Connect with us

Aktualitet

Me shpejt sec e prisnim/ Arbana Osmani zbulon se kur do te vije ne jete bebushi

Published

on

Po vjen, po vjen! S’ka pushime per Arbanen kete vit, ja kur vjen ne jete bebushi

Arbana Osmani moderatoja e njohur pasi na tregoi se shume shpejte do te behet nene per here te dyte eshte vene ne qender te vemendjes se shtypit roze.

Shume detaje rreth shtatezanise jane zbuluar sic mund te permendim gjinin e bebushit edhe pse Arbana ka qene shume e rezervuar per kete pjese.
Shume pak kohe me pare, pervec thashethemeve , u zbulua se Arbana pret nje djale.

Stafi i “Dua te te bej te lumtur” kishte zgjedhur per autoren e emisionin rroba bebi ngjyre blu ku u nenkuptua dhe gjinia e bebushit.

Sa i perket muajit te shtatezanise ne te cilin ndodhet moderatorja eshte treguar gjithashu e rezervuar por sot na e ka treguar si me stil. Duke e pyetur se ku do te shkojne kete behar, Eraldo Rexho ka publikuar nje foto me Arbanen e cila i pergjigjet “Ne maternitet do vemi”.

Dalengadale mesa duket po i vjen fundi pritjes se embel. Nga kjo kuptojme se Arbana ndodhet ne muajt e fundit te shtatzanise.

Ky do te jete femija i pare per regjisorin Eduart Grishaj pasi Arbana eshte nene e nje djali qe e ka me bashkeshortin e saj te pare.

Cifti e konfirmuan lidhjen vitin qe lame pas ndersa tani nuk i fshihen me publikut.

Arbana dhe Eduarti tregojne hapur çdo gje edhe lajme te bukura si ky i pritjes se embel.

14 Comments

14 Comments

  1. Pingback: sa gaming

  2. Pingback: travel tips and tricks

  3. Pingback: Order cheap magic mushroom where to buy

  4. Pingback: dumps with pin shop

  5. Pingback: sbobet

  6. Pingback: visit website

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Ja cilat jane shenjat me korrekte te zodiakut, sipas Meri Shehut . . .

Published

on

Jo te gjithe e dine se nje sjellje e caktuar mund te varet nga shenja e zodiakut qe i perkasin. Do flasim per shenjat me korrekte te horoskopit, ato qe ngjallin besim ne shikim te pare dhe qe nuk do te tradhtonin kurre askend. Te gjithe mundohen ose te fshehin pikat e forta ose te dobeta te tyre ose ti tregojne. Ja se si mund ti percaktosh ato nga sjellja se kujt i perkasin ne horoskop . . .

1.Akrepi

Ne vend te pare ne kete renditje kurioze gjejme shenjen e Akrepit.Personat e lindur ne kete shenje te zodiakut jane shume te sinqerte, pavaresisht atmosferes se misterit qe i ka shoqeruar ato gjithmone.Per ata qe kane lindur ne kete shenje te zodiakut,nje marredhenie duhet te kete si themel sinqeritetin, perndryshe nuk ia vlen te vazhdoje.Pikerisht per kete arsye, te lindurit e kesaj shenje te horoskopit jane te besushem,korrekt dhe te sinqerte me te gjithe, vecanerisht nese behet fjale per persona per te cilet ata kujdesen shume.

2.Virgjeresha

Ne vendin e dyte ne kete renditje gjejme edhe shenjen e Virgjereshes.Njerezit e lindur nen kete shenje te zodiakut jane te fiksuar ne perfeksion.Cdo gje duhet urdheruar dhe nen kontroll,asgje nuk i shpeton kurre. Te lindurit ne kete shenje te zodiakut e mbajne shiritin shume lart, duke arritur gjithmone te japin maksimumin ne cdo gje qe bejne.Ky aspekt e ben shenjen e Virgjereshes vecanerisht te besueshme ne syte e te tjereve, te cilet i besojne verberisht nje personi te kesaj shenje.

3.Bricjapi

Ne vendin e trete ne kete renditje te vecante gjejme shenjen e Bricjapit.Njerezit e lindur ne kete shenje te zodiakut bejne perpjekje te medha per te mbajtur fjalen e tyre.Eshte nje zakon qe i shoqeron njerezit e kesaj shenje te zodiakut gjate gjithe jetes se tyre. Kjo shenje nuk i duron thashethemet dhe beson se marredheniet nuk duhet te jene kurre siperfaqesore. Per kete arsye, ata qe i perkasin kesaj shenje te zodiakut priren te jene mjaft te besueshem ne cdo kontekst.

Continue Reading

Aktualitet

Do jete shenja me me fat e muajit NENTOR/ Kjo eshte shenja qe do ti hapen portat e fatit kete muaj

Published

on

Horoskopi për muajin nëntor nuk do të jetë, siç ndodh gjithmonë, menjëherë pozitiv për të gjitha shenjat e zodiakut, por ka një për të cilin yjet do të përpiqen të rimbushin llogarinë bankare dhe të krijojnë një mjedis pune shumë më të kënaqshëm.

Parashikimet e horoskopit mund t’i bëjnë shumicën e njerëzve të buzëqeshin, por edhe ata që nuk besojnë se yjet mund të kenë ndonjë ndikim në jetën tonë të ardhshme ose të tanishme, përfundojnë duke lexuar atë që mund të ndodhë.

Horoskopi nuk është një parashikim 100% i saktë i asaj që do të ndodhë nga tani në një javë ose një muaj, por një pikënisje, për t’u përpjekur të katalizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme ato energji që udhëtojnë në kozmos. Dhe për muajin nëntor është një shenjë e zodiakut që po përgatitet për gjëra të mëdha dhe kryefjala e saj është “udhëtimi”.

Muaji Nëntor pritet të jetë absolutisht me fat për ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Kjo shenjë zjarri që ne astrologjikisht e vendosim në fillim pasi të lindurit në pranverë janë Dashi, është një personazh shumë i fortë. Muaji Nëntor premton që fillimisht të jetë i mbushur me udhëtime, të cilat nga ana tjetër do të sjellin suksese të mundshme në fushën e punës.

Udhëtimet mund të jenë udhëtime pune që do të lejojnë që shenja e Dashit të demonstrojë të gjithë vlerën e saj. Vlera që padyshim mund të kthehet në kënaqësi ekonomike. Ambicia e shenjës së Dashit do të guduliset me oferta pune shumë fitimprurëse të cilat mund të provojnë të jenë sfida.

Nëse jeni një person i shenjës së Dashit dhe po përgatiteni të ndryshoni punë ose dëshironi të përmirësoni pozicionin tuaj, bëhuni gati sepse në Nëntor horoskopi juaj ka të bëjë me paratë, udhëtimet dhe kënaqësinë e madhe. Mbajini sytë hapur dhe valixhen gati.

Continue Reading

Aktualitet

Lum kush i ka afer/ Keto jane 6 grate me te bukura dhe sensuale te horoskopit

Published

on

Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten te këto shenja horoskopi, konsideroheni më të bukur, sipas ekspertëve që merren me këtë fushë.

1. Luani: Femra më e bukur e horoskopit është luani. Ajo ka tipare të mira dhe është tërheqëse. Femra luan ka një sensualitet që të mahnitë. Ekspertët sqarojnë se këto femra kanë aftësi që t’i bëjnë meshkujt për vete me bukurinë e tyre. Tiparet i kanë të rregullta. Shenja e luanit është edhe aktorja simpatike, Charlize Theron.

2. Ujori: Shenja e ujit, është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Femra ujor i ka sytë shprehës dhe i bën meshkujt të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq te njerëzit që e rrethojnë. Shenja e ujorit është edhe kantautorja, Alicia Keys.

3. Peshorja: Femrat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto femra kanë një bukuri natyrale dhe i pëlqen thjeshtësia. Këto femra pa tualet duken edhe më bukur. Përmendim këtu edhe aktoren e famshme bukuroshe, Catherine Zeta-Jones.

4. Dashi

Kjo shenjë shpesh konsiderohet më e bukura, dhe ato zakonisht zbukurohen me elegancë të lindur.

Ato kanë një fytyrë simetrike, buzë perfekte, sy të bukur, rini dhe vrima të ëmbla në faqe që i bëjnë ato të ndryshme, ekzotike dhe, në fund të fundit, më tërheqëse se të tjerat.

5.Akrepi

Ato njihen nga tiparet e tyre të theksuara të fytyrës dhe sytë e mëdhenj në një hije të pazakontë, hipnotizuese. Përveç një pamje depërtuese, ajo mburret edhe me buzë sensuale, si dhe flokë të bukura.

Ato janë zakonisht të holla dhe të stolisura me një ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të pastër.

6. Bricjapi

Pjesëtarët e kësaj shenje njihen për figurën e tyre seksi. Edhe pse pamja e tyre është kryesisht mesatare dhe neutrale, ato bien në sy me sy të mëdhenj, më shpesh në një nuancë blu ose gri, por edhe me një buzëqeshje të bukur të sinqertë.

Zakonisht u pëlqen të vishen, kështu që rrobat e bukura janë ato që i dallojnë nga personazhet e tjerë.

Continue Reading

Trending