shume kohe bashke dhe gjithmone poston foto me vogelushen.

Afrona i ka dedikuar keto fjale Tares:

“Te kam takuar rreth 5 vjet me pare si nje vajze e vogel e bukur. Koha fluturon ne menyre te shpejte. Shiko ate qe je bere sot. Nje vajze kaq e mire dhe e edukuar fale te dy prinderve tuaj”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Magazina

“Dukesh sikur nuk sillesh mire me Arbanën”/ Ja si i kthehet Xhemi ndjekëses

Published

on

Miqesia e tyre eshte gjithmone ne qender te vemendjes mediatike. Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu jane mike prej shume vitesh dhe gjithmone ndajne me fansat e tyre foto apo video te ndryshme. Dy mikeshat shfaqen gjithmone bashke duke na treguar se miqesia e tyre eshte shume e forte edhe pertej ekranit.

Por nje ndjekese e Arbanes nuk mendon keshtu. Ajo eshte shprehur se Xhemi nuk eshte aspak e sinqerte me te.

Ne nje prej fotove qe Arbana ka publikuar Xhemi ka shkruajtur: “E shef sa mire kur duron”. Pikerisht ketu nje ndjekese nuk eshte stepur per te shprehur mendimin e saj ne lidhje me keto komente dhe ka shkruajtur: “Se ç’ben ca komente ti mi Xhemi. Gjithmone sa here poston Arbana ti dukesh sikur tallesh, me thene qe ja te shkrujta meqenese te kam shoqe s’te lashe pa shkruar gje. Keto komentet e tua s’i hyn ne pune asnje shoqeje”

Me pas edhe Xhemi ka replikuar duke i thene : “Ti se di sa ne pune me hyn ky komenti jot pershembull”

Continue Reading

Flitet se

Flet Diona/ Nuk eshte e vertete qe une e ndava Andin nga Jasmina

Published

on

Konkurrenti i emisionit ‘Per’puthen’ Andi Artani ka qene shkaku qe kenga ‘Sheqer’ e Diona Fones eshte komentuar nga te gjithe.

Ishte pikerisht pjesemarrja e tij ne kete klip ajo qe ka shkaktuar edhe debate me Jasminen.

Jasmina ne ate kohe eshte shprehur hapur se eshte ndjer shume xheloze. Ndersa Diona teksa ishte e ftuar ne emisionin ‘Soiree’ me Jonida Shehun eshte pyetur edhe ne lidhje me kete histori. Ajo ka treguar se midis tyre ka patur vetem nje bashkepunim professional. GJithashtu Diona ka treguar se Andi i ploteson te gjitha kriteret qe ajo kerkon per mashkullin qe deshiron ne jeten e saj.

Me poshte do te lexoni disa nga pergjigjet e Diones gjate intervistes:

Diona Fona: I kam degjuar keto lajme, me kane rene ne vesh.

Jonida Shehu: Je shqetesuar per keto lajme?

Diona Fona: Jo aspak fare.

Jonida Shehu: Nuk ndihesh keq qe je bere preteks te ndahet nje çift?

Diona Fona: Çka duket ne televizion, nuk eshte e verteta. Gjithmone duhet te lesh hapesire qe te mendosh qe eshte ndryshe historia. Nuk eshte qe edhe i kam percjelle. Ata si çift nese kane vendosur qe te ndahen, kane vendosur qe te ndahen per arsyet e veta. Une nuk kam lidhje. Une kam pasur bashkepunim profesional. E kam marr si model, si aktor ne spot edhe kaq.

Jonida Shehu: Ne nje rrethane tjeter, ne nje kohe tjeter, nese nuk do kishim te benim me kete bashkepunimin profesional, mund te ishte Andi steriotipi i nje djali qe mund t’i pelqente Diones?

Diona Fona: Andi eshte shume i mire ne te gjitha aspektet dhe kam shume respekt per te. Eshte shume djale i mire. Mendoj qe e ka menaxhuar situaten shume mire. Po more, pse jo. Ka sene shume te mira te nje djali, s’i dihet. (duke qeshur).

Continue Reading

Magazina

Dikur ka qene shume e shendoshe por shikoni si duket sot Rudina Dembacaj me rroba banje

Published

on

Rudina Dembacaj ka bere per vete te gjithe publikun shqiptar me ciltersine dhe transparencen e saj. Ajo e ka filluar karrieren e saj ne nje prej emisioneve me te ndjekura te humorit ‘AL Pazar’. Me pas Rudinen e kemi pare nen moderimin e emisionit t saj ‘ Mos i fol shoqerit’ i cili ishte shume i sukseshem.

Aktorja e njohur eshte nene e nje vajze te quajtur Viktoria. Rudina eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone ndan me ndjekesit moment te ndryshme nga perditshmeria e saj. Se fundmi ajo ka publikuar nje foto ne ‘ Instagram’ ku shfaqet ne plazh me nje pal rroba banjo te kuqe. Rudina duket se eshte kujdesur goxha per trupin e saj sepse ndodhet ne super forme.

Bashkengjitur fotos ajo shkruan: ‘ Shume me pelqen vetja, sinqerisht!’ . Tashme Rudina njihet per komentet e saj epike me plot vetebesim.

Kujtojme se tani aktorja e njohur jeton bashke me partnerin e saj Markun, me femijet e tij dhe me Viktorian.

Continue Reading

Trending