Connect with us

Aktualitet

Do te merrni nje pergjigje qe e keni pritur/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Marsi në shenjë jep energji ndërsa Jupiteri dhe Saturni në aspektin e kundërt tregojnë se ju po luftoni si profesionalisht ashtu edhe në mënyrë sentimentale. Në këtë drejtim, në fillim të javës, falë kundërshtimit të Hënës, do të ndjeni peshën e plotë të betejave që po kryeni. Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të mos shtyni vendime ose situata të vështira.

Demi

Kjo javë mund të sjellë një shqetësim më shumë në lidhje me çështjet ekonomike dhe financiare. Prandaj, horoskopi Paolo Fox këshillon të shmangni shpenzimet e rrezikshme. Ata që janë duke pritur për një telefonatë ose një konfirmim në vendin e punës mund të kenë lajme deri në korrik.

Binjakët

Java hapet me Hënën e favorshme dhe Marsi dhe Venusi akoma jane interesante. Deri në fund të korrikut, ekziston një kombinim i këndshëm planetar që mund të ndihmojë veçanërisht ata që kanë mbetur pa punë për shumë kohë dhe duhet të bëjnë diçka. Në dashuri ka një dëshirë të madhe për të ndërtuar, për të planifikuar.

Gaforrja

Shenjat kardinale, Dashi, Gaforrja, Bricjapi dhe Peshorja janë vërtetuar mjaft nga ngjarjet e muajve të kaluar. Ata kanë qenë ditë të vështira për të gjithë, por në veçanti për njerëzit e lindur nga shenja. Tani do të jetë e nevojshme të filloni nga e para. Çështjet e punës janë ende pak konfuze, horoskopi Paolo Fox këshillon të mos e tërheqni këtë pavendosmëri në dashuri.

Luani

Java fillon mjaft mirë, atëherë të martën dhe të mërkurën mund të pësoni një rënie të lehtë. Tani duhet të merresh me studimin ose me një çështje pune që nuk është më e njëjtë si më parë: ekzistojnë një seri dyshimesh dhe ngatërresash. Në dashuri, nga ana tjetër, ju jeni më të motivuar, kështu që astrologu këshillon beqarët e shenjës të zënë dhe të hapen ndaj takimeve të reja.

Virgjëresha

Ju jeni një nga shenjat që lehtë do të arrini të rikuperoheni nga ky moment i përgjithshëm i vështirësisë. Kur kemi një horoskop të mirë mund t’i kapërcejmë më mirë problemet dhe tensionet: sipas Paolo Fox, deri të Mërkurën do të keni mundësi të keni një burim të mirë dhe disa përgjigje të rëndësishme.

Peshorja

Fakti që ju keni Hënën në shenjën tuaj zbut pjesërisht këtë moment konfuzioni që astrologu kishte njoftuar në parashikimin e vitit. Këto ditë do të duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme. Marsi në kundërshtim tregon nervozizëm dhe tension për çështje burokratike dhe praktike. Dashuria, nga ana tjetër, mund të ndihmojë, yjet e periudhës favorizojnë marrëdhëniet.

Akrepi

Ju keni tre ditë shumë interesante, do të ishte një ide e mirë të shkëputeni dhe të përpiqeni të bëni gjëra që ju pëlqen të paktën deri të Mërkurën. Muaji korrik do të sjellë forcë dhe forcë në lidhje me ngjarjet praktike gjithashtu sepse Mërkuri është në gjendje të mirë. Ata që kanë qëndruar ende për një kohë të gjatë, tani mund të fillojnë përsëri.

Shigjetari

Paolo Fox parashikon që dita e enjte dhe e premte këtë javë do të jenë të rëndësishme, Hëna do të prekë shenjën tuaj. Në përgjithësi, ju kurrë nuk e humbni zemrën sepse në fund të fundit jeni optimist dhe nëse keni projekte që i mbani, ju jeni në gjendje të vazhdoni me vendosmëri. Në dashuri ju keni përjetuar një fazë dyshimi dhe tani është koha për të vlerësuar nëse keni personin e duhur pranë jush .

Bricjapi

Në ditën e sotme jeni shumë të zhytur në mendime , duhet të thuhet se ju më shumë se shenjat e tjera keni jetuar me peshë në muajt e fundit. Por tani ka një moment të dobishëm. Me Jupiterin dhe Saturnin në shenjën tuaj mund të riorganizoni jetën tuaj dhe në dy muajt e ardhshëm do të duhet të përballeni me situata që ju shqetësojnë edhe nëse përfundimisht do të arrini rezultatin e dëshiruar. Mundohuni të mos hiqni dorë.

Ujori

Jeta është një dhe duhet të jetohet në të mirë, për të cilën astrologi ju këshillon të armatoseni me një dozë të mirë guximi për të përballuar ndryshimet dhe transformimet që keni ëndërruar prej kohësh. Këto janë ditë të mëdha të transformimit dhe inovacionit. Përfundoni çdo gjë që nuk ju pëlqen ose nuk ndjeheni mirë më.

Peshqit

Kjo javë e re fillon mirë , lajmet e mira mund të arrijnë deri të Mërkurën. Astrologu nuk përjashton që për sa i përket punës, kjo është një fazë e transformimit, e tranzicionit. Pra, tani po mendoni se çfarë të bëni, si të veproni dhe në cilën drejtim të lëvizni. Dashuria është akoma mjaft e hutuar dhe kjo periudhë ndoshta mund t’ju ​​ndihmojë të rikuperoni.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktualitet

Me fustan te bardhe nuserie Xheni duket shume bukur

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur edhe pse eshte martuar me njeriun e saj te zemres nuk ka bere nje dasme te mirefillte.

Por disa vite me pare ne nje sfilate mode, Xhemi eshte veshur si nuse. Moderatorja ruan po te njejten elegance dhe freski si dikur.

Ajo duket e mrekulleshme dhe e kuruar deri ne detaje. Bukuria e Xhemit eshte natyrale pasi ajo nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale.

Xhemi eshte nje prej vajzave me terheqese te ekraneve shqiptare. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar, ajo shfaqet gjithmone ne forme perfekte.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me simpatike shqiptare. Pak kohe me pare ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, bashkeshortit dhe dy djemve.

Continue Reading

Aktualitet

”More 1 shpulle te ftohte nga te gjithe ne/ Roza Lati i pergjigjet Bieta Sulos pas debatit ne studio

Published

on

Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lidhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i biesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerrë jashtë e nxjerr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”  Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realizuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkak të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj…
Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga ëalli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza. 

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shp ulle te ftohte nga te gjithe ne.
Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…
Asgje personale.
Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.
Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 
Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! 
Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urre jtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”

Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ‍”

Continue Reading

Aktualitet

Me veshjen luksoze qe kushton 3200 euro/ Kjo eshte veshja qe Marina ka paguar sa qimet e kokes

Published

on

Ajo eshte nje nder femrat me terheqese te ekranit shqiptare e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje. Marina Vjollca ka ditur te beje per vete te gjithe publikun shqiptar me embelsine e saj.

Dalja e saj e pare publike ka qene ne emisionin investigative ‘Fiks Fare’. Me pas asaj ju besuan disa nga emisionet me te suksesshme ku mund te permendim ‘Top Fest’ apo ‘E diell’.

Ndersa tani Marinen e shikojme cdo te shtunen nen moderimin e emisionit te humorit ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan. Moderatorja e njohur kujdeset shume per pamjen e saj dhe njihet edhe per shpenzimet e shumta qe ben. Veshjet e saj jane gjithmone te trendeve me te fundit te kohes dhe shume te kushtueshme.

Ne nje foto te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e veshur me nje pallto te holle te markes ‘Gucci’. Kjo pallto shumengjyreshe kushton plot 3200$.

Marines kjo pallto i shkon shume pavaresisht cmimit qe ka.

Continue Reading

Trending